Артур Selfdotcom
الذهاب إلى القناة على Telegram
2 434
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
+17 أيام
+730 أيام
أرشيف المشاركات
2 434
Оце вчора Дяка почала тупити і я пропустив два донати... Дякую, Кейт і "??"👽
Блєн, невже збоку, якщо мене послухати, то я як ті чуваки з шапочками з фольги на голові з цими світловими змовами😭
2 434
Відео не про майнкрафт... і навіть не про ігри... Відписуємось , розповсюдьте!
https://youtu.be/1LI6A2Ovz64?si=V9d-Ygw3ul4dLvlf
2 434
Repost from N/a
Відкриваю збір на 60 тисяч на 3 FPV дрони для захисників з 14 ОМБр, де мій тато служить. Ці дрони допоможуть їм у місії навчити росіян стати хорошими.
Ваша підтримка важлива!🙏
💳 Картка моно:
5375411211942524
🔗Посилання на карту: https://send.monobank.ua/jar/7ij1hjiJnn
🌟 Бажаєш допомогти? Звертайся в особисті повідомлення, обирай суму та відкривай власний збір!
2 434
останнім часом мене переслідує бажання підстригтись під нуль знову... я був справжнім містером пропером, а зараз просто емо бой...
2 434
Осьо, вже кілька днів робив таку акустичну панель для столу.
Почалося все з того, що мене дуже почали бісити проводи і задумався про те, як мені їх приховати. Простим кабель менеджментом тут не обійтись, бо і камера на штативі, і освітлення і монітори на кронштейнах і т.д... і до сього всього купа кабелів завжди. Ну, ок, навіть якщо їх якось заменеджментити ті кабелі, але це весь час треба підтримувати цей порядок, а таке мені не підходило...
Тож таким чином я дійшов до того, що треба просто змайструвати на столі якусь стінку, щоб вона відділяла мене і мої вразливі оченята від огидних і не культурних проводів. Але тут з'явилось одне дуже велике "Але":
В мене стіл з регулюванням висоти, яке проходить з допомогою електричного мотору, прикріпленого під столом, а в цього мотору є обмеження по кілограмах до якого він може норм функціонувати, а вже після він починає шкодити сам собі.
Виходячи з цього, оцю перегородку я не міг зробити з дерева, щоб було гарно, бо стіл стає дуже важким (стільниця в нього вже й так не рідна, а набагато важча ніж та, що була). Так я прийшов до того, що треба використовувати тоненьку ДВП панель. Але в ній також була проблема, навіть дві - зовнішній вигляд і акустичні властивості.
Такий великий лист ДВП (700мм x 2000мм), дуже гудить і резонує в мікрофон, а мені таке також не підходить.
А що перше приходить на хлопський розум, коли треба виправити акустичну ситуацію? Ну звісно шумопоглинаючий акустичний паралон.
Не довго думаючи я його замовив, пробігав по магазинах кілька днів, щоб зібрати все необхідне для цієї конструкції і почав жорстко крафтити.
Замахався просто капець, але результатом задоволений)
2 434
Сьогодні мав бути етер, але я вже кілька днів крафчу вдома одну штуку і поки я її не дороблю, в мене немає доступу до ПК.. якщо сьогодні встигну доробити, то закину сюди результат 😇.
І якщо закінчу швидко, то буде стрім 😈
2 434
А ще, в якості дня всіх захеканих, отакі круті валентинки прилетіли від Анастасії ♥️
Осьо її інстаграм, пролайкайте їй там її малюнки, вона крутелик:
https://instagram.com/selly.wb?utm_source=qr&igshid=NGExMmI2YTkyZg%3D%3D
2 434
До речі, в цьому відео зовсім немає склейок 😇 всі 40хв записані одним дублем. Я міг звісно вирізати деякі моменти, але ця гра не про це) їй таке не пасуватиме 🌅
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
