1 021
订阅者
无数据24 小时
-37 天
-2230 天
帖子存档
1 021
Що до цін. Ціна стрижки залишилась не змінною 3000 гривень☺️
Не важливо, яка довжина✔️
1 021
Хто очікував на відкриття запису? Саме запису на стрижку, як клієнт🥰 Запис відкритий.
Моделей на стрижки ще не шукаємо.
1 021
Всім привіт! З 10.01 почну працювати. Посилання на онлайн запис буде тут в групі та на сторінці в інстаграм.
З послуг буде стрижка та догляд за волоссям🔴
Курси по стрижках почнуться вже з лютого місяця.
«До та після» також будуть в цьому місяці✔️
Так що скоро зустрінемось:)
1 021
Чи хотіли б ви мати можливість купувати через цю групу косметику онлайн? Якщо так, то напишіть в коментарях бренди косметики які б ви хотіли бачити. Я буду робити огляди та рекомендації і плюс надавати вам можливість купувати її і отримувати доставкою😌
1 021
Всім привіт! Відновлю запис на стрижки після 8.01.
Індивідуальні та групові навчання також будуть😌 І зйомки онлайн курсів.
1 021
Всім привіт! Поки не працюю. Переходити в інші салони не збираюсь. Який буде формат, ще не знаю. Думаю над цим. Думаю, що це буде викладання по стрижках. В форматі салонної роботи ще не впевнений.
1 021
Всі привіт! З цього року моя локація роботи змінюється. Тепер я буду приймати моделей не тільки на Великій Житомирській але і на Дніпровській Набережній 14а. Це Лівий Берег м. Осокорки.
Хто з Лівого Берега?
1 021
Всім привіт! На новорічний «до та після» шукаю модель на стрижку «каскад».
Буде класичне вкладання на браш + стрижка.
Волосся треба пористе хвилясте до лопаток.
Знімаємо 30.12 на 11:00.
1 021
Дівчата! Завтра на 16:00 треба модель на стрижку «Рівний зріз».
Навіщо вам посічені кінчики в новому році?😅
1 021
Вітаю! Шукаю 15 моделей на стрижку лінія (рівний зріз).
Це моделі для @armen_shakh
Спочатку ми зробимо перше індивідуальне заняття, потім він буде відпрацьовувати самостійно.
Моделі потрібні на січень місяць🥰
Довжина (лопатки, нижче лопаток). Структура не важлива.
Ставте + і Армен вам напише, домовитесь.
1 021
Всім привіт. На завтра потрібна модель о 16:00, на щастя для волосся. Волосся потрібне не скло, довше за середні. Оплата лише за матеріал. Кого зацікавило пишіть і надішліть фото @armen_shakh.
1 021
Всім привіт! Хочу підстригти таку стрижку, треба відпрацювати. Кому подобається та хто хотів би?
1 021
Я сиджу відписую по коментарям в надії, що у мене є моделі, бо поставлені «+» в коментарях під цю форму😅 Ніхто не може в цей день. Більше форм «піксі» не буде, тож останній день це 17.12 на 10:00.
Нагадую, що стрижка це не одна й та ж сама шапка, яка ходить по всім головам😀
1 021
Добрий ранок:)
Будь ласка не ставте «+» якщо ви не хочете стрижку або не можете в цей день.
Стрижка «піксі» (називаю цю стрижку так через силу) вона не однакова на всі голови. Це велика кількість комбінацій і варіацій.
1 021
Всім привітики 🤗
Для напрацювання портфоліо потрібні моделі на укладання на браш:
- пористе або хвилясте волосся,
- стрижка слої,
- довжина приблизно до середини лопаток або трохи нижче,
- без кератину/ботоксу
Відразу скидайте фото волосся)
Пишіть сюди 👉 https://t.me/princess_karina
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
