@STLST MODELS KYIV
الذهاب إلى القناة على Telegram
Канал створений для пошуку моделей на стрижки, фарбування, догляди.
إظهار المزيد1 021
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
-37 أيام
-2230 أيام
أرشيف المشاركات
1 021
Сьогодні на 18:00 візьму модель на стрижку рівний зріз. Ставте + хто хоче але з фото будь ласка.
1 021
Пропускаю тих, хто не додавав фото до бажаної стрижки або немає фото заглавного, а просто літера. Тут я безсилий фантазувати яке у вас волосся😀
1 021
Дівчата, зверніть увагу:
Я трошки пишу по черзі вам (як ви ставили плюси під постом про стрижки).
Написав ще 4 дівчатам. 2 на каскад і 2 на лінію. Перевірте повідомлення пліз😍
Кому ще не писав не переймайтесь напишу.
1 021
Добрий ранок! Вже пишу вам стосовно індивідуальних. Подивіться свої повідомлення будь ласка.
1 021
Щоб ви хотіли додати або змінити, щоб ми могли з вами комунікувати краще і ви б могли рекомендувати групу вашим знайомим?
1 021
У звʼязку з тим, що я хочу аби група була максимально справжня, то хочу вас запитати про досвід співпраці між групою та можливостями яку вона дає. На скільки вона відповідає вашим очікуванням?
1 021
Всім Доброго дня. На завтра або після завтра потрібні моделі на укладання на плойку. Без короткого чубчика будь ласка) можна пористе, можна натуральне, не коротке волосся, довжина длініше грудей. Пишіть в особисті @armen_shakh. Зайдіть в інстаграм @armenshakh для розуміння, це все буде обʼємне. Кого зацікавило пишіть. 🤩
1 021
+3
МЕНІ ПОТРІБНІ МОДЕЛІ НА СТРИЖКИ‼️
Форми, які будемо відпрацьовувати:
8.12 на 14:00 кругла лінія з подовженою чолкою (3,4 довжина)
9.12 на 10:00 каскад на 3,4 довжині
15.12 на 10:00 каре (довжина до середини шиї)
17.12 на 10:00 піксі (адаптуємо від ваше волосся і зовнішність)
Це на індивідуальне заняття. Якщо коротко, то приїде майстер який має великий досвід роботи але хоче поновити свої навички, усучаснити їх.
Напишіть в коментарях на який день і форму ви зможете бути і ми з вами звʼяжемось.
1 021
Любі дівчатка, шукаємо моделей на вкладання на Браш 🤍
Локація: академія Yeezy за адресою Велика Житомирська 8А
ВИМОГИ: пористе волосся , без нарощеного волосся та без кератину, довжина до лопаток
ДАТА: 2 грудня
Кому актуально пишіть @shvc_irina 🤍
З нас гарна зачіска та чудовий настрій на весь день ❤️
1 021
Напишіть будь ласка, скільки коштувало ваше фарбування або аіртач? Більше 1000 - 2000 гривень?
1 021
Можна питання?
Чому ми тут всі зібрались?😅
Якщо каре нікому не потрібно стригти, то думаю, і група не потрібна більше😅
1 021
Так, я намагаюсь всім написати, але щось є кому не можу, бо немає доступу.
На 4.12 та на 6.12 шукаю моделей на еіртач.
Умови:
Фарбування на продукції KEUNE
Оплата за матеріали від 1500 до 2500 грн. (залежно від довжини та густоти волосся та кількості етапів фарбування)
Вимоги до моделі:
- натуральне волосся;
- фарбуване волосся однотонного кольору, але фарбоване не в блонд і не нижче шостого рівня/темний колір;
- фарбоване волося в техніці air touch, shatush, яке відросло не менше 15 см;
- на волоссі не повино бути
кератинового випрямлення/лікування, ботоксу, нанопластики, хімічного випрямлення, хімічної завивки, біозавивки, хни, басми тощо.
-не беремо моделей з алергією, загостреною стадією псоріазу і себорейного дерматиту.
Фото волосся надсилайте в дірект.
м. Київ, вулиця Велика Житомирська 8а, Yeezy academy.
З фото будь ласка
1 021
Нагадаю, що стрижка це не 2 см кінчиків.
Для мене стрижка (тим паче на до та після) це зміна форми. Для мене як раз і цікаво, щоб була різниці між до, та після. Просто підрівняти кінчики, або поновити чолку - таким не цікавлюсь😀
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
