ar
Feedback
@STLST MODELS KYIV

@STLST MODELS KYIV

الذهاب إلى القناة على Telegram

Канал створений для пошуку моделей на стрижки, фарбування, догляди.

إظهار المزيد
1 021
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
-37 أيام
-2230 أيام
أرشيف المشاركات
Сьогодні на 18:00 візьму модель на стрижку рівний зріз. Ставте + хто хоче але з фото будь ласка.

Пропускаю тих, хто не додавав фото до бажаної стрижки або немає фото заглавного, а просто літера. Тут я безсилий фантазувати яке у вас волосся😀

Дівчата, зверніть увагу: Я трошки пишу по черзі вам (як ви ставили плюси під постом про стрижки). Написав ще 4 дівчатам. 2 на каскад і 2 на лінію. Перевірте повідомлення пліз😍 Кому ще не писав не переймайтесь напишу.

Добрий ранок! Вже пишу вам стосовно індивідуальних. Подивіться свої повідомлення будь ласка.

Щоб ви хотіли додати або змінити, щоб ми могли з вами комунікувати краще і ви б могли рекомендувати групу вашим знайомим?
Anonymous voting

У звʼязку з тим, що я хочу аби група була максимально справжня, то хочу вас запитати про досвід співпраці між групою та можливостями яку вона дає. На скільки вона відповідає вашим очікуванням?
Anonymous voting

+1

Всім Доброго дня. На завтра або після завтра потрібні моделі на укладання на плойку. Без короткого чубчика будь ласка) можна пористе, можна натуральне, не коротке волосся, довжина длініше грудей. Пишіть в особисті @armen_shakh. Зайдіть в інстаграм @armenshakh для розуміння, це все буде обʼємне. Кого зацікавило пишіть. 🤩

Якщо «для мами» то потрібно фото волосся мами😎

МЕНІ ПОТРІБНІ МОДЕЛІ НА СТРИЖКИ‼️ Форми, які будемо відпрацьовувати: 8.12 на 14:00 кругла лінія з подовженою чолкою (3,4 довж
+3
МЕНІ ПОТРІБНІ МОДЕЛІ НА СТРИЖКИ‼️ Форми, які будемо відпрацьовувати: 8.12 на 14:00 кругла лінія з подовженою чолкою (3,4 довжина) 9.12 на 10:00 каскад на 3,4 довжині 15.12 на 10:00 каре (довжина до середини шиї) 17.12 на 10:00 піксі (адаптуємо від ваше волосся і зовнішність) Це на індивідуальне заняття. Якщо коротко, то приїде майстер який має великий досвід роботи але хоче поновити свої навички, усучаснити їх. Напишіть в коментарях на який день і форму ви зможете бути і ми з вами звʼяжемось.

Сьогодні був останній До та Після 😔

Любі дівчатка, шукаємо моделей на вкладання на Браш 🤍 Локація: академія Yeezy за адресою Велика Житомирська 8А ВИМОГИ: пористе волосся , без нарощеного волосся та без кератину, довжина до лопаток ДАТА: 2 грудня Кому актуально пишіть @shvc_irina 🤍 З нас гарна зачіска та чудовий настрій на весь день ❤️

😀😀😀 все на каре дівчата знайдені. Певно, треба було раніше так написати:)

Напишіть будь ласка, скільки коштувало ваше фарбування або аіртач? Більше 1000 - 2000 гривень?

Можна питання? Чому ми тут всі зібрались?😅 Якщо каре нікому не потрібно стригти, то думаю, і група не потрібна більше😅

Так, я намагаюсь всім написати, але щось є кому не можу, бо немає доступу. На 4.12 та на 6.12 шукаю моделей на еіртач. Умови: Фарбування на продукції KEUNE Оплата за матеріали від 1500 до 2500 грн. (залежно від довжини та густоти волосся та кількості етапів фарбування) Вимоги до моделі: - натуральне волосся; - фарбуване волосся однотонного кольору, але фарбоване не в блонд і не нижче шостого рівня/темний колір; - фарбоване волося в техніці air touch, shatush, яке відросло не менше 15 см; - на волоссі не повино бути кератинового випрямлення/лікування, ботоксу, нанопластики, хімічного випрямлення, хімічної завивки, біозавивки, хни, басми тощо. -не беремо моделей з алергією, загостреною стадією псоріазу і себорейного дерматиту. Фото волосся надсилайте в дірект. м. Київ, вулиця Велика Житомирська 8а, Yeezy academy. З фото будь ласка

На індивідуальному занятті у нас роблять такі стрижки☺️

Нагадаю, що стрижка це не 2 см кінчиків. Для мене стрижка (тим паче на до та після) це зміна форми. Для мене як раз і цікаво, щоб була різниці між до, та після. Просто підрівняти кінчики, або поновити чолку - таким не цікавлюсь😀

Ця субота на 18:30🩶