ar
Feedback
Храм поезії (🖤)

Храм поезії (🖤)

الذهاب إلى القناة على Telegram

зв'язок: @jessihalliwell чат t.me/uapoets1 прикраси t.me/inspiration_style_ua радіо t.me/virshoplitkarka поетка t.me/buryanpoetry колонія t.me/uapoets2 радіо t.me/uapoets_music творчість t.me/jessi_halliwell на каву: 4441 11103 966 1313

إظهار المزيد
1 322
المشتركون
+324 ساعات
+107 أيام
+3530 أيام
أرشيف المشاركات
Усі переможні тексти озвучені, літній конкурс малої прози дійшов до завершення! Дякую учасникам, декламаторам, суддям, читача
Усі переможні тексти озвучені, літній конкурс малої прози дійшов до завершення! Дякую учасникам, декламаторам, суддям, читачам і слухачам, ви всі надихаєте творити далі 💛 Залишаю посилання на добірку: 🌅 Поліанна Швець — "Лінія горизонту" (озвучили Олена Галунець, Саня Ставицький і Гортензія). 🧸 Оро Хáссе — "Майстерня іграшок пана Юра" (озвучила Хеля). 🌳 Ніка Вербінська — "Коли дерева виросли знову" (озвучили Зандер Нетутешній, Василь Капця та Олена Галунець). 🪺 Оля Лавриченко — "Гніздо" (озвучила Олена Галунець). 🪽 Лана д'Арк — "Хижі ангели" (озвучили Олена Галунець і Саня Ставицький). 🌿 Карич — "Шелест" (озвучив Ваня Шевченко). 🚸 Марія Сніжка — "Кінець світу" (озвучили Олена Галунець та Олеся Репа). @virshoplitkarka #плейлиствіршопліткарки #малапроза

Repost from N/a
дев'ятирічна дівчинка з лялькою замість гвинтівки боронить божу сторону, ненавидить тих, хто пустив духів з іншого боку тріщин в асфальті. стерео душить ґлосник, з батькової платівки зриваючи голоси тих хто прагнув втекти. за місяць пахло прилуками вона не сприймала їх лук, їх говір, їх сині погляди в бік теплої світ-природи вона мріяла що все буде не так, що боженька прийде і в такт усім цимбалам та гучномовцями закриє їх чорні роти, як закривають каналізаційні люки — швидко, надійно, з фінансуванням. щоб звіти, підписи щоб звідти ніколи і нікого тим більше, схожого на духа. але вулиця обіймає свої гріхи лялька покірно волочиться голка царапає простір по колу йдуть трамваї кола відлунюють іржавим техно серпень підходить до межі гостроти в житті дівчинки це не перший рік і не останній змах чує духів то борозною старої платівки, то краєм однієї стопи відчує підземний подих чи то метро чи то звідкись і лялька їй кричатиме "зупинись" але ж хто розмовляє з гвинтівкою тримаючи її у руках

Останній день "Літо(та)Owl" 🔥 Знайте, будь ласка, вірші 🥲 Деталі: https://www.instagram.com/p/DM3U9ImoucG/?igsh=a2F6d3BpaGNsMHN0

Repost from N/a
*** Мамо, привіт. Все, як бачиш, без змін. Йду, мов пропаща, без тебе по колу я. Різне щоденно поширюють ЗМІ – Де ж щось про небо асфальтного кольору? Вітер у спину: "А ну ж бо злови!" Сніг скоро вкриє все ковдрою ватною. Мамо, де шлях, що веде в нульові – В рай, де від суму рятуються "Фантою"? Там навіть сни без потвор, бо страхіть Ти проганяєш молитвою тихою. Просиш мене: "Ну хоч хвильку посидь". Я ж все верчуся нестримною дзиґою. Мамо, ти точно згадаєш той рай — Світ, де смачні навіть квіти акації. Відік транслює там "Ну постривай", Суп твій грибний я під хіт "Дикі танці" їм. Доня ще та я: синців купа є, Руки в подряпинах, лоб – той із ґулею. Хлопчик-сусід на деревах кує: Він так жартує, тож зветься "Зозулею". Рай цей простий, без "Фрезьє" і "Дорблю" – Страви такі не цікавлять іще мене. Сємки, арахіс – ото я люблю, Саме тому вони завжди в кишені є. Поки не бачиш, беру твій Samsung — Мчить кролик Bobby, полює на моркву він. Дід-буркотун їсть на лавці самсу, Дітям говорить: "Якби ж вже замовкли ви!" Я там не леді. Не леді – та й що? Там у душі моїй щастя саме лише. Мамо, до мене давно вже дійшло: Там наші тіні і досі не вмерли ще. Згадує й зараз сліди твої пляж. От би в цей рай, де про біль ми не знаємо. Мам, мов малій, мені лячно, бо я ж Стала без тебе беззахисна й зламана. Будуть морози – так стверджують ЗМІ. Грудень прийшов, ніби лихо розбуджене. Мам, знов зима. Я ж не хочу зими – Тої, в якій ти зі мною не будеш вже. ©Марія Чекарьова 29 листопада – 2 грудня 2022 року

Тіні забутих предків Полониною лине пташиний переспів. Ти її полонив, закохав й не вберіг. І любов цю земну, загадкову, небес
Тіні забутих предків Полониною лине пташиний переспів. Ти її полонив, закохав й не вберіг. І любов цю земну, загадкову, небесну Коні дикі втоптали в моріг. Світанковими росами сльози чи ніжність Розсипалися в жмені лісисті Карпат. Це кохання було неможливим й невтішним – Доленосна стрімка течія. Клекотала у грудях розлука посмертна, Бо без неї йому білий потьмянів. В кожній бачити й чути – болюче, нестерпно. Сплавом – тіло і туга навік. А над плаєм лунає у мареві справжнє: "Я люблю"... і був ладен розбитися теж. І ходив, наче привид, життя в нім згасало, Насилай же, мольфаре, лихе! За примарою в ніч прохолодну і тиху Він пішов, кращий вихід і звільнення – смерть. Ворожнеча родів, хустка кинута рибам... Стерся біль. І любов. Все пусте. 29.08.2025 @olesya13r Для конкурсу "Тіні забутих предків" від @poetry_in_community

Repost from N/a
Your rock friend
+3
Your rock friend

вона говорила а він до землі мовчав вбраний у піну бурчав прибій у причал мартини клекотіли літо здощило запінилось тай пішло з вітром із моря солоним гірким несло верталися побілілі стомлені рибаки із промислу на сухе сіль що роками сохла на іклах скель мушлі та різне всяке хвилі несли на берег і били в граніт так ніби море вчилось казати “ні” кілька мільярдів з гаком секунд чи років вже неважливо вона говорить до нього знічена і сумна тримає його за руку каже про тих що пішли тих хто досі є що море завжди повертається по своє шліфуючи каменюки а він мовчить про човни що невпинно йдуть у цю осінню прозору холодну ртуть провалюючись в невідоме і як ти кермуєш до обрію а під ребром важкими гронами стигне прадавнє зло стирає стежки до дому а потім зорі танцюють купальскі танки він мовчки тримає пальці її руки гріючи у долоні і наступає розкішна осіння ніч після коротких та сонячних перших днів гірко-солоних так і стоять ці двоє поки нічна чорнота поволі з’їдає будинки порти міста та розмиває лінії чути як жінка говорить як слухає чоловік а море облизує сіль наче перший сніг і захлинається слиною Томаш Деяк #томаш_деяк

натхнення: t.me/in_vino_vino радіо: t.me/virshoplitkarka поетка: t.me/buryanpoetry колонія: t.me/uapoets2 радіо: t.me/uapoets
натхнення: t.me/in_vino_vino радіо: t.me/virshoplitkarka поетка: t.me/buryanpoetry колонія: t.me/uapoets2 радіо: t.me/uapoets_music творчість: t.me/jessi_halliwell інстаграм: instagram.com/uapoets прикраси ручної роботи: t.me/inspiration_style_ua зв'язок: @jessihalliwell * також можете надіслати ключиці на підтримку Храму, щоб засновник каналу не занепав духом

Repost from N/a
Виготовлю цікаву модельку в будь-якому кольорі 💜
Виготовлю цікаву модельку в будь-якому кольорі 💜

А потім нам ще доведеться відбудувати мову. Щоб свічка перестала бути окопною, щоб пташка знову вбралася в пір’я, щоб квіти перестали плюватись вогнем. Щоб підвал знову став житлом солодкого варення й картоплі вусатої. Щоб тепло стало теплим, не відлунюючи «тепликом», як дідам нашим віддавало «теплушкою». Мову відбудувати найтяжче, бо навіть коли ми вставимо усі вікна, вони залишаться віконними отворами, і стіна, пофарбована свіжо, не матиме значення, якщо за нею не буде другої, і навіть коли постелимо килими, не перестанемо думати про міцність перекриттів під ними: так війна оголила наші доми до скелету, здерла з нас шкіру, щоб легше було перевірити, чи ще б’ється під нею серце. Серце б’ється, і ми заспокоюємося. Таким стало значення слова «спокій». Але чи вдасться нам полікувати слово «мир», щоб із нього не висипалися озброєні до зубів окупанти? Чи вдасться нам відбудувати слово «братерство», щоб від нього не здушувало у горлі? І навіть якщо вони лишаться в полі, непридатні й тупі, як обгорілі ворожі танки, чи варто буде сумувати за ними? Хіба мало нам буде смутку? Остап Сливинський #остап_сливинський

До кінця "Літо(та)Owl" лишилося 3 дні 😱 Всі пишіть вірші!!! Деталі: https://www.instagram.com/p/DM3U9ImoucG/?igsh=a2F6d3BpaGNsMHN0

Repost from N/a
По 14 вересня триває набір гостро-соціальної поезії для публікації у збірці віршів. Для участі у відборі заповніть анкету за
По 14 вересня триває набір гостро-соціальної поезії для публікації у збірці віршів. Для участі у відборі заповніть анкету за посиланням. Всі кошти з продажів збірки будуть спрямовані на актуальні військові збори. Вихід збірки планується на кінець 2025 року.

Repost from N/a
* Споришева надтиша розчиняє над віршем мовчання. Мов_чи_мо'. Трояндова ніжка в руці. Затерпаєш безболісно. Люблю. Пелюстки ніжні-ніжні цілують думки про тернові бджолині жаринки. Жаль. Колеш словом. А потім голубиш. Небосхилом заграв розлітається пил чи то попіл. Не знаю... Сонцегляд батіжком заганяє євшанову втому за обрій. Залишаю     пробіли забраклих     зізнань    .   .   . Чи втомивсь? Чистотіл прикладаю до шкіри, а він душу гоїть. Чеберяю алеями пам'яті. Спілі черешні. Р о з с и п а ю т ь с я ягоди, падають янголам в руки. На поруки мене візьми. Огорни капелюшковим німбом. Крилами обіймай та пробач. Більше сили мені додай, більше віри. Ще сили. Ще віри. Бо Ти все в цьому світі для мене й не в світі для мене. Поглинає міцелій злосни – штурпаки, що деруть несвідомо . . . Вже не ріже стерня чи то йдеш, чи пливеш. Маєш силу. Зціливсь й віру маєш. Нічне небо проклало пластинками простір. Прозоро. Просто трубка горить. Ще не мир. Але як цього хочеться! © Оксана Лихогляд 12.09.2024 #віршометрія @VIRshoMETRiya

Repost from N/a
дозволити цьому пристрою отримати доступ до контактів зниклих друзів; фото спогадів з 2007 дві тисячи девʼятнадцятого; теки з невідсортованим спамом памʼяті сирої як рана від десятків пропущених; зміни мовних налаштувань з йобаного язика; згуби зони покриття для віри в будь що, окрім зброї та мови; перезава перезавантаження після оновлення лінії фронту; то дозволити? створити пару звʼязок безумовний до першої втрати візуального чи залишити все в режимі авіа, без гпс координат, поза зоною досяжності непрочитаних чи прочитаних з підсвіткою нижньою; бог із цієї машини між дилемою їжака та танцем Шиви: ці уламки — глибоко та навзаєм — перетворюють конфлікт версій у хіругічний. 20.05.2025

Repost from N/a
дивимось зі смертю одне на одного - хто перший моргне виграю я - житиму, вона - тоді мене забере завмирає переді мною, ставить косу навскіс - пригинайся, хлопче, тут артилерійський бій вона затисла мене в окопі між мінами і снарядами як це місто затиснуте між нашими і росіянами - як хочеш жити, то б гав не ловив. це лінія фронту. тут не буває див. воскресіння - брехня, майже як санта клаус тішся, хлопче, що я не по тебе зараз. і трохи, ну, пригинайся, дивись під ноги за вашими йти - така невдячна робота. смерть закриває мене своїми плечима, коли вчергове падає каб я мовчу, бо сам не вірю своїм очам - що дивишся? я ж не зовсім дурна вмію трохи відрізнити зло від добра і якщо добро ось тут, то зло там - із іншого боку зло прийшло звільняти вас від свободи. це ж треба! нікого не шкодувала за стільки років, а ти тут навіть не пригинаючись собі ходиш. щоб я такого більше не бачила, чуєш, хлопче? Затям. я не хочу бачити біля себе жодного з вас. і я мовчу у сирому окопі і тільки веду очима хтось таки стоїть у смерті уже за плечима вона хитає головою ніби перепрошує несміливо - він був тут з 14-го… і оце прилетіло. а ти послухай і своїм там також перекажи: мусите вийти живими з цієї війни. хлопче, якби ж я могла кожного з вас зберегти…. але моє діло інше. кричи не кричи. дивимось зі смертю одне на одного - хто перший піде хто б з нас не здався - мене вона не забере. і мені б подякувати, але десь за мною розривається міна я лягаю. за смертю лишається вітер.

дивись тобі кажуть можеш курити в приміщенні ти виходиш на вулицю хтось залазить на стіл і проголошує тост епохи каже живіть бо що іще залишається тобі кажуть із віком болітиме усе більше частин тіла органів буде усе більше лікарень аналізів лікарів ти смієшся мовляв хто збирається доживати до того часу дивись кажуть голубина пошта досі існує ти в'яжеш недопалок до лапки одноногого голуба хтось залазить у шафу і вішається на гачку затискаючи рота щоб ніхто не почув кажуть погляд у тебе кричущий ти заплющуєш очі компостуєш чужі пальцями кажуть сміх схожий на зліт літака ти стискаєш щелепи і давишся радістю дивись кажуть поза станами зміненої свідомості хочеш виїбати набагато менше людей ховаєш руку під ковдру в метро і кінчаєш від злості хтось вказує на рожеву цеглинку серед однакових сірих каже дивись каже дивись давись каже дивишся? страх нелюбові невартісності несили незмоги несказаності непочутості непоміченості прозорості нежиття життя несмерті страх страх СТРАХ страх торкається тебе за плече каже дивись хтось мене вигадав і ти ніц з цим не зробиш Ана Море

Щодня Щодня пані Олена вигулює Челсі біля десятої ранку: кімната, подвір'я, вулиця, куций зелений сквер. Щовечора вдруге десь біля шостої: сквер, за рогом наліво, коло, потім назад. Коли почалися обстріли – вона щоразу думала: доведеться трохи чекати, затримуватися, але не надовго, Челсі треба на вулицю, жодного іншого варіанту, жодного варіанту. Пані Олену та Челсі не взяли в останній автобус евакуації до обласного центру, коли роззедовані танки підходили під річкову обручку. Лишайте, сказали, пса, тоді повеземо, самі розумієте. Так, розумію, сказала пані Олена та залишилась в місті. Коли туди прийшли окупанти, вона вийшла гуляти з Челсі, коли росіяни тинялися вулицями, вона крокувала краєчком розбитого скверу і Челсі робив свою псячу справу, робив свою справу, коли вороги грабували будинки, вона не молилася богові, не замикала двері (сенсу нема), просто гуляла з Челсі зранку в десятій та ввечері біля шостої. В квітні та травні, в червні та липні, в серпні... У вересні їх звільнили від окупації. Нині також щоранку та ввечері пані Олена вигулює Челсі, потім іде додому, йде додому. Серпень 2025 р. За реальними подіями. Написано на конкурс воєнної поезії «Птахи летять додому» @worldscrossroads Написано на півфінал конкурсу "Зима близько" від Cобору Поезії #alldoroga

Сьогодні майже весь день створювала альбом декламацій на світлу пам'ять про мого батька Кучера Сергія, який боровся за Україн
Сьогодні майже весь день створювала альбом декламацій на світлу пам'ять про мого батька Кучера Сергія, який боровся за Україну й 2022 року загинув у бою на Донеччині (біля села Пречистівка). 🖤Мініальбом "Батько" доступний на YouTube: https://youtu.be/RjRXMb7Dvg0 У моїй книжці "Радіохвилі" є вірші, присвячені татові, моєму героєві, які мені досі важко читати на публіку, але вони бережуть спогади про нього, про моє усвідомлення й примирення з життям без нього. Я вирішила саме сьогодні, 30 квітня 2025 року, коли йому мало б виповнитися 60 років, записати ці вірші й відпустити їх у світ у вигляді декламацій. Цей мініальбом — мій подарунок на день народження батька. Люди живуть доти, доки є ті, хто про них пам'ятає. Треки альбому: 1. Батько. 2. Голий камінь. 3. Пречистівка. 4. Space. Буду вдячна поширенню та коментарям під відео на ютубі. Завдяки вам це відео стане доступним для більшої кількості людей. 🫰 @virshoplitkarka #олена_галунець