ar
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

الذهاب إلى القناة على Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

إظهار المزيد
2 432
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
-27 أيام
+430 أيام
أرشيف المشاركات
Це вибачення за пропущені 4 години етеру🧖‍♂

Інстаграм художниці: https://instagram.com/selly.wb?utm_source=qr&igshid=NGExMmI2YTkyZg%3D%3D Там про Геловін є всяке, тож залетіть пролайкати)

Кінець етеру і кінець проходження першого сезону сторі моду🎊🎉🎇 Було реально дуже класно, шкода, що цю гру повидаляли зі вс
Кінець етеру і кінець проходження першого сезону сторі моду🎊🎉🎇 Було реально дуже класно, шкода, що цю гру повидаляли зі всіх платформ і її ніде не можна купити( Але ми грано провели час, це точно) До речі арт від Пані Тетяни) якщо ви не знаєте, що він означає, то не дізнавайтеся краще🌚 Добраніч)

О 20:00 продовжуємо сторі мод🆗

Пан Олександр швидко донатить, але етер закінчується швидше...🤭 Дякую! Але я не хворий 😭 (Хоча, за сотку можу і покашляти т
Пан Олександр швидко донатить, але етер закінчується швидше...🤭 Дякую! Але я не хворий 😭 (Хоча, за сотку можу і покашляти трохи🌚) Ще раз спасибі 🥰

Бляха, краще висплюсь сьогодні) І так ми не будемо нормально грати а тільки за оновлення говорити)) тому перенесемо сторі мод на завтра🥰

Що, ще залітаємо в сторі мод сьогодні?🧐

Лол, а чом тут це прев'ю? на ютубі теж таке?

Через 10 хвилин починаємо🧠

Майнкрафт лайв вже сьогодні!) Не забудьте проголосувати за моба, якщо ви це ще не зробили. Початок самого дійства о 20:00, тому ми почнемо десь о 19:30, всіх запрошую до перегляду майнкрафт лайву разом зі мною🦀😎

Відправлю сповіщення без звуку, щоб нікого не будити🌚 Етер закінчився і ми пройшли ще одну главу в сторі моді) з частину з американськими ютуберами ми скіпнемо, бо кому вони взагалі треба?) А завтра тоді, вже нарешті MINECRAFT LIVE! Вже не можу дочекатися 🌚🌚🌚 Добраніч) P.S. Дякую всім, хто донатив♥️ ціную вашу підтримку 💋

Го сьогодні ще одненьку пройдемо частину сторі моду😇?

До речі, цей badass гоблін - робота Тетяни, і на неї звісно є посилання😇 https://instagram.com/_guz_tatiana_?igshid=OGQ5ZDc2
До речі, цей badass гоблін - робота Тетяни, і на неї звісно є посилання😇 https://instagram.com/_guz_tatiana_?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA== Жорстко пролайкайте їй там все)

Летс ґоооу! https://youtu.be/mnb72B3UMzI

Я тільки тепер прокинувся, бо я стрімив до пів п'ятої ранку😣 Посиділи ми круто, звісно, завдяки Максимові) пройшли 4 акти в сторі моді... зараз вип'ю каву, трохи роздуплюся, і дропну другу серію гобліна😊