ar
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

الذهاب إلى القناة على Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

إظهار المزيد

📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام BootUse UA

تُعد قناة BootUse UA (@bootuse) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 12 837 مشتركاً، محتلاً المرتبة 9 909 في فئة التكنولوجيات والتطبيقات والمرتبة 4 656 في منطقة أوكرانيا.

📊 مؤشرات الجمهور والحراك

منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 12 837 مشتركاً.

بحسب آخر البيانات بتاريخ 23 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار -63، وفي آخر 24 ساعة بمقدار -4، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.

  • حالة التحقق: غير موثّقة
  • معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 66.08‎%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 35.86‎% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
  • وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 8 482 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 4 603 مشاهدة.
  • التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 58.
  • الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل струм, напруга, бмс, продавець, f2400.

📝 الوصف وسياسة المحتوى

يصف المؤلف القناة بأنها مساحة للتعبير عن الآراء الذاتية:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 24 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة التكنولوجيات والتطبيقات.

12 837
المشتركون
-424 ساعات
-127 أيام
-6330 أيام
أرشيف المشاركات
І дуже здивувався, коли в статистиці побачив, що найбільше купують зараз станції Fossibot F1200. Як ДБЖ для ПК?? Якщо купуват
І дуже здивувався, коли в статистиці побачив, що найбільше купують зараз станції Fossibot F1200. Як ДБЖ для ПК?? Якщо купувати за цим посиланням, то ви також і підтримуєте цей канал канал - https://eu.fossibot.com/jafthdox.

Коди для України якщо у вас вже не працюють BFLYSTOPAD UAAF03 - знижка 3 від 18$ UAAF04 - знижка 4 від 26$ UAAF09 - знижка 9
Коди для України якщо у вас вже не працюють BFLYSTOPAD UAAF03 - знижка 3 від 18$ UAAF04 - знижка 4 від 26$ UAAF09 - знижка 9 від 59$ UAAF15 - знижка 15 від 89$ UAAF20 - знижка 20 від 139$ UAAF30 - знижка 30 від 209$ UAAF40 - знижка 40 від 279$

Власникам Fossibot 2400 у кого є проблеми з екраном, схоже, що там поганий контакт на роз'ємах. https://t.me/bootus_public_chat/190082/266915

Powerwin везе партію в Україну. Відкрили попереднє замовлення, тож зараз спілкуюсь з ними, щоб зрозуміти, коли ці акуми доїду
Powerwin везе партію в Україну. Відкрили попереднє замовлення, тож зараз спілкуюсь з ними, щоб зрозуміти, коли ці акуми доїдуть. https://s.click.aliexpress.com/e/_c32aM9lJ

На днях доїде до мене акум CITOLITY 25.6V 100Ah, тож спробую його відкрити і залізти всередину. Склад в Польщі, тож акум вже
На днях доїде до мене акум CITOLITY 25.6V 100Ah, тож спробую його відкрити і залізти всередину. Склад в Польщі, тож акум вже на митниці. Без промокода така як у Редодо з доставкою. З промокодом на 40 чи 50 баксів ціна буде меншою. І теж з доставкою. 200А БМС. Приїде - глянемо. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4simNU5

Це дубль. А москалі - не люди. Початок розпродажу о 1й годині ночі 20.11.25 Коди для України: BFLYSTOPAD03 - знижка 3 від 18$
Це дубль. А москалі - не люди. Початок розпродажу о 1й годині ночі 20.11.25 Коди для України: BFLYSTOPAD03 - знижка 3 від 18$ BFLYSTOPAD04 - знижка 4 від 26$ BFLYSTOPAD09 - знижка 9 від 59$ BFLYSTOPAD15 - знижка 15 від 89$ BFLYSTOPAD20 - знижка 20 від 139$ BFLYSTOPAD30 - знижка 30 від 209$ BFLYSTOPAD40 - знижка 40 від 279$ BFLYSTOPAD50 - знижка 50 від 329$ BFLYSTOPAD70 - знижка 70 від 499$ УВАГА! Якщо вам потрібні великі промокоди використати, то краще це робити о 1й годині ночі. Бо вранці їх вже не буде. Сторінка розпродажу https://s.click.aliexpress.com/e/_c3ijhcW1

Завтра 20.11 до когось з вас поїде мікрохвильовий сенсор присутності на 220В і типу для того, щоб в гіпсокартонну стелю змонт
Завтра 20.11 до когось з вас поїде мікрохвильовий сенсор присутності на 220В і типу для того, щоб в гіпсокартонну стелю змонтувати. Його характеристики тут -https://s.click.aliexpress.com/e/_c2QFskPJ Я ж користуюсь іншими сенсорами - https://s.click.aliexpress.com/e/_c3s3Eqrf І про них було відео. Тож якщо знадобиться тобі - тицяй Брати участь, пиши коментарі і роби повні перегляди моїх відео, але тільки тих, які цікаві саме тобі.

Зробив моніторинг станції Allpowers R600 на ESPhome для Home assistant: Передає: - залишок батареї - вихідну потужність - вихідну потужність. І не передає команди на саму станцію, тож працює стабільно. Хоча таке теж можливо зробити, але це вже складніше https://github.com/bootuz-dinamon/Allpowers-monitoring-for-Home-assistant-ESPhome-

А це нова модель Anenji 4.2 kW. Уміє працювати без батареї, цікава тим, хто має сонячні панелі. І теж європейський склад. htt
А це нова модель Anenji 4.2 kW. Уміє працювати без батареї, цікава тим, хто має сонячні панелі. І теж європейський склад. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4Vne8iz

Акуми SJY можуть бути в Україні, але так як ажиотаж , то в їх могли підрозібрати. І сьогодні по наявності вони не відповідают
Акуми SJY можуть бути в Україні, але так як ажиотаж , то в їх могли підрозібрати. І сьогодні по наявності вони не відповідають - вихідний день у них. https://s.click.aliexpress.com/e/_c4ShSryH

І хвалять їхню модель на 4,2 кВт. Пишуть, що тихенька. Але щоб з неї отримувати до 4 кВт, то і батареє повинна віддавати 200А
І хвалять їхню модель на 4,2 кВт. Пишуть, що тихенька. Але щоб з неї отримувати до 4 кВт, то і батареє повинна віддавати 200А. Посилання на польський склад: https://s.click.aliexpress.com/e/_c4pQSncH

Так як сьогодні будуть нові коди, та до мене їде ще одна 25.6В батарея, то повівся на загальну істерію і куплю сьогодні інвер
Так як сьогодні будуть нові коди, та до мене їде ще одна 25.6В батарея, то повівся на загальну істерію і куплю сьогодні інвертор на 48В. Ось тільки поки що шукаю, щоб вони були на польскому складі, якщо є перевірені - кидайте посилання, буду переписуватись. Кандидат - Anenji 6.2 kW. Кажуть, що працює при малому навантаженні досить тихо. Але це шлях до приватного будинку, та сонця. https://s.click.aliexpress.com/e/_c31tOVyN

Сьогодні буде нова порція хороших промокодів. Мають процювати з 1ї години ночі. АЛЕ РОЗБИРАЮТЬ ШВИДКО!!! Тож якщо є бажання с
Сьогодні буде нова порція хороших промокодів. Мають процювати з 1ї години ночі. АЛЕ РОЗБИРАЮТЬ ШВИДКО!!! Тож якщо є бажання скористатись промокодами, чекайте 1ї години ночі.

У кого є зарядна станція ALLPOWERS, той може зробити моніторинг станції через BLE сканер. Знайшов проект для S300, але дані він обробляє такі ж як і в станції R600. ПОки що длубаю, може зроблю таке для еспхоум. Сам проект: https://github.com/madninjaskillz/AllPowersS300ESP32HomeAssistant/blob/main/APS300.ino

Для роботи зігбі пристроїв потрібен координатор. Координатор є або в шлюзі, або в окремих USB донглах. Шлюзи належать до якої
Для роботи зігбі пристроїв потрібен координатор. Координатор є або в шлюзі, або в окремих USB донглах. Шлюзи належать до якоїсь екосистеми, наприклад Tuya\Smartlife і з ними будуть працювати лише зігбі-пристрої цієї екосистеми. А окремий Зігбі USB донгл не належить екосистемі, і може працювати з будь-якими зігбі пристроями. Але йому потрібен сервер з Zigbee2mqtt. Переваги зігбі над віфі: - менше енергоспоживання. - мережа типу сітки, а не зірка, тож покриття більше. - локальна робота автоматизацій між зігбі пристроями, які зареєстровані на одному шлюзі. - шлюзів може бути кілька, але мережу розширюють зазвичай за допомогою пристрої, які мають не батарейкове живлення. Для вайфай потрібен лише домашній роутер. А цей шлюз Tuya може працювати і з Зігбі пристроями і з Треад пристроями. https://s.click.aliexpress.com/e/_c375qDPB

Розумна розетка - це саме той пристрій з якого більшість починає свій розумний будинок. Спочатку віфішні, а потім зігбішні. А
Розумна розетка - це саме той пристрій з якого більшість починає свій розумний будинок. Спочатку віфішні, а потім зігбішні. А це сама популярна на сьогодні розетка з екосистеми Tuya Zigbee https://s.click.aliexpress.com/e/_c45fALQd (В Чойсах дешевше). А недавно ентузіасти накатали на неї прошивку з розширеним енергомонітором та захистом. Прошивається через Zigbee2mqtt. Якщо є бажання спробувати, то тут воно - https://github.com/slacky1965/tuya_plug_ts011f_zrd

Переможці: @Seeeer2

Пропонують мені на огляд ось такий девайс - Oukitel WP62. https://s.click.aliexpress.com/e/_c2zC0pmd І от я вже не дуже хочу
Пропонують мені на огляд ось такий девайс - Oukitel WP62. https://s.click.aliexpress.com/e/_c2zC0pmd І от я вже не дуже хочу брати на огляд такі речі, бо цікавості у моєї аудиторії до таких штук нема. Тож брати - став вподобайку, не брати - став невподобайку?

Ще сьогодні, 17 листопада до когось з вас поїде ось такий перетворювач. Працює як з 12В та і з 24В джерелами живлення. І може
Ще сьогодні, 17 листопада до когось з вас поїде ось такий перетворювач. Працює як з 12В та і з 24В джерелами живлення. І може видавати PD 65Вт. Планувався огляд, але не осилив. https://s.click.aliexpress.com/e/_c3zfAOKD Тицяй брати участь, якщо є де таке прилаштувати. Не забувай переглядати повністю відео, які тебе цікавлять, і писати розширені коментарі - це важливо для розвитку каналу. Нагадую, що теж приймаю подарунки. Або ж на телеграм форумі можете комусь щось дарувати, особливо те, що лежить без діла.

Переможці: @PlavunUtya