es
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Ir al canal en Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

Mostrar más
2 434
Suscriptores
Sin datos24 horas
+17 días
+730 días
Archivo de publicaciones
Оце вчора Дяка почала тупити і я пропустив два донати... Дякую, Кейт і "??"👽 Блєн, невже збоку, якщо мене послухати, то я як
Оце вчора Дяка почала тупити і я пропустив два донати... Дякую, Кейт і "??"👽 Блєн, невже збоку, якщо мене послухати, то я як ті чуваки з шапочками з фольги на голові з цими світловими змовами😭

я почав, залітайте) https://youtube.com/live/2zQcw54RFQg?feature=share

коротше, я підстригся і через годину почну стрім 👁️🫦👁️

Тут зі мною подкастик на каналі в Савішта😇 https://youtu.be/tvwnGdTEzjE?si=oUlh3tzMs-qp-Lyh

Відео не про майнкрафт... і навіть не про ігри... Відписуємось , розповсюдьте! https://youtu.be/1LI6A2Ovz64?si=V9d-Ygw3ul4dLvlf

Артик як я в boku no natsuyasumi бігаю біля світлячків 🥰 by tonya🐈
Артик як я в boku no natsuyasumi бігаю біля світлячків 🥰 by tonya🐈

ого, навіть без запізнення 🧘 https://youtube.com/live/0vLAd7p53tw?feature=share

Десь о 19:00 почну стрім, будемо діґі-хол в софт вінді😇

Арт по шостій серії Soft Wind😇 by Олена Сонько
Арт по шостій серії Soft Wind😇 by Олена Сонько

Repost from N/a
Відкриваю збір на 60 тисяч на 3 FPV дрони для захисників з 14 ОМБр, де мій тато служить. Ці дрони допоможуть їм у місії навчи
Відкриваю збір на 60 тисяч на 3 FPV дрони для захисників з 14 ОМБр, де мій тато служить. Ці дрони допоможуть їм у місії навчити росіян стати хорошими. Ваша підтримка важлива!🙏 💳 Картка моно: 5375411211942524 🔗Посилання на карту: https://send.monobank.ua/jar/7ij1hjiJnn 🌟 Бажаєш допомогти? Звертайся в особисті повідомлення, обирай суму та відкривай власний збір!

останнім часом мене переслідує бажання підстригтись під нуль знову... я був справжнім містером пропером, а зараз просто емо б
останнім часом мене переслідує бажання підстригтись під нуль знову... я був справжнім містером пропером, а зараз просто емо бой...

Осьо, вже кілька днів робив таку акустичну панель для столу. Почалося все з того, що мене дуже почали бісити проводи і задума
+1
Осьо, вже кілька днів робив таку акустичну панель для столу. Почалося все з того, що мене дуже почали бісити проводи і задумався про те, як мені їх приховати. Простим кабель менеджментом тут не обійтись, бо і камера на штативі, і освітлення і монітори на кронштейнах і т.д... і до сього всього купа кабелів завжди. Ну, ок, навіть якщо їх якось заменеджментити ті кабелі, але це весь час треба підтримувати цей порядок, а таке мені не підходило... Тож таким чином я дійшов до того, що треба просто змайструвати на столі якусь стінку, щоб вона відділяла мене і мої вразливі оченята від огидних і не культурних проводів. Але тут з'явилось одне дуже велике "Але": В мене стіл з регулюванням висоти, яке проходить з допомогою електричного мотору, прикріпленого під столом, а в цього мотору є обмеження по кілограмах до якого він може норм функціонувати, а вже після він починає шкодити сам собі. Виходячи з цього, оцю перегородку я не міг зробити з дерева, щоб було гарно, бо стіл стає дуже важким (стільниця в нього вже й так не рідна, а набагато важча ніж та, що була). Так я прийшов до того, що треба використовувати тоненьку ДВП панель. Але в ній також була проблема, навіть дві - зовнішній вигляд і акустичні властивості. Такий великий лист ДВП (700мм x 2000мм), дуже гудить і резонує в мікрофон, а мені таке також не підходить. А що перше приходить на хлопський розум, коли треба виправити акустичну ситуацію? Ну звісно шумопоглинаючий акустичний паралон. Не довго думаючи я його замовив, пробігав по магазинах кілька днів, щоб зібрати все необхідне для цієї конструкції і почав жорстко крафтити. Замахався просто капець, але результатом задоволений)

Сьогодні мав бути етер, але я вже кілька днів крафчу вдома одну штуку і поки я її не дороблю, в мене немає доступу до ПК.. якщо сьогодні встигну доробити, то закину сюди результат 😇. І якщо закінчу швидко, то буде стрім 😈

🤨
Anonymous voting

I'm so lonely broken angel🎧 I'm so lonely listen to my heart😭
I'm so lonely broken angel🎧 I'm so lonely listen to my heart😭

The most normal Soft Wind experience 💣
The most normal Soft Wind experience 💣

А ще, в якості дня всіх захеканих, отакі круті валентинки прилетіли від Анастасії ♥️ Осьо її інстаграм, пролайкайте їй там її
+1
А ще, в якості дня всіх захеканих, отакі круті валентинки прилетіли від Анастасії ♥️ Осьо її інстаграм, пролайкайте їй там її малюнки, вона крутелик: https://instagram.com/selly.wb?utm_source=qr&igshid=NGExMmI2YTkyZg%3D%3D

До речі, в цьому відео зовсім немає склейок 😇 всі 40хв записані одним дублем. Я міг звісно вирізати деякі моменти, але ця гра не про це) їй таке не пасуватиме 🌅