ar
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

الذهاب إلى القناة على Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

إظهار المزيد
2 434
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
+17 أيام
+730 أيام
أرشيف المشاركات
А в мене тут нове відео 😇 https://youtu.be/3tezYgMtlak-
А в мене тут нове відео 😇 https://youtu.be/3tezYgMtlak-

А в мене тут нове відео 😇https://youtu.be/3tezYgMtlak

Чекай, шо?! Які ще 10к переглядів на етері? 😳
Чекай, шо?! Які ще 10к переглядів на етері? 😳

Дивіться, яку штучку роблю для софт вінду: Мені завжди здавалося, що коні в майнкрафті якось дуже погано вписуються в гру, хо
+5
Дивіться, яку штучку роблю для софт вінду: Мені завжди здавалося, що коні в майнкрафті якось дуже погано вписуються в гру, хоч їх додали вже купу часу тому. Вони і набагато більші від інших тварин і текстури в них відрізняються і кількість "блоків" з яких вони зроблені. Тож я переробив, "спростив" їм їх модельки, щоб вони підходили до того самого олдопердунського minecraft style😎, також зробив іх меншими,) а я зараз в процесі створення текстур для всіх видів коней) Робота над ними ще не завершена, але , все одно, захотілося вам показати 🤗 Перший скрін це ванільні конячки, а далі це вже все моє😈

Ну типу лол, в мене зазвичай на Upload +-500 Мбіт/с, а зараз 16.93... жесть
Ну типу лол, в мене зазвичай на Upload +-500 Мбіт/с, а зараз 16.93... жесть

Етер ліг, інтернету погано( Пан Кирило (amwayloll), велике спасибі за донатик 💌 Потім тоді продовжимо якось🤕

Вибачте за затримку) вже починаємо 💌 https://youtube.com/live/xo_GXEroGZQ?feature=share

Хоч я сьогодні теж трохи замучений, але го лінивий стрімчик десь через 20 хв) хочу приручити корів і продовжити копати шахту👾 Заодно глянемо на оновлення збірки🥸

Я там, опублікував оновлення Soft Wind 0.1), можете зайти в дс завантажити 😇 https://discord.gg/6GdXVB2bxx

Цікаво чи будуть через кілька років популярні саме VR-кімнати в будинках. Типу, на рівні з кухнею чи ванною, щоб вони були, як обов'язкова умова для нормального повноцінного життя. Щоб підлога була така, на якій можна хадити й бігати, залишаючись при цьому на місці (вже є килими з такою технологією). Відсутність вікон, щоб сонячне світло не заважало повному зануренню, шумоізоляція і т.д.) Здається є якийсь фільм про це, відносно новий🌚

Лише давайте без цих своїх "😢", домовились?)

Бе, так не люблю цей стан, коли щось робиш, працюєш, працюєш, працюєш.. і на такому заряді і підйомі, а потім в один день організм каже: "мені пофік, я більше не хочу". І так так ліньки стає і впадлу робити щось, це просто жах⚰️ Хочу бути роботом, щоб можна було не брати перерви на відпочинок. Ну, або хоча-б брати їх тоді, коли я хочу, а не тоді коли хоче організм 🧠

А давайте, я десь через годину запущу stream? 💌

додаєм в софт вінд, чи як?

Так, це я, справжній Ґедзь, політолог-майнкрафтер. Якийсь молодик вкрав від мене канал і видає себе за мене, хелп!
Так, це я, справжній Ґедзь, політолог-майнкрафтер. Якийсь молодик вкрав від мене канал і видає себе за мене, хелп!

Просто жесть, наскільки американцям сподобалося інтерв'ю такера з путіним, вони аж в захваті. І це не кремлеботи, як в нас зв
Просто жесть, наскільки американцям сподобалося інтерв'ю такера з путіним, вони аж в захваті. І це не кремлеботи, як в нас звикли себе заспокоювати, це справжні громадяни Сполучених штатів. Дуже багато коментарів про те, що путін правий, що він знає про проблеми США більше ніж Байден.. Коротше, мабуть, фінансової допомоги від Америки не буде ще дуже довго, якщо вона ще буде. Ну і наступним президентом США, судячи з настрою населення, скоріш за все, буде Трамп. 👾

Ґедзь на відпочинку з донатерами в Сутінковому лісі😌 1915р. Фото в кольорі by Денис
Ґедзь на відпочинку з донатерами в Сутінковому лісі😌 1915р. Фото в кольорі by Денис

хоча ні, просто дам посилання на те місце, на якому я знайшов цю штуку, там вже розберетесь самі. https://discord.com/channel
хоча ні, просто дам посилання на те місце, на якому я знайшов цю штуку, там вже розберетесь самі. https://discord.com/channels/452988045252100107/1116459743335166042

хоча ні, просто дам посилання на те місце, на якому я знайшов цю штуку, там вже розберетесь самі. https://discord.com/channel
хоча ні, просто дам посилання на те місце, на якому я знайшов цю штуку, там вже розберетесь самі. https://discord.com/channels/452988045252100107/1116459743335166042