2 503
订阅者
+124 小时
+27 天
+1830 天
数据加载中...
相似频道
标签云
进出提及
---
---
---
---
---
---
吸引订阅者
六月 '26
六月 '26
+17
在7个频道中
五月 '26
+46
在24个频道中
Get PRO
四月 '26
+13
在9个频道中
Get PRO
三月 '26
+25
在11个频道中
Get PRO
二月 '26
+52
在23个频道中
Get PRO
一月 '26
+31
在32个频道中
Get PRO
十二月 '25
+41
在22个频道中
Get PRO
十一月 '25
+20
在21个频道中
Get PRO
十月 '25
+75
在23个频道中
Get PRO
九月 '25
+50
在37个频道中
Get PRO
八月 '25
+51
在30个频道中
Get PRO
七月 '25
+77
在29个频道中
Get PRO
六月 '25
+109
在29个频道中
Get PRO
五月 '25
+149
在33个频道中
Get PRO
四月 '25
+64
在26个频道中
Get PRO
三月 '25
+29
在20个频道中
Get PRO
二月 '25
+21
在27个频道中
Get PRO
一月 '25
+25
在19个频道中
Get PRO
十二月 '24
+53
在26个频道中
Get PRO
十一月 '24
+58
在32个频道中
Get PRO
十月 '24
+75
在34个频道中
Get PRO
九月 '24
+39
在22个频道中
Get PRO
八月 '24
+52
在16个频道中
Get PRO
七月 '24
+79
在44个频道中
Get PRO
六月 '24
+29
在17个频道中
Get PRO
五月 '24
+92
在31个频道中
Get PRO
四月 '24
+31
在26个频道中
Get PRO
三月 '24
+96
在21个频道中
Get PRO
二月 '24
+88
在32个频道中
Get PRO
一月 '24
+25
在20个频道中
Get PRO
十二月 '23
+66
在22个频道中
Get PRO
十一月 '23
+118
在24个频道中
Get PRO
十月 '23
+217
在35个频道中
Get PRO
九月 '23
+139
在0个频道中
Get PRO
八月 '23
+55
在0个频道中
Get PRO
七月 '23
+48
在0个频道中
Get PRO
六月 '23
+102
在0个频道中
Get PRO
五月 '23
+36
在0个频道中
Get PRO
四月 '23
+27
在0个频道中
Get PRO
三月 '23
+44
在0个频道中
Get PRO
二月 '23
+38
在0个频道中
Get PRO
一月 '23
+38
在0个频道中
Get PRO
十二月 '22
+96
在0个频道中
Get PRO
十一月 '22
+123
在0个频道中
Get PRO
十月 '22
+143
在0个频道中
Get PRO
九月 '22
+64
在0个频道中
Get PRO
八月 '22
+68
在0个频道中
Get PRO
七月 '220
在0个频道中
Get PRO
六月 '22
+6
在0个频道中
Get PRO
五月 '220
在0个频道中
Get PRO
四月 '22
+2
在0个频道中
Get PRO
三月 '22
+4
在0个频道中
Get PRO
二月 '220
在0个频道中
Get PRO
一月 '22
+25
在0个频道中
Get PRO
十二月 '21
+17
在0个频道中
Get PRO
十一月 '21
+25
在0个频道中
Get PRO
十月 '21
+11
在0个频道中
Get PRO
九月 '21
+21
在0个频道中
Get PRO
八月 '21
+18
在0个频道中
Get PRO
七月 '21
+15
在0个频道中
Get PRO
六月 '21
+10
在0个频道中
Get PRO
五月 '21
+14
在0个频道中
Get PRO
四月 '21
+7
在0个频道中
Get PRO
三月 '21
+12
在0个频道中
Get PRO
二月 '21
+13
在0个频道中
Get PRO
一月 '21
+338
在0个频道中
| 日期 | 订阅者增长 | 提及 | 频道 | |
| 24 六月 | 0 | |||
| 23 六月 | +1 | |||
| 22 六月 | 0 | |||
| 21 六月 | +2 | |||
| 20 六月 | +1 | |||
| 19 六月 | 0 | |||
| 18 六月 | +1 | |||
| 17 六月 | +1 | |||
| 16 六月 | 0 | |||
| 15 六月 | +1 | |||
| 14 六月 | +2 | |||
| 13 六月 | 0 | |||
| 12 六月 | 0 | |||
| 11 六月 | 0 | |||
| 10 六月 | 0 | |||
| 09 六月 | +1 | |||
| 08 六月 | +2 | |||
| 07 六月 | 0 | |||
| 06 六月 | 0 | |||
| 05 六月 | 0 | |||
| 04 六月 | 0 | |||
| 03 六月 | +2 | |||
| 02 六月 | +1 | |||
| 01 六月 | +2 |
频道帖子
Для тих, хто пропустив сьогоднішній купальський виступ ансамблю "Кончені глючки", тут добрі люди зафіксували шматочок шабашу на відео!
https://www.instagram.com/reel/DZ79CvRiRVH
| 2 | Уявіть, наскільки я втомивсь від срачів, що ані слова тут не сказав ані про Булгакова, ані про марш “лгбт vs традиціоналісти“!
Для інтернет-троля мого рівня це неабияке досягнення – просто не відкривати хліборізку!
Пропоную краще обговорити, як красиво палає Воронеж.
Бажаючим відсвяткувати завтра Купала нагадую, що на концерт Folkulaka лишилися останні квиточки | 1 210 |
| 3 | Blessed be!
https://youtu.be/T2ZxcgUR2Bg | 1 087 |
| 4 | У Надєнькі новий атмосферний трек 👀 | 1 219 |
| 5 | Розумію, що не всім тут актуальні ці абревіатури, але VtM goes DnD Beyond, уііііі 🦇🦇🦇 | 1 503 |
| 6 | In those heavy days in June
When love became an act of defiance (c) ❤️🩹
#ztr_on_tour | 1 441 |
| 7 | Я людина проста, бачу Хорорхор у Сквоті – іду слухати | 1 602 |
| 8 | Під завалами ТЦ на Лук'янівці гниють продукти із Сільпо та Пузатки, наповнюючи повітря неповторним ароматом розкладання.
Колись я малим підбирав на морі камінчики із отвором всередині – ми їх називали "курячий бог", і вважалося, що вони виконують бажання. Я підняв і поклав у кишеню шматок заліза із отвором – чи це частинка згорілого ринку, де я в дитинстві купував солодку черешню, чи, може, уламок "гєрані", я не знаю. Але хай бажання моє буде виконано. | 1 455 |
| 9 | Останнім часом постійно слухаю цю пісню ЛонгестДжонсів, і вже сьогодні кілька разів під неї переглядаю відео із палаючою Москвою, якось воно дуже добре поєднується, хоча пісня зовсім не про це, але вайб якийсь дуже підходящий))))
https://music.youtube.com/watch?v=xu_QqwUiUNU&si=sD97hjlDuK1Kyw3A | 1 434 |
| 10 | Добре, що НЛО за нас! Вже навіть інопланетяни бомблять Москву | 1 509 |
| 11 | Нагадую, що на концерт Фолкулаки 23 червня ще є квиточки 😁 | 1 761 |
| 12 | Пам’ятаєте, ми із Фолкулакою придумали пісню “Соколе”?
Так ось, розвідувальний БпАК «Сокіл» літає на 50 км вглиб на територію противника, виявляє цілі, не душиться РЕБом.
Давайте допоможемо Євгену Ліру разом із фондом 1991 назбирати трохи гримнів на “Соколів” (3 бпла + станція управління). Це ще й збір до його дня народження, тож уявіть, що ви даруєте Ліру тортик – тільки цей тортик буде розвідувати дані і сприяти знищенню болотян.
send.monobank.ua/jar/3bemKsonZk
Репост дуже вітається!
https://www.youtube.com/watch?v=UGjuuaoScUc | 2 068 |
| 13 | Якщо я їду з дому на одну добу, я лишаю Тиквіну корм в спеціальних мисочках із таймером. Якщо більше, ніж на добу – відношу подрузі (у неї живе дядько Тикви, з яким вони люблять один одного поганяти, а потім неістово лизацця).
Але щоразу, як я вертаюсь додому, Тиква потім два дні постійно сидить зі мною і тримає мене лапкою за руку, наче стежить, щоб шкіряне більш не поїхало і не лишило маленького кіточка 🥺💔 Це щоразу розбиває мені серце. Хоча я і розумію, що він професійний маніпулятор. | 1 768 |
| 14 | Перша світова війна тривала 1567 днів. Повномасштабне вторгнення РФ до нас триває 1570+.
Вчора десь о 4:50 ранку їду додому в таксі, небо і повітря поруч затягнуті чорним-чорним димом із їдким запахом, згори на все це ллється дощ. Абсолютно тоскна картина. Питаю водія таксі, чи у нього на районі дуже гучно було.
- Чесно кажучи, не знаю. Дружина каже, що дуже, вона з дітьми сиділа в коридорі. А я нічого не чув, сплю дуже міцно, бо встаю щодня о 4 ранку на роботу. Мені нема коли те слухати.
Людина до всього звикає, до щоденного маршу смерті і "російської рулетки" ми звикли теж. Прокидатися і йти на роботу, тому що сьогодні вижив.
Смачної вам вранішньої кави, друзі, чи що ви зранку п'єте. | 1 713 |
| 15 | Як доросла самостійна людина, я можу дозволити собі хепі міл з кажаном-футболистом | 2 098 |
| 16 | Подяка велика всім, хто кидав на "Мару", гроші зібрано!🖤 | 2 106 |
| 17 | Я розумію, що моя пісня "Я бачу вас" не той варіант, який хочеться зберігати в плейлист для частих прослухлвувань, але вона, нарешті, вийшла на Спотіфай і Еплмузік, так що ось.
https://linktr.ee/kladbische | 2 570 |
| 18 | Вітаю всіх своїх друзів та знайомих, хто має відношення до Сил безпілотних систем!
І принагідно закликаю читачів закинути святкові 50грн на тематичний збір, лишився останній ривок 🖤🖤🖤
https://send.monobank.ua/jar/37zrBH628y | 2 645 |
| 19 | Середа – не тільки день жаби, але і день, коли я сподіваюсь добити збір на Мару! Точніше, аж на три 👀👀👀
Це хлопці з Бронко, яким ви вже багато разів допомагали як із крилами, так і з ремонтом корчів (а ще це мої близькі друзі).
Хороші новини – із 1млн 200тис зібрано майже все!
Менш хороша новина – лишилося зібрати 87 тисяч.
Знову хороша новина – якщо кожен із цього каналу кине десь 50 гривнів, збір дуже швидко закриється
Дякую всім заздалегідь і піду кину теж!
https://send.monobank.ua/jar/37zrBH628y | 2 405 |
| 20 | Маю суперечливі почуття.
Так сталося, шо якась кількість колективів почали на своїх *комерційних* концертах чи виставах виконувати кавери на наші пісні. І навіть буквально вказувати на афішах, що це кавери на нас.
Деякі з них написали нам (чи дистрикам) і чесно спитали про укладання ліцензійного договору на трек. Бо так, за законом виконання каверів на *комерційних* концертах вимагає укладання такого договору. І чесно, це не супер-дорого, молодим колективам ми взагалі дали дозвіл на виконання суто за символічну ціну. А на благодійних концертах, звісно, дозволяємо взагалі безкоштовно. Бо ми всі тут, так би мовити, пливемо в одному човні розвитку української сцени, і звісно, нам цілком ок, коли якісь наші треки отримують цікаві контексти і інтерпретації в інших проєктах.
Але деякі колективи чомусь вупше не дали собі труда хоча би написати і спитати, як ми чо щодо цього. І цілком собі юзають наші треки.
Ми колись в часи юності нашого гурту теж грали кавери на інші гурти (але принаймні ніколи не вказували це на афішах 🥲). Проте згодом або повністю перейшли на власний матеріал, або прям чесно спитали дозволу у авторів грати їхні треки (наприклад, "Павуків" нам особисто дозволив грати Кінг Д'юд, як автор оригіналу. Або коли Толік з "Бавовни" робив кавер на Аві Каплана, ми написали Аві і отримали офіційний дозвіл).
Так шо з одного боку, якось не хочеться бурчати і вмикати бездушний вайб капіталізму. А з іншого виходить якась хуцпа, чесне слово. | 2 075 |
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
