Артур Selfdotcom
Открыть в Telegram
2 432
Подписчики
Нет данных24 часа
-27 дней
+430 день
Архив постов
2 434
Інстаграм художниці: https://instagram.com/selly.wb?utm_source=qr&igshid=NGExMmI2YTkyZg%3D%3D
Там про Геловін є всяке, тож залетіть пролайкати)
2 434
Кінець етеру і кінець проходження першого сезону сторі моду🎊🎉🎇
Було реально дуже класно, шкода, що цю гру повидаляли зі всіх платформ і її ніде не можна купити(
Але ми грано провели час, це точно)
До речі арт від Пані Тетяни) якщо ви не знаєте, що він означає, то не дізнавайтеся краще🌚
Добраніч)
2 434
Пан Олександр швидко донатить, але етер закінчується швидше...🤭
Дякую! Але я не хворий 😭
(Хоча, за сотку можу і покашляти трохи🌚)
Ще раз спасибі 🥰
2 434
Бляха, краще висплюсь сьогодні) І так ми не будемо нормально грати а тільки за оновлення говорити)) тому перенесемо сторі мод на завтра🥰
2 434
Майнкрафт лайв вже сьогодні!) Не забудьте проголосувати за моба, якщо ви це ще не зробили.
Початок самого дійства о 20:00, тому ми почнемо десь о 19:30, всіх запрошую до перегляду майнкрафт лайву разом зі мною🦀😎
2 434
Відправлю сповіщення без звуку, щоб нікого не будити🌚
Етер закінчився і ми пройшли ще одну главу в сторі моді) з частину з американськими ютуберами ми скіпнемо, бо кому вони взагалі треба?)
А завтра тоді, вже нарешті MINECRAFT LIVE! Вже не можу дочекатися 🌚🌚🌚
Добраніч)
P.S. Дякую всім, хто донатив♥️ ціную вашу підтримку 💋
2 434
До речі, цей badass гоблін - робота Тетяни, і на неї звісно є посилання😇
https://instagram.com/_guz_tatiana_?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA==
Жорстко пролайкайте їй там все)
2 434
Я тільки тепер прокинувся, бо я стрімив до пів п'ятої ранку😣
Посиділи ми круто, звісно, завдяки Максимові) пройшли 4 акти в сторі моді... зараз вип'ю каву, трохи роздуплюся, і дропну другу серію гобліна😊
Уже доступно! Исследование Telegram 2025 — ключевые инсайты года 
