ar
Feedback
Паблішер

Паблішер

الذهاب إلى القناة على Telegram

Привіт, мене звати Андрій. Співзасновник в-ва «Атена», починав з в-ва "Прометей". Відкрив українську книгарню «Вуса Шевченка» у Празі. Тут про життя, роботу і мене.

إظهار المزيد
3 138
المشتركون
-124 ساعات
-97 أيام
-1830 أيام
أرشيف المشاركات
🔥Визначились з першими творами, над якими працюватимемо впродовж наступних 12 місяців. Серія світової класики «Роза вітрів». Видавництво «Атена». Укладачка серії – Ірина Побідаш. Авторка обкладинок – Софія Мокляк. • Роберт Льюїс Стівенсон — «Химерна пригода з доктором Джекілом та містером Гайдом» • Шерідан Ле Фоню — «Кармілла» *засекречено* *засекречено* • Д. Г. Лоуренс — «Сини і коханці» *засекречено* • Анатоль Франс — «Боги жадають крові» • Кейт Чопін — «Пробудження» • Елізабет фон Арнім — «Чарівний квітень» • Оноре де Бальзак — «Тридцятилітня жінка» • Оноре де Бальзак — «Розкоші та злидні куртизанок» Редакція почне пошук перекладачів/ок. Очікую, що зробимо підписку для сталого додаткового фінансування всієї серії. Заплановано на найближчі роки більше 100 творів.

photo content

Налетіли коршуни (С) Олександр Шарлай

photo content

Всі збіги випадкові
Всі збіги випадкові

Сумно, але читацтво поза межами бульбашки і не помітить масове зникнення малих видавництв. Для більшості і наразі їх не існує, бо фокус асортименту більшості мереж націлені на найбільших партнерів, великих видавництв. 2026й ще триває, але як і писав раніше, буде роком явної монополізації ринку та поступового зникнення, уповільнення та витіснення малих видавництв. Частина просто не перечекає перегрів ринку, який триває.

Ну шо, обговорили перші три видання з серії творів Жуля Верна. Пускаю в роботу по дизайну та віддаємо на переклад. Твори поки не покажу, їх там насправді багато: від найпопулярніших до тих, які не видавались взагалі українською.

Я думаю ми братимемо в роботу твори в запускатимемо підписку на них. Поговорю щ командою про реальні перспективи і подумаю над форматом як ми можемо оформити підписку на ці видання, щоб і стало фінансувати їх переклад, редагування та підготовку, а також активно готувати до друку.

Отримав список зі 108 творами для видання у серії світової класики «Роза вітрів»🌝

رسالة فيديو00:40

Ясно
+1
Ясно

Приїхала картина, хай в книгарні постоїть 🌝 При виборі назви шукав щось максимально пацанське, тому що барбершоп)) Назвав «B
Приїхала картина, хай в книгарні постоїть 🌝 При виборі назви шукав щось максимально пацанське, тому що барбершоп)) Назвав «Bad boys». Хочу якось зробити рекламку з мужиками, як у фереро роше, чи де там напівголі мужики цукерки робили 😄

Друг, блін…
Друг, блін…

رسالة فيديو00:36

رسالة فيديو00:11

Випускова редакторка: «як сумно, що у всіх вже є, а у випускової редакторки цих книжок досі нема по примірнику» Я:

Небезпечно худнути: доведеться змінювати наліпку на вітрині книгарні🥲
Небезпечно худнути: доведеться змінювати наліпку на вітрині книгарні🥲

Ностальгія в око потрапила 🥲🥲🥲
Ностальгія в око потрапила 🥲🥲🥲

З робочого: Шукаю майстрів в барбершоп, попросив проінформувати студентів на курсах, що ми шукаємо команду і готові розглянути співпрацю. Пише один хлопець, домовляємось, що він зателефонує наступного дня. Наступного дня тиша, а я забігався, щось забувся. Телефоную йому пізніше, кажу про умови роботи, де знаходиться салон. Прошу: "Надішліть, будь ласка, фото своїх робіт, будь ласка, для ознайомлення". Каже: "Ой, ви знаєте, мені сенсу немає кидати, це довго, ну взагалі лінь кидати, розумієте" Я: "Нам треба глянути, що ви вмієте" Він: "Ну я скину інсту, там щось є" Пройшло декілька днів, інсти немає. Я так зрозумів, сенсу працювати також немає🙈😁 Ну нічого, я з такої сфери, де багато творчих людей, вже звик.

Я хотів сьогодні зранку потоксичити, але перенесемо це на пʼятницю. Сьогодні по контенту тільки квіточки😌
Я хотів сьогодні зранку потоксичити, але перенесемо це на пʼятницю. Сьогодні по контенту тільки квіточки😌