2 434
订阅者
-224 小时
-17 天
+430 天
帖子存档
2 434
Лол, лимон з чорним хлібом це дуже смачно🤯 ніколи б не подумав... Якось при нагоді спробуйте, ви не пожалкуєте)
Як же все-таки корисно деколи слухати своє серце)
2 434
До речі, я зараз усвідомив, що такого поняття, як "вкрав мем" не має існувати. Типу, той хто зробив оригінал мему, наприклад як той шо вище про Миколая, не питав дозволу в художника, який намалював арт, + він точно цей арт не купив. Навіть якщо це фото, то він точно не питав в людини, котра на фото, чи можна зробити мем з цього. Тому можете "красти" будь-які мени без докорів сумління) я дозволяю)
2 434
ну типу ось, лол.. це питання просто для прикладу. Я ж кажу, він тупо нуб. Він мені настільки часто бреше, що я це починаю сприймати на власний рахунок >:0
2 434
Жесть, ChatGPT такий тупий... Я пишу сценарій і мені треба багато інфи шукати для нього, і я час-від-часу намагаюся запитати щось в того штучного інтелекта... Він як ідіот якийсь, жодної нормальної відповіді дати не може
2 434
Пхаха, зараз передивлявся відео на своєму каналі, і знайшов там відео з конкурсом, ну той що був на Чумацькому Шляху) Типу, тендер на будівництво приміщення торгівельної гільдії. Приз був щось типу 1000грн чи 2000грн, щось таке, і я для цього ціле відео записав окремо. Там був цілий місяць, щоб подати свою заявку, але ніхто не подав, тупо ніхто) це неймовірно))
2 434
А ще, гляньте це відео! Воно коротеньке) ЦЕ НЕРЕКЛАМА!!!
Я його від щирого серця рекомендую) Мигаль крутелик😎
https://youtu.be/bz8QHnBzfOE?si=QsSP3Bhh_qlPqCTU
2 434
Я помер на hардкорі :) Дракон тупо скинув мене в войд... АЛЕ! не все так погано, бо на трансляції ми намалювали мені новий скін!!)
Я його ще, мабуть, трохи перероблю, але, в цілому таким він і залишиться.
Дякую всім за етер, всім хто задонив - дякую х2! Люблю вас❤️
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
