ar
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

الذهاب إلى القناة على Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

إظهار المزيد
2 432
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
-27 أيام
+430 أيام
أرشيف المشاركات
через 20 хв починаємо

Тьфу, кажу: може сьогодні ввечері пограємо в майнкрафт Stoy Mode на етері?)

Ckeee[fqnt? vj;t cmjujlys ddtxths gjuhf'vj d Minecraft story mode&)

Жесть, я з самого ранку і до тепер, замість того, щоб монтувати відео, налаштовував свій смартфон під вигляд nokia lumia... Б
Жесть, я з самого ранку і до тепер, замість того, щоб монтувати відео, налаштовував свій смартфон під вигляд nokia lumia... Бляха, от мені здається, що якби вони перезапустили цю лінійку з цим їх плитковим дизайном + щоб всі додатки для андроїда підтримувались на їх системі, то це би точно зайшло масам. Може тоді людство ще було не готове до такого🕵️‍♂️

🫶кінець етеру🫶

Десь через годину, як мінімум, почнемо тоді)

етер?

Це можна називати гармонією? Чи це лише подвійний хаос?🤔
+1
Це можна називати гармонією? Чи це лише подвійний хаос?🤔

Спойлер до першої серії💪 але цей Лимон, точно чимось не хорошим займався) https://t.me/GedzFortressDany/14

Тут точно є якийсь прихований сенс, але я його не вловив... може ви вловите🙈 До речі, art by Angry Bird a.k.a Danyl Chernov

Repost from N/a
«Ґедзь To the Moon»? А може «Ґедзь ON the Moon», га?
«Ґедзь To the Moon»? А може «Ґедзь ON the Moon», га?

sticker.webp0.20 KB

🟥🟥🟥🟥⬛️🟥🟥🟥🟥 🟥 🟥🟥🟥🟥 🟥🟥🟥 🟥 🟥🟥 🟥🟥🟥🟥⬛️🟥🟥⬛️ 🟥🟥⬛️ 🟥🟥🟥🟥 🟥🟥🟥⬛️ 🟥🟥⬛️ 🟥🟥🟥🟥🟥 🟥🟥🟥🟥🟥🟥 🟥🟥🟥🟥🟥🟥⬛️

Опа) а що тут у нас?) Приємного перегляду https://youtu.be/HPXdu78Ukyo

Мої сусіди жорстко врубають цоя вже по третьому кругу🤡 Бєлийснєг сєрийльод Бєлийснєг сєрийльод Бєлийснєг сєрийльод #бєлийснєг #серийльод Може це якісь коригувальники ракет підселились🫥

🤐😶‍🌫️🫣🤯 Жесть мені прилетів подаруночок неочікуваний опівночі🌚
🤐😶‍🌫️🫣🤯 Жесть мені прилетів подаруночок неочікуваний опівночі🌚