ar
Feedback
@STLST MODELS KYIV

@STLST MODELS KYIV

الذهاب إلى القناة على Telegram

Канал створений для пошуку моделей на стрижки, фарбування, догляди.

إظهار المزيد
1 021
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
-37 أيام
-2230 أيام
أرشيف المشاركات
Що до цін. Ціна стрижки залишилась не змінною 3000 гривень☺️ Не важливо, яка довжина✔️

Хто очікував на відкриття запису? Саме запису на стрижку, як клієнт🥰 Запис відкритий. Моделей на стрижки ще не шукаємо.

Всім привіт! З 10.01 почну працювати. Посилання на онлайн запис буде тут в групі та на сторінці в інстаграм. З послуг буде стрижка та догляд за волоссям🔴 Курси по стрижках почнуться вже з лютого місяця. «До та після» також будуть в цьому місяці✔️ Так що скоро зустрінемось:)

Чи хотіли б ви мати можливість купувати через цю групу косметику онлайн? Якщо так, то напишіть в коментарях бренди косметики які б ви хотіли бачити. Я буду робити огляди та рекомендації і плюс надавати вам можливість купувати її і отримувати доставкою😌

Всім привіт! Відновлю запис на стрижки після 8.01. Індивідуальні та групові навчання також будуть😌 І зйомки онлайн курсів.
Всім привіт! Відновлю запис на стрижки після 8.01. Індивідуальні та групові навчання також будуть😌 І зйомки онлайн курсів.

Всім привіт! Поки не працюю. Переходити в інші салони не збираюсь. Який буде формат, ще не знаю. Думаю над цим. Думаю, що це буде викладання по стрижках. В форматі салонної роботи ще не впевнений.

Всі привіт! З цього року моя локація роботи змінюється. Тепер я буду приймати моделей не тільки на Великій Житомирській але і на Дніпровській Набережній 14а. Це Лівий Берег м. Осокорки. Хто з Лівого Берега?

На 30.12 та 31.12 треба дві моделі на стрижку рівний зріз. Кому цікаво?

Всім привіт! На новорічний «до та після» шукаю модель на стрижку «каскад». Буде класичне вкладання на браш + стрижка. Волосся треба пористе хвилясте до лопаток. Знімаємо 30.12 на 11:00.

Якщо поставили плюс перевірте повідомлення🫠

Дівчата! Завтра на 16:00 треба модель на стрижку «Рівний зріз». Навіщо вам посічені кінчики в новому році?😅

Вітаю! Шукаю 15 моделей на стрижку лінія (рівний зріз). Це моделі для @armen_shakh Спочатку ми зробимо перше індивідуальне заняття, потім він буде відпрацьовувати самостійно. Моделі потрібні на січень місяць🥰 Довжина (лопатки, нижче лопаток). Структура не важлива. Ставте + і Армен вам напише, домовитесь.

Всім привіт. На завтра потрібна модель о 16:00, на щастя для волосся. Волосся потрібне не скло, довше за середні. Оплата лише за матеріал. Кого зацікавило пишіть і надішліть фото @armen_shakh.

Всім привіт! Хочу підстригти таку стрижку, треба відпрацювати. Кому подобається та хто хотів би?
Всім привіт! Хочу підстригти таку стрижку, треба відпрацювати. Кому подобається та хто хотів би?

Я сиджу відписую по коментарям в надії, що у мене є моделі, бо поставлені «+» в коментарях під цю форму😅 Ніхто не може в цей день. Більше форм «піксі» не буде, тож останній день це 17.12 на 10:00. Нагадую, що стрижка це не одна й та ж сама шапка, яка ходить по всім головам😀

Добрий ранок:) Будь ласка не ставте «+» якщо ви не хочете стрижку або не можете в цей день. Стрижка «піксі» (називаю цю стриж
Добрий ранок:) Будь ласка не ставте «+» якщо ви не хочете стрижку або не можете в цей день. Стрижка «піксі» (називаю цю стрижку так через силу) вона не однакова на всі голови. Це велика кількість комбінацій і варіацій.

Сьогодні робили каре🩶

На 17.12 шукаю модель на стрижку «Піксі»😏 Пишіть + та скидайте фото🫂

Всім привітики 🤗 Для напрацювання портфоліо потрібні моделі на укладання на браш: - пористе або хвилясте волосся, - стрижка слої, - довжина приблизно до середини лопаток або трохи нижче, - без кератину/ботоксу Відразу скидайте фото волосся) Пишіть сюди 👉 https://t.me/princess_karina

Дякую. Модель знайшов.