ch
Feedback
Тезер

Тезер

前往频道在 Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

显示更多

📈 Telegram 频道 Тезер 的分析概览

频道 Тезер (@macotezer) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 14 598 名订阅者,在 加密货币 类别中位列第 7 648,并在 乌克兰 地区排名第 4 123

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 14 598 名订阅者。

根据 25 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -192,过去 24 小时变化为 -4,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 10.39%。内容发布后 24 小时内通常能获得 6.59% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 1 517 次浏览,首日通常累积 963 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 12
  • 主题关注点: 内容集中在 bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

凭借高频更新(最新数据采集于 26 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 加密货币 类别中的关键影响点。

14 598
订阅者
-424 小时
-147
-19230
帖子存档
BTC ETH Волатильність вчора так і не дали((( Ціна поки залишається в ренжі, і нам залишається чекати завтрашній вечір щоб отр
+1
BTC ETH Волатильність вчора так і не дали((( Ціна поки залишається в ренжі, і нам залишається чекати завтрашній вечір щоб отримати хочаб якісь рухи( Все одно я більше налаштований на тест 1г фвг і вже далі давати оцінку ситуації Торгую на біржі BingX

TetherFX Починаємо з понеділка work🔥 Що вас чекає??? 🔥1. Щоденні премаркети 🔥2. Мої сетапи з детальним поясненням логіки в
TetherFX Починаємо з понеділка work🔥 Що вас чекає??? 🔥1. Щоденні премаркети 🔥2. Мої сетапи з детальним поясненням логіки входу та виходу 🔥3. Відкрита статистика 🔥4. "Навчальні" матеріали які в процесі будуть тільки доповнюватись 🔥5. Постійна підтримка 🔥6. Допомога в проходженні челенджів та виборі проп компаній 🔥7. Туторіал по роботі з власним депозитом 🔥8. Регулярні стріми Та багато інших плюшок❤️ 🛑Перед покупкою просимо ознайомитись з даним повідомленням🛑 Для тих хто бажає вступити - @tezervipbot (ForexVIP)

Давайте завчасно поговоримо про ринок Forex та майбутнє комюніті❤️ Одразу розвіємо міфи та знімемо рожеві окуляри. 1. Комюніті це не тільки робота адміна та його сетапи, це робота всіх учасників - це командна робота. 2. Ринок Forex відрізняється від ринку криптовалют. Різниця як в капіталізації (крипта 2трлн$, fx 17трлн$ в день), в кількості доступних інструментів для роботи, так в годинах роботи (крипта фул тайм, fх 5днів на тиждень) 3. Forex - це не про щоденні угоди, це про очікування можливості гарної точки входу. Угод може бути як 1-5 на тиждень так і жодної, і це потрібно розуміти. 4. Ми будемо намагатись бути максимально відкритими до бажаючих освоїти даний напрям роботи, а тому в процесі розвитку комюніті буде багато корисних матеріалів які підійдуть кожному. 5. Також якщо в комюніті приєднаються трейдери які вже давно і активно торгують ринок FX, то їх доступ до комюніті надалі буде безкоштовним. Якщо у вас є ще додаткові запитання буду радий відповісти на них в коментарях❤️

BTC 👀👀👀 Optіons??? https://www.tradingview.com/x/AcOPx4QH/

🔥FX soon🔥 Чекаєте анонс??? Торгую на біржі BingX
🔥FX soon🔥 Чекаєте анонс??? Торгую на біржі BingX

BTC 🧐🧐🧐 Останнім часом закономірності гарно себе відпрацьовують Що скажете??? Торгую на біржі BingX
BTC 🧐🧐🧐 Останнім часом закономірності гарно себе відпрацьовують Що скажете??? Торгую на біржі BingX

BTC 1h Ціну гарно тримають в ренжі, і вже є гарна. В ідеалі зараз отримати тест 1г FVG і жати лонг зі стопом ≈84к Якщо подивитись на те що відбувалось на цьому тижні то покупок було достатньо + більшість з них це активація лімітних заявок, і в тижневому розрізі оцінка даних обємів може закинути ціну в тижневий блок (100к). Все ж таки дадуть новорічне раллі???🧐 https://www.tradingview.com/x/DhtElc9v/

Community TetherFX soon👀
Community TetherFX soon👀

Тезер VIP Пані та павное, оголошення❗️ Якщо ви вступите в комюніті до 25.12 то ціна 35$ буде закріплена за вами до тих пір поки ви будете продовжувати підписку. Ми повертаємось до минулих цін і надалі ціна доступу буде = 100$ на 1місяць. З наповненням комюніті та умовами можете ознайомись тут Для тих хто бажає вступити - @tezervipbot

ETH Чітка реакція від поі по розмітці🔥 https://www.tradingview.com/x/8xNsjUMU/

Про дамп фактори вже написав Але глобально не все так погано, також є дуже багато PUMP факторів🔥 Бахніть 100+🔥 реакцій і напишу❤️

Всім привіт. Поговоримо про ринок, а саме про фактори які зараз дуже сильно можуть повпливати на ринок. 🩸DUMP фактори: 1. Збройний конфлікт США та Венесуелли 2. % ставка центробанку Японії (Останні рази ставку вони підвищували і BTC регував падінням на 20-30%) Збройний конфлікт це рандомна історія і точний час коли це станеться (або якщо) ми не вгадаємо Рішення по % ставці буде завтра о 05:00 (вранці) Кожен з факторів спроможний кинути ціну BTC як мінімум на 5% вниз (це самий мінімум). Тому зараз мало даю аналізу для інтрадей роботи по BTC. Обєми торгів пілся вчорашньої піли трішки збільшились, але тільки за рахунок активації лімітних заявок, тому нічого цікавого. А сьогодні в 15:30: CPI Інфляція Безробіття Торгую на біржі BingX

По ефіру тестанули неефективність і одразу отримали реакцію Дана реакція була отримана за рахунок маркет покупки, тому що цілий день наростали обєми на продаж, і я навіть тримав шорт позу з стопом за 88.7. Діч🫠 Отримав стоп і тепер просто сиджу і хочу побачити що будуть малювати

Питання Де пропадав адмін ще 31день???🧐🧐🧐 Діліться своєю статистикою)
Питання Де пропадав адмін ще 31день???🧐🧐🧐 Діліться своєю статистикою)

BTC ETH Просто стоїмо на місці Обєми торгів дуже низькі Особливо цікавий ефір, який вчора взагалі не рухався. Я чекаю хочаб я
+1
BTC ETH Просто стоїмо на місці Обєми торгів дуже низькі Особливо цікавий ефір, який вчора взагалі не рухався. Я чекаю хочаб якийсь натяк на маніпуляцію яку можуть дати, бо навіть опціони зараз не хочу брати. Торгую на біржі BingX

BTC Новинний фон гарний реація нульова. Цілком можливо що відсутність волатильності повязана з даними Центробанку Японії які
BTC Новинний фон гарний реація нульова. Цілком можливо що відсутність волатильності повязана з даними Центробанку Японії які повинні вийти вже 19грудня Хто памятає серпень 2024року той знає до до ставки ЦБ Японії потрібно відноситись дуже відповідально. В будь якому випадку гарних факторів для майбутнього булрану у нас достатньо, і кожен день їх додається все більше. Тепер залишається дочекатись основної маніпуляції і далі вже спокійно працювати Торгую на біржі BingX

Йоу Можемо провести розіграш зізвону зі мною. 1×1 розберу вашу ТС, покажу свою ТС форекс/кпипта. Якщо цікаво плюсуйте в коментах Якщо буде багато бажаючих то можемо придумати щось🔥