ch
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

前往频道在 Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

显示更多

📈 Telegram 频道 BootUse UA 的分析概览

频道 BootUse UA (@bootuse) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 12 837 名订阅者,在 技术与应用 类别中位列第 9 909,并在 乌克兰 地区排名第 4 656

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 12 837 名订阅者。

根据 23 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -63,过去 24 小时变化为 -4,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 66.08%。内容发布后 24 小时内通常能获得 35.86% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 8 482 次浏览,首日通常累积 4 603 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 58
  • 主题关注点: 内容集中在 струм, напруга, бмс, продавець, f2400 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

凭借高频更新(最新数据采集于 24 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 技术与应用 类别中的关键影响点。

12 837
订阅者
-424 小时
-127
-6330
帖子存档
І дуже здивувався, коли в статистиці побачив, що найбільше купують зараз станції Fossibot F1200. Як ДБЖ для ПК?? Якщо купуват
І дуже здивувався, коли в статистиці побачив, що найбільше купують зараз станції Fossibot F1200. Як ДБЖ для ПК?? Якщо купувати за цим посиланням, то ви також і підтримуєте цей канал канал - https://eu.fossibot.com/jafthdox.

Коди для України якщо у вас вже не працюють BFLYSTOPAD UAAF03 - знижка 3 від 18$ UAAF04 - знижка 4 від 26$ UAAF09 - знижка 9
Коди для України якщо у вас вже не працюють BFLYSTOPAD UAAF03 - знижка 3 від 18$ UAAF04 - знижка 4 від 26$ UAAF09 - знижка 9 від 59$ UAAF15 - знижка 15 від 89$ UAAF20 - знижка 20 від 139$ UAAF30 - знижка 30 від 209$ UAAF40 - знижка 40 від 279$

Власникам Fossibot 2400 у кого є проблеми з екраном, схоже, що там поганий контакт на роз'ємах. https://t.me/bootus_public_chat/190082/266915

Powerwin везе партію в Україну. Відкрили попереднє замовлення, тож зараз спілкуюсь з ними, щоб зрозуміти, коли ці акуми доїду
Powerwin везе партію в Україну. Відкрили попереднє замовлення, тож зараз спілкуюсь з ними, щоб зрозуміти, коли ці акуми доїдуть. https://s.click.aliexpress.com/e/_c32aM9lJ

На днях доїде до мене акум CITOLITY 25.6V 100Ah, тож спробую його відкрити і залізти всередину. Склад в Польщі, тож акум вже
На днях доїде до мене акум CITOLITY 25.6V 100Ah, тож спробую його відкрити і залізти всередину. Склад в Польщі, тож акум вже на митниці. Без промокода така як у Редодо з доставкою. З промокодом на 40 чи 50 баксів ціна буде меншою. І теж з доставкою. 200А БМС. Приїде - глянемо. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4simNU5

Це дубль. А москалі - не люди. Початок розпродажу о 1й годині ночі 20.11.25 Коди для України: BFLYSTOPAD03 - знижка 3 від 18$
Це дубль. А москалі - не люди. Початок розпродажу о 1й годині ночі 20.11.25 Коди для України: BFLYSTOPAD03 - знижка 3 від 18$ BFLYSTOPAD04 - знижка 4 від 26$ BFLYSTOPAD09 - знижка 9 від 59$ BFLYSTOPAD15 - знижка 15 від 89$ BFLYSTOPAD20 - знижка 20 від 139$ BFLYSTOPAD30 - знижка 30 від 209$ BFLYSTOPAD40 - знижка 40 від 279$ BFLYSTOPAD50 - знижка 50 від 329$ BFLYSTOPAD70 - знижка 70 від 499$ УВАГА! Якщо вам потрібні великі промокоди використати, то краще це робити о 1й годині ночі. Бо вранці їх вже не буде. Сторінка розпродажу https://s.click.aliexpress.com/e/_c3ijhcW1

Завтра 20.11 до когось з вас поїде мікрохвильовий сенсор присутності на 220В і типу для того, щоб в гіпсокартонну стелю змонт
Завтра 20.11 до когось з вас поїде мікрохвильовий сенсор присутності на 220В і типу для того, щоб в гіпсокартонну стелю змонтувати. Його характеристики тут -https://s.click.aliexpress.com/e/_c2QFskPJ Я ж користуюсь іншими сенсорами - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3s3Eqrf І про них було відео. Тож якщо знадобиться тобі - тицяй Брати участь, пиши коментарі і роби повні перегляди моїх відео, але тільки тих, які цікаві саме тобі.

Зробив моніторинг станції Allpowers R600 на ESPhome для Home assistant: Передає: - залишок батареї - вихідну потужність - вихідну потужність. І не передає команди на саму станцію, тож працює стабільно. Хоча таке теж можливо зробити, але це вже складніше https://github.com/bootuz-dinamon/Allpowers-monitoring-for-Home-assistant-ESPhome-

А це нова модель Anenji 4.2 kW. Уміє працювати без батареї, цікава тим, хто має сонячні панелі. І теж європейський склад. htt
А це нова модель Anenji 4.2 kW. Уміє працювати без батареї, цікава тим, хто має сонячні панелі. І теж європейський склад. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4Vne8iz

Акуми SJY можуть бути в Україні, але так як ажиотаж , то в їх могли підрозібрати. І сьогодні по наявності вони не відповідают
Акуми SJY можуть бути в Україні, але так як ажиотаж , то в їх могли підрозібрати. І сьогодні по наявності вони не відповідають - вихідний день у них. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4ShSryH

І хвалять їхню модель на 4,2 кВт. Пишуть, що тихенька. Але щоб з неї отримувати до 4 кВт, то і батареє повинна віддавати 200А
І хвалять їхню модель на 4,2 кВт. Пишуть, що тихенька. Але щоб з неї отримувати до 4 кВт, то і батареє повинна віддавати 200А. Посилання на польський склад: https://s.click.aliexpress.com/e/_c4pQSncH

Так як сьогодні будуть нові коди, та до мене їде ще одна 25.6В батарея, то повівся на загальну істерію і куплю сьогодні інвер
Так як сьогодні будуть нові коди, та до мене їде ще одна 25.6В батарея, то повівся на загальну істерію і куплю сьогодні інвертор на 48В. Ось тільки поки що шукаю, щоб вони були на польскому складі, якщо є перевірені - кидайте посилання, буду переписуватись. Кандидат - Anenji 6.2 kW. Кажуть, що працює при малому навантаженні досить тихо. Але це шлях до приватного будинку, та сонця. https://s.click.aliexpress.com/e/_c31tOVyN

Сьогодні буде нова порція хороших промокодів. Мають процювати з 1ї години ночі. АЛЕ РОЗБИРАЮТЬ ШВИДКО!!! Тож якщо є бажання с
Сьогодні буде нова порція хороших промокодів. Мають процювати з 1ї години ночі. АЛЕ РОЗБИРАЮТЬ ШВИДКО!!! Тож якщо є бажання скористатись промокодами, чекайте 1ї години ночі.

У кого є зарядна станція ALLPOWERS, той може зробити моніторинг станції через BLE сканер. Знайшов проект для S300, але дані він обробляє такі ж як і в станції R600. ПОки що длубаю, може зроблю таке для еспхоум. Сам проект: https://github.com/madninjaskillz/AllPowersS300ESP32HomeAssistant/blob/main/APS300.ino

Для роботи зігбі пристроїв потрібен координатор. Координатор є або в шлюзі, або в окремих USB донглах. Шлюзи належать до якої
Для роботи зігбі пристроїв потрібен координатор. Координатор є або в шлюзі, або в окремих USB донглах. Шлюзи належать до якоїсь екосистеми, наприклад Tuya\Smartlife і з ними будуть працювати лише зігбі-пристрої цієї екосистеми. А окремий Зігбі USB донгл не належить екосистемі, і може працювати з будь-якими зігбі пристроями. Але йому потрібен сервер з Zigbee2mqtt. Переваги зігбі над віфі: - менше енергоспоживання. - мережа типу сітки, а не зірка, тож покриття більше. - локальна робота автоматизацій між зігбі пристроями, які зареєстровані на одному шлюзі. - шлюзів може бути кілька, але мережу розширюють зазвичай за допомогою пристрої, які мають не батарейкове живлення. Для вайфай потрібен лише домашній роутер. А цей шлюз Tuya може працювати і з Зігбі пристроями і з Треад пристроями. https://s.click.aliexpress.com/e/_c375qDPB

Розумна розетка - це саме той пристрій з якого більшість починає свій розумний будинок. Спочатку віфішні, а потім зігбішні. А
Розумна розетка - це саме той пристрій з якого більшість починає свій розумний будинок. Спочатку віфішні, а потім зігбішні. А це сама популярна на сьогодні розетка з екосистеми Tuya Zigbee https://s.click.aliexpress.com/e/_c45fALQd (В Чойсах дешевше). А недавно ентузіасти накатали на неї прошивку з розширеним енергомонітором та захистом. Прошивається через Zigbee2mqtt. Якщо є бажання спробувати, то тут воно - https://github.com/slacky1965/tuya_plug_ts011f_zrd

Переможці: @Seeeer2

Пропонують мені на огляд ось такий девайс - Oukitel WP62. https://s.click.aliexpress.com/e/_c2zC0pmd І от я вже не дуже хочу
Пропонують мені на огляд ось такий девайс - Oukitel WP62. https://s.click.aliexpress.com/e/_c2zC0pmd І от я вже не дуже хочу брати на огляд такі речі, бо цікавості у моєї аудиторії до таких штук нема. Тож брати - став вподобайку, не брати - став невподобайку?

Ще сьогодні, 17 листопада до когось з вас поїде ось такий перетворювач. Працює як з 12В та і з 24В джерелами живлення. І може
Ще сьогодні, 17 листопада до когось з вас поїде ось такий перетворювач. Працює як з 12В та і з 24В джерелами живлення. І може видавати PD 65Вт. Планувався огляд, але не осилив. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3zfAOKD Тицяй брати участь, якщо є де таке прилаштувати. Не забувай переглядати повністю відео, які тебе цікавлять, і писати розширені коментарі - це важливо для розвитку каналу. Нагадую, що теж приймаю подарунки. Або ж на телеграм форумі можете комусь щось дарувати, особливо те, що лежить без діла.

Переможці: @PlavunUtya