es
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

Ir al canal en Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Mostrar más

📈 Análisis del canal de Telegram BootUse UA

El canal BootUse UA (@bootuse) en el segmento lingüístico de Ucraniano es un actor destacado. Actualmente la comunidad reúne a 12 841 suscriptores, ocupando la posición 9 868 en la categoría Tecnologías y Aplicaciones y el puesto 4 650 en la región Ucrania.

📊 Métricas de audiencia y dinámica

Desde su creación el невідомо, el proyecto ha mostrado un crecimiento acelerado, reuniendo a 12 841 suscriptores.

Según los últimos datos del 25 junio, 2026, el canal mantiene una actividad estable. En los últimos 30 días la variación de miembros fue de -60, y en las últimas 24 horas de 2, conservando un alto alcance.

  • Estado de verificación: No verificado
  • Tasa de interacción (ER): El promedio de interacción de la audiencia es 66.92%. Durante las primeras 24 horas tras publicar, el contenido suele obtener 36.47% de reacciones respecto al total de suscriptores.
  • Alcance de las publicaciones: Cada publicación recibe en promedio 8 594 visualizaciones. En el primer día suele acumular 4 684 visualizaciones.
  • Reacciones e interacción: La audiencia responde de forma activa: el promedio de reacciones por publicación es 59.
  • Intereses temáticos: El contenido se centra en temas clave como струм, напруга, бмс, продавець, f2400.

📝 Descripción y política de contenido

El autor describe el recurso como un espacio para expresar opiniones subjetivas:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Gracias a la alta frecuencia de actualizaciones (últimos datos recibidos el 26 junio, 2026), el canal mantiene la vigencia y un amplio alcance. La analítica demuestra que la audiencia interactúa activamente con el contenido, lo que lo convierte en un punto de referencia dentro de la categoría Tecnologías y Aplicaciones.

12 841
Suscriptores
+224 horas
+37 días
-6030 días
Archivo de publicaciones
Знайшовся кіловатний NEXT Victor з портом RS232. Це для тих, хто хотів під'єднати до Home Assistant. Зовсім недавно робив про
Знайшовся кіловатний NEXT Victor з портом RS232. Це для тих, хто хотів під'єднати до Home Assistant. Зовсім недавно робив про нього відео. до 800Вт тягне, але краще на малих навантаженнях його користувати.

Це лише для того, щоб посміхнутись. Котани рулять. https://s.click.aliexpress.com/e/_DkeyFid
Це лише для того, щоб посміхнутись. Котани рулять. https://s.click.aliexpress.com/e/_DkeyFid

Рік вдома пролежав датчик присутності людини і ось сьогодні нарешті я його реалізував. Тепер він вмикає та вимикає світло кол
Рік вдома пролежав датчик присутності людини і ось сьогодні нарешті я його реалізував. Тепер він вмикає та вимикає світло коли в зоні хтось є. І вони якось трішки здешевшали. Є wifi, є zigbee. Підтримуються в zigbee2mqtt. Ну або ж додаток Tuya чи Smart Life ( і шлюз, було вище). Живлення від 5В, зазвичай в комплекті є шнурок USB, але нема блока живлення. https://s.click.aliexpress.com/e/_DD5DV57

Підвищувач напруги з 12В до 48В. Буде цікавий для тих, хто підзаряджає свої зарядні станції з 12В акумулятора. Обіцяють коефі
Підвищувач напруги з 12В до 48В. Буде цікавий для тих, хто підзаряджає свої зарядні станції з 12В акумулятора. Обіцяють коефіцієнт перетворення 94%. https://s.click.aliexpress.com/e/_DkYs4O1

Прикро що нема wifi і не під'єднати до Home Assistant. Пристрій гідропоніки. Для вирощування салатів. https://s.click.aliexpr
Прикро що нема wifi і не під'єднати до Home Assistant. Пристрій гідропоніки. Для вирощування салатів. https://s.click.aliexpress.com/e/_DClLYXF

Потрібно було перед розпродажем віддати кредитку дружині. Днів за 2. Щоб гарантовано в нуль. Сонячний інвертор Daxtromn 4.2kW
+1
Потрібно було перед розпродажем віддати кредитку дружині. Днів за 2. Щоб гарантовано в нуль. Сонячний інвертор Daxtromn 4.2kWt 24V з промокодом LYSTOPADUA25 за 224$ Але якщо чимось добити, то можна і LYSTOPADUA40 використати. Сонячний інвертор Daxtromn 6.2kWt 48V з промокодом LYSTOPADUA40 за 237$ (і монетами). А у PYROSOLAR такі ж моделі точно так само коштують без вайфайки. Хоча якщо приїде без вайфайки, то мені та вайфайка й не потрібна.

Друзі. Дякую за те, що купуєте з моїми промокодами та по моїм посиланням. Це дає можливість розвиватись і купувати різну фігню на огляди. І інколи робити подарунки. Нагадую, що промокоди починають працювати з 1ї години ночі 11.11. Чим більший промокод, тим швидше його розберуть. Народ в Україні вже "прохаваний". LYSTOPADUA05 - 5$ від 39$ LYSTOPAD12 - 12$ від 89$ LYSTOPADUA25 - 25$ від 169$ LYSTOPADUA40 - 40$ від 269$ LYSTOPAD60 - 60$ від 359$ LYSTOPAD80 - 80$ від 499$ Сторінка з кодами.

Українці дивні люди. То вони кричать ВІДКЛЮЧЕНЬ НЕ БУДЕ, то КЛЯТІ БАРИГИ, НАЖИВАЮТЬСЯ НА ЛЮДЯХ. BLUETTI AC180 - з промокодом
Українці дивні люди. То вони кричать ВІДКЛЮЧЕНЬ НЕ БУДЕ, то КЛЯТІ БАРИГИ, НАЖИВАЮТЬСЯ НА ЛЮДЯХ. BLUETTI AC180 - з промокодом CRITICALBLUETTI - пише 597 Євро. Відео про AC180. Код діє на всю продукцію. Дякую підписникам.

Розпродаж 11.11 почнеться о 01:00. Бажаю вам вдало витратити гроші. Хорошою покупкою є запчастини до дронів. А це блок низько
Розпродаж 11.11 почнеться о 01:00. Бажаю вам вдало витратити гроші. Хорошою покупкою є запчастини до дронів. А це блок низьковольтного ДБЖ зі скаженою потужністю 200Вт. (дякую підписникам за посилання). Але не плутайте його зі 100Вт версією.

Модуль ЛБЖ Fnirsi DPS-150 на розпродажі можна буде придбати за 40$. Модуль цікавий тим, що має високу точність, два входи жив
+1
Модуль ЛБЖ Fnirsi DPS-150 на розпродажі можна буде придбати за 40$. Модуль цікавий тим, що має високу точність, два входи живлення - DC 32V 150W та PD 20V 100W. Power Delivery - це мегазручно, особливо якщо доводиться десь в полі працювати. В іншому - керування не зручне, нема wifi. І для себе я купував його лише для відосів, бо екран зручний. Для стаціонарної лаби краще Riden RD6006. Керування клавіатурою дуже зручне. Є кастомні прошивки та wifi. Можна навіть до Home Assistant підключити - зручно для довготривалих процесів. Потрібен зовнішній блок живлення. Може видавати напруги до 60В і струм до 6А. У мене є DPS-150 та RD6024. Riden зручні, Fnirsi красиві.

То є кохання з першого погляду. Замовлю як тільки розпродаж почнеться. Вимикач з екраном. Раніше таких красивих не бачив. Tuy
+2
То є кохання з першого погляду. Замовлю як тільки розпродаж почнеться. Вимикач з екраном. Раніше таких красивих не бачив. Tuya wifi інтерфейс, має Blutooth шлюз, фасад круглий, влізе в євро підрозетник. Для роботи потрібна нейтраль і wifi. https://s.click.aliexpress.com/e/_DBmWUL3

Панель керування пристроями tuya. Має вбудований zigbee шлюз та блютуз Sigmesh. Пишуть, що є вбудований глосовий помічник Ale
Панель керування пристроями tuya. Має вбудований zigbee шлюз та блютуз Sigmesh. Пишуть, що є вбудований глосовий помічник Alexa. 10 дюймів, євророзетка. https://s.click.aliexpress.com/e/_DFci6F7

TUYA local - проект який допоможе безболісно (майже) інтегрувати wifi пристрої tuya в Home Assistant. Але не плутайте з local
TUYA local - проект який допоможе безболісно (майже) інтегрувати wifi пристрої tuya в Home Assistant. Але не плутайте з local tuya.

Донгл для переходу вже на HomeAssistant та Zigbee2mqtt (на efr32mg21). https://s.click.aliexpress.com/e/_DFH19cv Це мабуть са
Донгл для переходу вже на HomeAssistant та Zigbee2mqtt (на efr32mg21). https://s.click.aliexpress.com/e/_DFH19cv Це мабуть самий найдешевший донгл і він працює, і працює добре. Потрібна прошивка типу ember.

Тема різних розумних мережевих енергомоніторів зараз якраз в топі, і користувачі як завжди спочатку звертають свою увагу на w
Тема різних розумних мережевих енергомоніторів зараз якраз в топі, і користувачі як завжди спочатку звертають свою увагу на wifi пристрої. Намагаються шукати якісь екосистеми відмінні від tuya. І такі, щоб потім вдало інтегрувати в Home Assistant. На що як досвідчений користувач розумного будинку можу сказати - шукайте zigbee пристрої. Більшість з вас рано чи пізно перейде на Home Assistant. Інтегрувати Tuya wifi можна через Tuya local. А от з зігбі все простіше - zigbee2mqtt і байдуже яка екосистема. Тож купіть собі шлюз Tuya Zigbee і шукайте пристрої zigbee. Якщо нема, тоді вже wifi. Також нагадую, що TYUA це найбільша екосистема, а не виробник. Це платформа для виробників, продавців, розробників. Почніть з цього. Шлюз Tuya Zigbee Matter Thread: https://s.click.aliexpress.com/e/_DFhchMh https://s.click.aliexpress.com/e/_DdR6oBL https://s.click.aliexpress.com/e/_DEDSwwt І це все один і той самий шлюз.

Зарядна станція Oukitel P2001 Plus - 749 євро. Огляд тут - https://youtu.be/ze2k0tw483E Розбирання тут - https://youtu.be/lbg
Зарядна станція Oukitel P2001 Plus - 749 євро. Огляд тут - https://youtu.be/ze2k0tw483E Розбирання тут - https://youtu.be/lbgseuTTrVI OUKITEL відомі на американському ринку. Комплектуючі хороші, багато американських запчастин. З приводу того, що вентилятор один не вимикається при роботі інвертора мені написали, що є нова прошивка, але це у них за запитом можна отримати. Перевірити не можу, так як станція працює там, де ніхто цим займатись не буде.

Відео запущу для всіх вже завтра.. Сьогодні лише для вас. https://youtu.be/ZI3dmDuVyWA

Для Польщі!. LIST05 - 5$ від 39$ LIST12 - 12$ від 89$ LIST25 - 25$ від 169$ LIST40 - 40$ від 269$ LIST60 - 60$ від 359$ LIST80 - 80$ від 499$

Для УКРАЇНИ! ПРОМОКОДИ на розпродаж в листопаді. Діють з 10.11 по 19.11 (але промокоди швидко розбирають, тож не відтягуйте з
Для УКРАЇНИ! ПРОМОКОДИ на розпродаж в листопаді. Діють з 10.11 по 19.11 (але промокоди швидко розбирають, тож не відтягуйте з покупками). LYSTOPADUA05 - 5$ від 39$ LYSTOPAD12 - 12$ від 89$ LYSTOPADUA25 - 25$ від 169$ LYSTOPADUA40 - 40$ від 269$ LYSTOPAD60 - 60$ від 359$ LYSTOPAD80 - 80$ від 499$ Сторінка з кодами.

Тут трішки налякали, що халява з митом на акуми, зарядні станції, інвертори може закінчитись 31.12.2024. Тобто, якщо замовлен
Тут трішки налякали, що халява з митом на акуми, зарядні станції, інвертори може закінчитись 31.12.2024. Тобто, якщо замовлений товар потрапить на митницю 01.01.2025, то буде мито. Чи хтось вивчав питання? Бо я щось інформації не знайшов.