ch
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

前往频道在 Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

显示更多

📈 Telegram 频道 BootUse UA 的分析概览

频道 BootUse UA (@bootuse) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 12 841 名订阅者,在 技术与应用 类别中位列第 9 868,并在 乌克兰 地区排名第 4 650

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 12 841 名订阅者。

根据 25 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -60,过去 24 小时变化为 2,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 66.92%。内容发布后 24 小时内通常能获得 36.47% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 8 594 次浏览,首日通常累积 4 684 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 59
  • 主题关注点: 内容集中在 струм, напруга, бмс, продавець, f2400 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

凭借高频更新(最新数据采集于 26 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 技术与应用 类别中的关键影响点。

12 841
订阅者
+224 小时
+37
-6030
帖子存档
Знайшовся кіловатний NEXT Victor з портом RS232. Це для тих, хто хотів під'єднати до Home Assistant. Зовсім недавно робив про
Знайшовся кіловатний NEXT Victor з портом RS232. Це для тих, хто хотів під'єднати до Home Assistant. Зовсім недавно робив про нього відео. до 800Вт тягне, але краще на малих навантаженнях його користувати.

Це лише для того, щоб посміхнутись. Котани рулять. https://s.click.aliexpress.com/e/_DkeyFid
Це лише для того, щоб посміхнутись. Котани рулять. https://s.click.aliexpress.com/e/_DkeyFid

Рік вдома пролежав датчик присутності людини і ось сьогодні нарешті я його реалізував. Тепер він вмикає та вимикає світло кол
Рік вдома пролежав датчик присутності людини і ось сьогодні нарешті я його реалізував. Тепер він вмикає та вимикає світло коли в зоні хтось є. І вони якось трішки здешевшали. Є wifi, є zigbee. Підтримуються в zigbee2mqtt. Ну або ж додаток Tuya чи Smart Life ( і шлюз, було вище). Живлення від 5В, зазвичай в комплекті є шнурок USB, але нема блока живлення. https://s.click.aliexpress.com/e/_DD5DV57

Підвищувач напруги з 12В до 48В. Буде цікавий для тих, хто підзаряджає свої зарядні станції з 12В акумулятора. Обіцяють коефі
Підвищувач напруги з 12В до 48В. Буде цікавий для тих, хто підзаряджає свої зарядні станції з 12В акумулятора. Обіцяють коефіцієнт перетворення 94%. https://s.click.aliexpress.com/e/_DkYs4O1

Прикро що нема wifi і не під'єднати до Home Assistant. Пристрій гідропоніки. Для вирощування салатів. https://s.click.aliexpr
Прикро що нема wifi і не під'єднати до Home Assistant. Пристрій гідропоніки. Для вирощування салатів. https://s.click.aliexpress.com/e/_DClLYXF

Потрібно було перед розпродажем віддати кредитку дружині. Днів за 2. Щоб гарантовано в нуль. Сонячний інвертор Daxtromn 4.2kW
+1
Потрібно було перед розпродажем віддати кредитку дружині. Днів за 2. Щоб гарантовано в нуль. Сонячний інвертор Daxtromn 4.2kWt 24V з промокодом LYSTOPADUA25 за 224$ Але якщо чимось добити, то можна і LYSTOPADUA40 використати. Сонячний інвертор Daxtromn 6.2kWt 48V з промокодом LYSTOPADUA40 за 237$ (і монетами). А у PYROSOLAR такі ж моделі точно так само коштують без вайфайки. Хоча якщо приїде без вайфайки, то мені та вайфайка й не потрібна.

Друзі. Дякую за те, що купуєте з моїми промокодами та по моїм посиланням. Це дає можливість розвиватись і купувати різну фігню на огляди. І інколи робити подарунки. Нагадую, що промокоди починають працювати з 1ї години ночі 11.11. Чим більший промокод, тим швидше його розберуть. Народ в Україні вже "прохаваний". LYSTOPADUA05 - 5$ від 39$ LYSTOPAD12 - 12$ від 89$ LYSTOPADUA25 - 25$ від 169$ LYSTOPADUA40 - 40$ від 269$ LYSTOPAD60 - 60$ від 359$ LYSTOPAD80 - 80$ від 499$ Сторінка з кодами.

Українці дивні люди. То вони кричать ВІДКЛЮЧЕНЬ НЕ БУДЕ, то КЛЯТІ БАРИГИ, НАЖИВАЮТЬСЯ НА ЛЮДЯХ. BLUETTI AC180 - з промокодом
Українці дивні люди. То вони кричать ВІДКЛЮЧЕНЬ НЕ БУДЕ, то КЛЯТІ БАРИГИ, НАЖИВАЮТЬСЯ НА ЛЮДЯХ. BLUETTI AC180 - з промокодом CRITICALBLUETTI - пише 597 Євро. Відео про AC180. Код діє на всю продукцію. Дякую підписникам.

Розпродаж 11.11 почнеться о 01:00. Бажаю вам вдало витратити гроші. Хорошою покупкою є запчастини до дронів. А це блок низько
Розпродаж 11.11 почнеться о 01:00. Бажаю вам вдало витратити гроші. Хорошою покупкою є запчастини до дронів. А це блок низьковольтного ДБЖ зі скаженою потужністю 200Вт. (дякую підписникам за посилання). Але не плутайте його зі 100Вт версією.

Модуль ЛБЖ Fnirsi DPS-150 на розпродажі можна буде придбати за 40$. Модуль цікавий тим, що має високу точність, два входи жив
+1
Модуль ЛБЖ Fnirsi DPS-150 на розпродажі можна буде придбати за 40$. Модуль цікавий тим, що має високу точність, два входи живлення - DC 32V 150W та PD 20V 100W. Power Delivery - це мегазручно, особливо якщо доводиться десь в полі працювати. В іншому - керування не зручне, нема wifi. І для себе я купував його лише для відосів, бо екран зручний. Для стаціонарної лаби краще Riden RD6006. Керування клавіатурою дуже зручне. Є кастомні прошивки та wifi. Можна навіть до Home Assistant підключити - зручно для довготривалих процесів. Потрібен зовнішній блок живлення. Може видавати напруги до 60В і струм до 6А. У мене є DPS-150 та RD6024. Riden зручні, Fnirsi красиві.

То є кохання з першого погляду. Замовлю як тільки розпродаж почнеться. Вимикач з екраном. Раніше таких красивих не бачив. Tuy
+2
То є кохання з першого погляду. Замовлю як тільки розпродаж почнеться. Вимикач з екраном. Раніше таких красивих не бачив. Tuya wifi інтерфейс, має Blutooth шлюз, фасад круглий, влізе в євро підрозетник. Для роботи потрібна нейтраль і wifi. https://s.click.aliexpress.com/e/_DBmWUL3

Панель керування пристроями tuya. Має вбудований zigbee шлюз та блютуз Sigmesh. Пишуть, що є вбудований глосовий помічник Ale
Панель керування пристроями tuya. Має вбудований zigbee шлюз та блютуз Sigmesh. Пишуть, що є вбудований глосовий помічник Alexa. 10 дюймів, євророзетка. https://s.click.aliexpress.com/e/_DFci6F7

TUYA local - проект який допоможе безболісно (майже) інтегрувати wifi пристрої tuya в Home Assistant. Але не плутайте з local
TUYA local - проект який допоможе безболісно (майже) інтегрувати wifi пристрої tuya в Home Assistant. Але не плутайте з local tuya.

Донгл для переходу вже на HomeAssistant та Zigbee2mqtt (на efr32mg21). https://s.click.aliexpress.com/e/_DFH19cv Це мабуть са
Донгл для переходу вже на HomeAssistant та Zigbee2mqtt (на efr32mg21). https://s.click.aliexpress.com/e/_DFH19cv Це мабуть самий найдешевший донгл і він працює, і працює добре. Потрібна прошивка типу ember.

Тема різних розумних мережевих енергомоніторів зараз якраз в топі, і користувачі як завжди спочатку звертають свою увагу на w
Тема різних розумних мережевих енергомоніторів зараз якраз в топі, і користувачі як завжди спочатку звертають свою увагу на wifi пристрої. Намагаються шукати якісь екосистеми відмінні від tuya. І такі, щоб потім вдало інтегрувати в Home Assistant. На що як досвідчений користувач розумного будинку можу сказати - шукайте zigbee пристрої. Більшість з вас рано чи пізно перейде на Home Assistant. Інтегрувати Tuya wifi можна через Tuya local. А от з зігбі все простіше - zigbee2mqtt і байдуже яка екосистема. Тож купіть собі шлюз Tuya Zigbee і шукайте пристрої zigbee. Якщо нема, тоді вже wifi. Також нагадую, що TYUA це найбільша екосистема, а не виробник. Це платформа для виробників, продавців, розробників. Почніть з цього. Шлюз Tuya Zigbee Matter Thread: https://s.click.aliexpress.com/e/_DFhchMh https://s.click.aliexpress.com/e/_DdR6oBL https://s.click.aliexpress.com/e/_DEDSwwt І це все один і той самий шлюз.

Зарядна станція Oukitel P2001 Plus - 749 євро. Огляд тут - https://youtu.be/ze2k0tw483E Розбирання тут - https://youtu.be/lbg
Зарядна станція Oukitel P2001 Plus - 749 євро. Огляд тут - https://youtu.be/ze2k0tw483E Розбирання тут - https://youtu.be/lbgseuTTrVI OUKITEL відомі на американському ринку. Комплектуючі хороші, багато американських запчастин. З приводу того, що вентилятор один не вимикається при роботі інвертора мені написали, що є нова прошивка, але це у них за запитом можна отримати. Перевірити не можу, так як станція працює там, де ніхто цим займатись не буде.

Відео запущу для всіх вже завтра.. Сьогодні лише для вас. https://youtu.be/ZI3dmDuVyWA

Для Польщі!. LIST05 - 5$ від 39$ LIST12 - 12$ від 89$ LIST25 - 25$ від 169$ LIST40 - 40$ від 269$ LIST60 - 60$ від 359$ LIST80 - 80$ від 499$

Для УКРАЇНИ! ПРОМОКОДИ на розпродаж в листопаді. Діють з 10.11 по 19.11 (але промокоди швидко розбирають, тож не відтягуйте з
Для УКРАЇНИ! ПРОМОКОДИ на розпродаж в листопаді. Діють з 10.11 по 19.11 (але промокоди швидко розбирають, тож не відтягуйте з покупками). LYSTOPADUA05 - 5$ від 39$ LYSTOPAD12 - 12$ від 89$ LYSTOPADUA25 - 25$ від 169$ LYSTOPADUA40 - 40$ від 269$ LYSTOPAD60 - 60$ від 359$ LYSTOPAD80 - 80$ від 499$ Сторінка з кодами.

Тут трішки налякали, що халява з митом на акуми, зарядні станції, інвертори може закінчитись 31.12.2024. Тобто, якщо замовлен
Тут трішки налякали, що халява з митом на акуми, зарядні станції, інвертори може закінчитись 31.12.2024. Тобто, якщо замовлений товар потрапить на митницю 01.01.2025, то буде мито. Чи хтось вивчав питання? Бо я щось інформації не знайшов.