ch
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

前往频道在 Telegram

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

显示更多
235
订阅者
无数据24 小时
-17
-1230
帖子存档
От паскудятко 😂
От паскудятко 😂

Це я, виходить, сертифікована підставка, мгм, записала.
Це я, виходить, сертифікована підставка, мгм, записала.

Repost from N/a
Потрібна кров 4+, 4-, для бойового медика Олександри Вишняківської. 5 - 6 донорів . Здавать кров м Київ вул Заболотного б 21. 1 поверх Центр трансфузіології працює з 8 до 12. Перед здачею зв'язатись з волонтером Оленою 0674986943.

Repost from Бабай
💥Видавництво «Білка» оголосило передзамовлення на міжавторську збірку мілітарного горору «Птахи у пітьмі». 🚬У цій збірці ав
💥Видавництво «Білка» оголосило передзамовлення на міжавторську збірку мілітарного горору «Птахи у пітьмі». 🚬У цій збірці автори-військові переплавили свій досвід війни у сюжети жахів. Тут воєнна реальність переплітається з містикою, а ворог стає лише частиною темряви, що дихає в потилицю. «Птахи у пітьмі» закривають цей жах на сторінках, щоб він ніколи не перетнув межу реальності. 🩸Упорядник: Дімка Ужасний 🩸Автори: Валерій Пузік, Сергій Мартинюк, Павло Дерев’янко, Дімка Ужасний, Федір Рудий, Ольга Брильова, Геннадій Кац, Євген Лір 🩸Авторка ілюстрацій: Ірина Гуріна 🩸Обкладинка - Валерій Пузік 💎Замовити збірку за ціною 320 гривень можна до 23 квітня

Repost from Котов
Боже, який позор. Це пізда!
Боже, який позор. Це пізда!

Це просто анекдот "Мойша, чому ви любите читати антисемітські газети" 😂😂😂

Коти, хочу дати апдейт по ситуації. Все добре. Кофі вибачився, неодноразово. Ми проговорили ситуацію, що конкретно і якого хріна. Тож все в порядку. Я заспокоєна і рада, а також вдячна всім, хто приходив виразити підтримку й пропонував допомогу. Люблю вас.

Я так дивлюся на останні пости... Здається, у мене з'явився недруг. Прийди в особисті, покажи мені лице, виклади претензії, хоробра людино :) контакт в описі каналу.

Солодких снів!
Солодких снів!

А під кінець зими осєсьо вирішило втекти з дому, вимазатися в машинному мастилі, змерзнути й нити щоб її пустили назад додомц
А під кінець зими осєсьо вирішило втекти з дому, вимазатися в машинному мастилі, змерзнути й нити щоб її пустили назад додомцю. Ґаргулья – пизмолодець!

Фейсбук спогад підкинув, і у мене питання до гравців: ну ви як, виспалися? Час на пахлаву був? Ми про драму вам сказали правд
Фейсбук спогад підкинув, і у мене питання до гравців: ну ви як, виспалися? Час на пахлаву був? Ми про драму вам сказали правду? Принагідно: Тенгро, Кит, я безмежно вдячна вам за співмайстрування. Багдад був мрією, яку ви допомогли здійснити. Люблю ❤️

#музика #пісня_дня Дві поради на сьогодні: не дивіться міжнародні новини; краще повайбуйте під чудовий поп, який мені принесло тік-током. (відео теж дивіться, картинка чарівна) https://youtu.be/rK5TyISxZ_M?si=kzampMo4JUMyNJrK

Почніть ранок з чашечки бадьорого "Шо-шо блін???"
Почніть ранок з чашечки бадьорого "Шо-шо блін???"

Вся ця родина любить детективні серіали xd
Вся ця родина любить детективні серіали xd

Ельза Райт - Силует.m4a6.98 MB

Гітара, спів і композиторство понад половину життя для мене – спосіб рефлексії, заспокоєння та діалогу. Я виступала понад десять років, з 2010 по 2021 – співала свої пісні на чужих концертах, робила квартирники в Києві. У 2022 майже перестала писати взагалі, і геть перестала писати й виконувати пісні. Інколи відчувала, що хочеться щось сказати, але не вистачало останнього імпульсу, пазлика. Щось, що надало б вектор – окрім емоцій, які шукали вихід. А недавно Алекс Берк, якого я дуже люблю ще з підліткового віку, переклав одну зі своїх старих пісень. "Ти ввижаєшся мені скрізь – Чи ввижаюсь тобі?". І все стало на свої місця. Тож, Алексе, дякую тобі, що я змогла заговорити. Мені це було дуже треба.

Хто з вас знає мене ще з часів, коли я робила концерти/виступала?
Anonymous voting

Чергове #опитування без контексту, а то їх давно не було

Інга надсилає мені котів теж :) Тішуся, що Вів'єн змирилася з присутністю Банді поблизу!
Інга надсилає мені котів теж :) Тішуся, що Вів'єн змирилася з присутністю Банді поблизу!

Сьогодні я дізналася термін "digital-blackface" і почуваюся занадто старою для таких проблем. 😐