Паблішер
رفتن به کانال در Telegram
Привіт, мене звати Андрій. Співзасновник в-ва «Атена», починав з в-ва "Прометей". Відкрив українську книгарню «Вуса Шевченка» у Празі. Тут про життя, роботу і мене.
نمایش بیشتر3 138
مشترکین
-124 ساعت
-97 روز
-1830 روز
آرشیو پست ها
3 138
🔥Визначились з першими творами, над якими працюватимемо впродовж наступних 12 місяців.
Серія світової класики «Роза вітрів». Видавництво «Атена». Укладачка серії – Ірина Побідаш. Авторка обкладинок – Софія Мокляк.
• Роберт Льюїс Стівенсон — «Химерна пригода з доктором Джекілом та містером Гайдом»
• Шерідан Ле Фоню — «Кармілла»
• *засекречено*
• *засекречено*
• Д. Г. Лоуренс — «Сини і коханці»
• *засекречено*
• Анатоль Франс — «Боги жадають крові»
• Кейт Чопін — «Пробудження»
• Елізабет фон Арнім — «Чарівний квітень»
• Оноре де Бальзак — «Тридцятилітня жінка»
• Оноре де Бальзак — «Розкоші та злидні куртизанок»
Редакція почне пошук перекладачів/ок. Очікую, що зробимо підписку для сталого додаткового фінансування всієї серії. Заплановано на найближчі роки більше 100 творів.
3 138
Сумно, але читацтво поза межами бульбашки і не помітить масове зникнення малих видавництв. Для більшості і наразі їх не існує, бо фокус асортименту більшості мереж націлені на найбільших партнерів, великих видавництв.
2026й ще триває, але як і писав раніше, буде роком явної монополізації ринку та поступового зникнення, уповільнення та витіснення малих видавництв. Частина просто не перечекає перегрів ринку, який триває.
3 138
Ну шо, обговорили перші три видання з серії творів Жуля Верна.
Пускаю в роботу по дизайну та віддаємо на переклад.
Твори поки не покажу, їх там насправді багато: від найпопулярніших до тих, які не видавались взагалі українською.
3 138
Я думаю ми братимемо в роботу твори в запускатимемо підписку на них. Поговорю щ командою про реальні перспективи і подумаю над форматом як ми можемо оформити підписку на ці видання, щоб і стало фінансувати їх переклад, редагування та підготовку, а також активно готувати до друку.
3 138
Приїхала картина, хай в книгарні постоїть 🌝
При виборі назви шукав щось максимально пацанське, тому що барбершоп))
Назвав «Bad boys». Хочу якось зробити рекламку з мужиками, як у фереро роше, чи де там напівголі мужики цукерки робили 😄
3 138
Випускова редакторка: «як сумно, що у всіх вже є, а у випускової редакторки цих книжок досі нема по примірнику»
Я:
3 138
З робочого:
Шукаю майстрів в барбершоп, попросив проінформувати студентів на курсах, що ми шукаємо команду і готові розглянути співпрацю.
Пише один хлопець, домовляємось, що він зателефонує наступного дня. Наступного дня тиша, а я забігався, щось забувся. Телефоную йому пізніше, кажу про умови роботи, де знаходиться салон. Прошу: "Надішліть, будь ласка, фото своїх робіт, будь ласка, для ознайомлення".
Каже: "Ой, ви знаєте, мені сенсу немає кидати, це довго, ну взагалі лінь кидати, розумієте"
Я: "Нам треба глянути, що ви вмієте"
Він: "Ну я скину інсту, там щось є"
Пройшло декілька днів, інсти немає. Я так зрозумів, сенсу працювати також немає🙈😁
Ну нічого, я з такої сфери, де багато творчих людей, вже звик.
3 138
Я хотів сьогодні зранку потоксичити, але перенесемо це на пʼятницю. Сьогодні по контенту тільки квіточки😌
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
