Slow down, sister! 🇺🇦
Відкрити в Telegram
18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba
Показати більше235
Підписники
Немає даних24 години
-17 днів
-1230 день
Архів дописів
Repost from N/a
Потрібна кров 4+, 4-, для бойового медика Олександри Вишняківської. 5 - 6 донорів . Здавать кров м Київ вул Заболотного б 21. 1 поверх Центр трансфузіології працює з 8 до 12. Перед здачею зв'язатись з волонтером Оленою 0674986943.
Repost from Бабай
💥Видавництво «Білка» оголосило передзамовлення на міжавторську збірку мілітарного горору «Птахи у пітьмі».
🚬У цій збірці автори-військові переплавили свій досвід війни у сюжети жахів. Тут воєнна реальність переплітається з містикою, а ворог стає лише частиною темряви, що дихає в потилицю. «Птахи у пітьмі» закривають цей жах на сторінках, щоб він ніколи не перетнув межу реальності.
🩸Упорядник: Дімка Ужасний
🩸Автори: Валерій Пузік, Сергій Мартинюк, Павло Дерев’янко, Дімка Ужасний, Федір Рудий, Ольга Брильова, Геннадій Кац, Євген Лір
🩸Авторка ілюстрацій: Ірина Гуріна
🩸Обкладинка - Валерій Пузік
💎Замовити збірку за ціною 320 гривень можна до 23 квітня
Коти, хочу дати апдейт по ситуації.
Все добре. Кофі вибачився, неодноразово. Ми проговорили ситуацію, що конкретно і якого хріна. Тож все в порядку.
Я заспокоєна і рада, а також вдячна всім, хто приходив виразити підтримку й пропонував допомогу.
Люблю вас.
Я так дивлюся на останні пости...
Здається, у мене з'явився недруг. Прийди в особисті, покажи мені лице, виклади претензії, хоробра людино :) контакт в описі каналу.
А під кінець зими осєсьо вирішило втекти з дому, вимазатися в машинному мастилі, змерзнути й нити щоб її пустили назад додомцю.
Ґаргулья – пизмолодець!
Фейсбук спогад підкинув, і у мене питання до гравців: ну ви як, виспалися? Час на пахлаву був? Ми про драму вам сказали правду?
Принагідно: Тенгро, Кит, я безмежно вдячна вам за співмайстрування. Багдад був мрією, яку ви допомогли здійснити. Люблю ❤️
#музика #пісня_дня
Дві поради на сьогодні: не дивіться міжнародні новини; краще повайбуйте під чудовий поп, який мені принесло тік-током. (відео теж дивіться, картинка чарівна)
https://youtu.be/rK5TyISxZ_M?si=kzampMo4JUMyNJrK
Гітара, спів і композиторство понад половину життя для мене – спосіб рефлексії, заспокоєння та діалогу.
Я виступала понад десять років, з 2010 по 2021 – співала свої пісні на чужих концертах, робила квартирники в Києві. У 2022 майже перестала писати взагалі, і геть перестала писати й виконувати пісні. Інколи відчувала, що хочеться щось сказати, але не вистачало останнього імпульсу, пазлика. Щось, що надало б вектор – окрім емоцій, які шукали вихід.
А недавно Алекс Берк, якого я дуже люблю ще з підліткового віку, переклав одну зі своїх старих пісень.
"Ти ввижаєшся мені скрізь – Чи ввижаюсь тобі?". І все стало на свої місця. Тож, Алексе, дякую тобі, що я змогла заговорити. Мені це було дуже треба.
Хто з вас знає мене ще з часів, коли я робила концерти/виступала?
Інга надсилає мені котів теж :)
Тішуся, що Вів'єн змирилася з присутністю Банді поблизу!
Сьогодні я дізналася термін "digital-blackface" і почуваюся занадто старою для таких проблем.
😐
Вже доступно! Дослідження Telegram за 2025 — головні інсайти року 
