ar
Feedback
Записки

Записки

الذهاب إلى القناة على Telegram

Пишу про все, що думаю Діючий військовий, медик з Азовсталі, звільнений з полону (227 днів)

إظهار المزيد
5 683
المشتركون
+224 ساعات
-117 أيام
-7330 أيام

جاري تحميل البيانات...

جذب المشتركين
يونيو '26
يونيو '26
+38
في 2 قنوات
مايو '26
+89
في 3 قنوات
Get PRO
أبريل '26
+354
في 20 قنوات
Get PRO
مارس '26
+35
في 1 قنوات
Get PRO
فبراير '26
+21
في 1 قنوات
Get PRO
يناير '26
+78
في 5 قنوات
Get PRO
ديسمبر '25
+42
في 2 قنوات
Get PRO
نوفمبر '25
+92
في 3 قنوات
Get PRO
أكتوبر '25
+51
في 4 قنوات
Get PRO
سبتمبر '25
+65
في 5 قنوات
Get PRO
أغسطس '25
+222
في 11 قنوات
Get PRO
يوليو '25
+46
في 3 قنوات
Get PRO
يونيو '25
+297
في 6 قنوات
Get PRO
مايو '25
+30
في 2 قنوات
Get PRO
أبريل '25
+14
في 0 قنوات
Get PRO
مارس '25
+592
في 6 قنوات
Get PRO
فبراير '25
+236
في 5 قنوات
Get PRO
يناير '25
+53
في 2 قنوات
Get PRO
ديسمبر '24
+48
في 6 قنوات
Get PRO
نوفمبر '24
+72
في 3 قنوات
Get PRO
أكتوبر '24
+107
في 6 قنوات
Get PRO
سبتمبر '24
+101
في 7 قنوات
Get PRO
أغسطس '24
+663
في 15 قنوات
Get PRO
يوليو '24
+460
في 25 قنوات
Get PRO
يونيو '240
في 3 قنوات
Get PRO
مايو '240
في 8 قنوات
Get PRO
أبريل '240
في 6 قنوات
Get PRO
مارس '240
في 0 قنوات
Get PRO
فبراير '240
في 0 قنوات
Get PRO
يناير '240
في 0 قنوات
Get PRO
ديسمبر '230
في 0 قنوات
Get PRO
نوفمبر '230
في 0 قنوات
Get PRO
أكتوبر '230
في 0 قنوات
Get PRO
سبتمبر '230
في 0 قنوات
Get PRO
أغسطس '230
في 0 قنوات
Get PRO
يوليو '230
في 0 قنوات
Get PRO
يونيو '230
في 0 قنوات
Get PRO
مايو '230
في 0 قنوات
Get PRO
أبريل '230
في 0 قنوات
Get PRO
مارس '23
+1
في 0 قنوات
Get PRO
فبراير '230
في 0 قنوات
Get PRO
يناير '23
+4
في 0 قنوات
Get PRO
ديسمبر '22
+9
في 0 قنوات
Get PRO
نوفمبر '22
+4
في 0 قنوات
Get PRO
أكتوبر '22
+2
في 0 قنوات
Get PRO
سبتمبر '22
+38
في 0 قنوات
Get PRO
أغسطس '22
+8
في 0 قنوات
Get PRO
يوليو '22
+11
في 0 قنوات
Get PRO
يونيو '22
+10
في 0 قنوات
Get PRO
مايو '22
+13 811
في 0 قنوات
التاريخ
نمو المشتركين
الإشارات
القنوات
26 يونيو+4
25 يونيو0
24 يونيو+1
23 يونيو+2
22 يونيو+1
21 يونيو+2
20 يونيو+1
19 يونيو0
18 يونيو+1
17 يونيو+1
16 يونيو0
15 يونيو+1
14 يونيو+1
13 يونيو+1
12 يونيو+1
11 يونيو0
10 يونيو0
09 يونيو0
08 يونيو0
07 يونيو0
06 يونيو+1
05 يونيو+5
04 يونيو+2
03 يونيو+5
02 يونيو+4
01 يونيو+4
منشورات القناة
Крайній раз Сталінград бомбили в лютому 1943 наче? Крайній раз, не в останнє 😏

2
لا يوجد نص...
181
3
Через Кримський міст на півострів пройшла велика колона бензовозів Постачання палива відновилося, однак, за даними Z-каналів, завезених запасів бензину вистачить приблизно на 3–4 дні. Ну, СБС, СБУ, ГУР - ваш вихід Ми чекаємо на нові відосікі з Криму
8 740
4
До Криму перестали пропускати цивільних із бочками, які хотіли заробити на дефіциті. Авто перевіряють навіть ендоскопами. Ті,+1
До Криму перестали пропускати цивільних із бочками, які хотіли заробити на дефіциті. Авто перевіряють навіть ендоскопами. Ті, хто все ж проскочив, своїм продають пальне по 400–450 рябчиків за літр 😂
1 068
5
На волі ще 160 українців – вітаю вдома! Добра й дуже важлива новина: 26 червня 2026 року з російського полону визволено 160 з+2
На волі ще 160 українців – вітаю вдома! Добра й дуже важлива новина: 26 червня 2026 року з російського полону визволено 160 захисників України! Усі вони перебували в неволі з 2022 року. Більшість звільнених – героїчні оборонці Маріуполя та «Азовсталі» із різних складових Сил оборони держави. Частина – захисники, які воювали на Донецькому, Луганському напрямках, боронили Київщину, Харківщину, Сумщину й Чернігівщину. Є і солдати, і сержанти, і офіцери. Вітаю на рідній землі! Знаю, як довго ви чекали. Добре знаю, як було тяжко. Бачив, як ваші рідні чекали, ніколи не втрачали надії – і нарешті цей день настав. Кадри перших дзвінків найближчим, щирі обійми з побратимами – ось непідробне, справжнє щастя, яке зворушує всю Україну. Дякую кожному за вірність військовій присязі й за неймовірну силу волі. Держава боролася за вас, і процес повернення додому всіх, хто ще залишається в полоні, триває. Дякую представникам Сполучених Штатів Америки та Об’єднаних Арабських Еміратів, які продовжують сприяти процесу звільнення наших людей. Черговий доказ результативної системної роботи наших партнерів ми бачимо зараз. Дякую команді Координаційного штабу з питань полонених, яка за дорученням Президента України здійснила черговий обмін, а зараз продовжує дбати про відновлення наших оборонців. Україна бореться і повертає своїх! Продовжуємо роботу. Слава Україні!
1 222
6
В одному з районів Сімферополя вчора продавали А-95 за 380 рублів Майже моментально все розібрали Тобто, 380 рублів це десь 200 грн/літр Непогано так санкції працюють українські. Логістика ускладнена, стоїть питання зараз більше не за паливо, а за електроенергію і холодильники в яких їжа. Генератори так то теж не на повітрі працюють. Крим буде український або безлюдний.
1 258
7
Казали, що затори на заправці та дефіцит соляри це фейк. Тим часом на Twich люди пропонують послуги та продають бензин у ігро+1
Казали, що затори на заправці та дефіцит соляри це фейк. Тим часом на Twich люди пропонують послуги та продають бензин у ігрових стрімерів в чатах💪
1 286
8
Заплітаю коси: • класична, • колосок, • рибʼячий хвіст, • водоспад Дорого
Заплітаю коси: • класична, • колосок, • рибʼячий хвіст, • водоспад Дорого
1 292
9
Буданов анонсував обмін полоненими Тримаємо кулачки 🤞
1
10
До речі, хочу сказати, що пару днів тому одна з тилових посад у тиловому підрозділі нарешті була зайнята. Він довгий час уникав мобілізації, майже не виходив з дому, а зараз щасливий: робить те, що вміє і любить. До того ж тепер він вільно ходить своїм рідним містом і не хвилюється, що його можуть мобілізувати. Раніше, куди б він не пішов, скрізь блукали співробітники ТЦК, а зараз, за його словами, він навіть хотів би, щоб його зупинили — показав би військовий квиток. Але їх просто ніде немає. Тилові посади ще є, але вже менше Тож поки хтось думає - інші приймають рішення
1 426
11
+1
لا يوجد نص...
1 676
12
ППО - просто булочки 🥹
1 742
13
«Воин уходит мужчиной, за собой он несёт знамя» (с) Рубік
1 831
14
🕯️😔
1 990
15
Новини, які точно не побачите в великих каналах та ЗМІ України Організація Об’єднаних Націй (ООН) офіційно звинуватила Ізраїл
Новини, які точно не побачите в великих каналах та ЗМІ України Організація Об’єднаних Націй (ООН) офіційно звинуватила Ізраїль у тому, що він використовує палестинських дітей як мішені для випробування вогнепальної зброї. Солдати використовують палестинських дітей для пристрілки зброї та тестування ефективності різних набоїв. По понеділках — тестують свою нову гвинтівку Arad 5 на купчастість, ставлять 10-річних хлопчиків на розстрільний стенд і стріляють у живіт із різних дистанцій. По вівторках — тестують великокаліберну гвинтівку ARAD 7 DMR (під набій 7,62×51 мм). Стріляють дітям у коліна та руки з великих дистанцій, і так далі за днями тижня. Один із командирів нібито заявляв, що палестинські діти — ідеальні мішені, а ще це весело. — Генеральний секретар ООН у звіті від 24 червня. Джерело: https://www.ohchr.org/sites/default/files/documents/hrbodies/hrcouncil/sessions-regular/session62/a-hrc-62-crp-2.pdf Джерело: https://news.un.org/en/story/2026/06/1167790
1
16
Організація Об’єднаних Націй (ООН) офіційно звинуватила Ізраїль у тому, що він використовує палестинських дітей як мішені для
Організація Об’єднаних Націй (ООН) офіційно звинуватила Ізраїль у тому, що він використовує палестинських дітей як мішені для випробування вогнепальної зброї. Солдати використовують палестинських дітей для пристрілки зброї та тестування ефективності різних набоїв. По понеділках — тестують свою нову гвинтівку Arad 5 на купчастість, ставлять 10-річних хлопчиків на розстрільний стенд і стріляють у живіт із різних дистанцій. По вівторках — тестують великокаліберну гвинтівку ARAD 7 DMR (під набій 7,62×51 мм). Стріляють дітям у коліна та руки з великих дистанцій, і так далі за днями тижня. Один із командирів нібито заявляв, що палестинські діти — ідеальні мішені, а ще це весело. — Генеральний секретар ООН у звіті від 24 червня.
55
17
رسالة صوتية
1 971
18
لا يوجد نص...
1 962
19
Якщо що - передзамовлення Пограти зараз не можна Завантажити та пограти можна буде лише восени Тож прибережіть гривики
1 879
20
Я звісно радий за власників PS 5 та Xbox Але не від щирого серця. Ну нічого, чекали 13 років - почекаємо ще рік.
1 710