ar
Feedback
Тезер

Тезер

الذهاب إلى القناة على Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

إظهار المزيد

📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام Тезер

تُعد قناة Тезер (@macotezer) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 14 598 مشتركاً، محتلاً المرتبة 7 648 في فئة العملات المشفرة والمرتبة 4 123 في منطقة أوكرانيا.

📊 مؤشرات الجمهور والحراك

منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 14 598 مشتركاً.

بحسب آخر البيانات بتاريخ 25 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار -192، وفي آخر 24 ساعة بمقدار -4، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.

  • حالة التحقق: غير موثّقة
  • معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 10.39‎%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 6.59‎% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
  • وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 1 517 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 963 مشاهدة.
  • التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 12.
  • الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд.

📝 الوصف وسياسة المحتوى

يصف المؤلف القناة بأنها مساحة للتعبير عن الآراء الذاتية:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 26 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة العملات المشفرة.

14 598
المشتركون
-424 ساعات
-147 أيام
-19230 أيام
أرشيف المشاركات
BTC ETH Волатильність вчора так і не дали((( Ціна поки залишається в ренжі, і нам залишається чекати завтрашній вечір щоб отр
+1
BTC ETH Волатильність вчора так і не дали((( Ціна поки залишається в ренжі, і нам залишається чекати завтрашній вечір щоб отримати хочаб якісь рухи( Все одно я більше налаштований на тест 1г фвг і вже далі давати оцінку ситуації Торгую на біржі BingX

TetherFX Починаємо з понеділка work🔥 Що вас чекає??? 🔥1. Щоденні премаркети 🔥2. Мої сетапи з детальним поясненням логіки в
TetherFX Починаємо з понеділка work🔥 Що вас чекає??? 🔥1. Щоденні премаркети 🔥2. Мої сетапи з детальним поясненням логіки входу та виходу 🔥3. Відкрита статистика 🔥4. "Навчальні" матеріали які в процесі будуть тільки доповнюватись 🔥5. Постійна підтримка 🔥6. Допомога в проходженні челенджів та виборі проп компаній 🔥7. Туторіал по роботі з власним депозитом 🔥8. Регулярні стріми Та багато інших плюшок❤️ 🛑Перед покупкою просимо ознайомитись з даним повідомленням🛑 Для тих хто бажає вступити - @tezervipbot (ForexVIP)

Давайте завчасно поговоримо про ринок Forex та майбутнє комюніті❤️ Одразу розвіємо міфи та знімемо рожеві окуляри. 1. Комюніті це не тільки робота адміна та його сетапи, це робота всіх учасників - це командна робота. 2. Ринок Forex відрізняється від ринку криптовалют. Різниця як в капіталізації (крипта 2трлн$, fx 17трлн$ в день), в кількості доступних інструментів для роботи, так в годинах роботи (крипта фул тайм, fх 5днів на тиждень) 3. Forex - це не про щоденні угоди, це про очікування можливості гарної точки входу. Угод може бути як 1-5 на тиждень так і жодної, і це потрібно розуміти. 4. Ми будемо намагатись бути максимально відкритими до бажаючих освоїти даний напрям роботи, а тому в процесі розвитку комюніті буде багато корисних матеріалів які підійдуть кожному. 5. Також якщо в комюніті приєднаються трейдери які вже давно і активно торгують ринок FX, то їх доступ до комюніті надалі буде безкоштовним. Якщо у вас є ще додаткові запитання буду радий відповісти на них в коментарях❤️

BTC 👀👀👀 Optіons??? https://www.tradingview.com/x/AcOPx4QH/

🔥FX soon🔥 Чекаєте анонс??? Торгую на біржі BingX
🔥FX soon🔥 Чекаєте анонс??? Торгую на біржі BingX

BTC 🧐🧐🧐 Останнім часом закономірності гарно себе відпрацьовують Що скажете??? Торгую на біржі BingX
BTC 🧐🧐🧐 Останнім часом закономірності гарно себе відпрацьовують Що скажете??? Торгую на біржі BingX

BTC 1h Ціну гарно тримають в ренжі, і вже є гарна. В ідеалі зараз отримати тест 1г FVG і жати лонг зі стопом ≈84к Якщо подивитись на те що відбувалось на цьому тижні то покупок було достатньо + більшість з них це активація лімітних заявок, і в тижневому розрізі оцінка даних обємів може закинути ціну в тижневий блок (100к). Все ж таки дадуть новорічне раллі???🧐 https://www.tradingview.com/x/DhtElc9v/

Community TetherFX soon👀
Community TetherFX soon👀

Тезер VIP Пані та павное, оголошення❗️ Якщо ви вступите в комюніті до 25.12 то ціна 35$ буде закріплена за вами до тих пір поки ви будете продовжувати підписку. Ми повертаємось до минулих цін і надалі ціна доступу буде = 100$ на 1місяць. З наповненням комюніті та умовами можете ознайомись тут Для тих хто бажає вступити - @tezervipbot

ETH Чітка реакція від поі по розмітці🔥 https://www.tradingview.com/x/8xNsjUMU/

Про дамп фактори вже написав Але глобально не все так погано, також є дуже багато PUMP факторів🔥 Бахніть 100+🔥 реакцій і напишу❤️

Всім привіт. Поговоримо про ринок, а саме про фактори які зараз дуже сильно можуть повпливати на ринок. 🩸DUMP фактори: 1. Збройний конфлікт США та Венесуелли 2. % ставка центробанку Японії (Останні рази ставку вони підвищували і BTC регував падінням на 20-30%) Збройний конфлікт це рандомна історія і точний час коли це станеться (або якщо) ми не вгадаємо Рішення по % ставці буде завтра о 05:00 (вранці) Кожен з факторів спроможний кинути ціну BTC як мінімум на 5% вниз (це самий мінімум). Тому зараз мало даю аналізу для інтрадей роботи по BTC. Обєми торгів пілся вчорашньої піли трішки збільшились, але тільки за рахунок активації лімітних заявок, тому нічого цікавого. А сьогодні в 15:30: CPI Інфляція Безробіття Торгую на біржі BingX

По ефіру тестанули неефективність і одразу отримали реакцію Дана реакція була отримана за рахунок маркет покупки, тому що цілий день наростали обєми на продаж, і я навіть тримав шорт позу з стопом за 88.7. Діч🫠 Отримав стоп і тепер просто сиджу і хочу побачити що будуть малювати

Питання Де пропадав адмін ще 31день???🧐🧐🧐 Діліться своєю статистикою)
Питання Де пропадав адмін ще 31день???🧐🧐🧐 Діліться своєю статистикою)

BTC ETH Просто стоїмо на місці Обєми торгів дуже низькі Особливо цікавий ефір, який вчора взагалі не рухався. Я чекаю хочаб я
+1
BTC ETH Просто стоїмо на місці Обєми торгів дуже низькі Особливо цікавий ефір, який вчора взагалі не рухався. Я чекаю хочаб якийсь натяк на маніпуляцію яку можуть дати, бо навіть опціони зараз не хочу брати. Торгую на біржі BingX

BTC Новинний фон гарний реація нульова. Цілком можливо що відсутність волатильності повязана з даними Центробанку Японії які
BTC Новинний фон гарний реація нульова. Цілком можливо що відсутність волатильності повязана з даними Центробанку Японії які повинні вийти вже 19грудня Хто памятає серпень 2024року той знає до до ставки ЦБ Японії потрібно відноситись дуже відповідально. В будь якому випадку гарних факторів для майбутнього булрану у нас достатньо, і кожен день їх додається все більше. Тепер залишається дочекатись основної маніпуляції і далі вже спокійно працювати Торгую на біржі BingX

Йоу Можемо провести розіграш зізвону зі мною. 1×1 розберу вашу ТС, покажу свою ТС форекс/кпипта. Якщо цікаво плюсуйте в коментах Якщо буде багато бажаючих то можемо придумати щось🔥