ar
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

الذهاب إلى القناة على Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

إظهار المزيد

📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام Львівський Криптан

تُعد قناة Львівський Криптан (@lvivcriptan22) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 40 296 مشتركاً، محتلاً المرتبة 3 162 في فئة العملات المشفرة والمرتبة 1 452 في منطقة أوكرانيا.

📊 مؤشرات الجمهور والحراك

منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 40 296 مشتركاً.

بحسب آخر البيانات بتاريخ 22 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار 127، وفي آخر 24 ساعة بمقدار 130، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.

  • حالة التحقق: غير موثّقة
  • معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 10.13‎%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 7.21‎% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
  • وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 4 079 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 2 902 مشاهدة.
  • التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 43.
  • الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan.

📝 الوصف وسياسة المحتوى

يصف المؤلف القناة بأنها مساحة للتعبير عن الآراء الذاتية:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 23 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة العملات المشفرة.

40 296
المشتركون
+13024 ساعات
+987 أيام
+12730 أيام
أرشيف المشاركات
Летішопс скамить криптанів🥹
Летішопс скамить криптанів🥹

Потужне крипто колесо від біржі BingX 🥹 Біржа BingX запустила промо де кожен з вас може виконати завдання та спробувати забр
Потужне крипто колесо від біржі BingX 🥹 Біржа BingX запустила промо де кожен з вас може виконати завдання та спробувати забрати пару $ Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємось на біржі BingX + KYC, якщо раніше ще не зареєструвалися! 2️⃣Переходимо на сторінку промо та реєструємось 3️⃣Виконуємо завдання (завдань багато) 4️⃣Отримаємо за це купони та крутимо колесо Там не лише завдання з обʼємом, також можна підписатись на копі трейдинг і т.д. Бачу по обсягах що багато хто трейдить, тому обовʼязково додатково лутаємо нагороди, просто жмете на одну кнопку і профіту будуть більші 🔴Реєстрація на біржі BingX

Ордер в P2P на майже лям.😨 От це вже рівень… Фінмон напевне в шоці від цього відважного козака… А людина просто промахнулась
+1
Ордер в P2P на майже лям.😨 От це вже рівень… Фінмон напевне в шоці від цього відважного козака… А людина просто промахнулась на один нуль і замість 2k$ вивела 20k$ 😁 А ну діліться, хто скільки максимально виводив одним оредером на P2P?

Новий X Launch Block Street від OKX BOOST 🥹 Стартував новий Launch X Block Street з пулом винагород 5,357,152 BSB. Launch X
Новий X Launch Block Street від OKX BOOST 🥹 Стартував новий Launch X Block Street з пулом винагород 5,357,152 BSB. Launch X одночасно проходить на біржі та web3 гаманці OKX! Мінімальні умови: 🔴Депозит — 200$ 🔴Оборот — 500$ 🔴Старт: вже 🔴Кінець: 10:00 21.03, клейм 14:00 Також, там на адресу дотичну до OKX Boost зайшло 25 000 000 KAT, відповідно розраховуємо що це призовий пул для дропу 🔴 Реєстрація в OKX BOOST (-20% на ваші затрати на комісію) 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Отримуємо додаткові гарантовані UAHG для моїх підписників!😃 Криптани, є невеличка активність разом із WhiteBIT та UAHG. Це т
Отримуємо додаткові гарантовані UAHG для моїх підписників!😃 Криптани, є невеличка активність разом із WhiteBIT та UAHG. Це той випадок, коли ви отримуєте профіт двічі: і відсотки по депозиту, і фіксований бонус зверху! Що на кону? 🔴Нові користувачі: 5 місць по 450 UAHG 🔴 Постійні юзери: 5 місць по 350 UAHG + відсотки від самого криптодепозиту! Що потрібно зробити: 1️⃣ Реєструєтесь на WhiteBIT та проходите KYC (або просто заходите у свій акаунт). 2️⃣ Купуєте UAHG на споті (якщо ще не маєте). 3️⃣ Відкриваєик криптодепозит у UAHG на 10, 20 або 30 днів. 4️⃣ Підписуєтесь на канали WhiteBIT та UAHG — це перевірять! 5️⃣ Заповнюєте форму: https://forms.gle/F9n6ZpH6zYWr9B8N8 Умови потрібно виконати до 24 березня 23:59 UTC. Винагороди будуть нараховані після закінчення активності та перевірки.

xStocks запустили систему поінтів під дроп😘 Минулого тижня згадував цей проект, а зараз вже є XP система і повноцінний фарм.
xStocks запустили систему поінтів під дроп😘 Минулого тижня згадував цей проект, а зараз вже є XP система і повноцінний фарм. 🔴 Перевірити поінти - https://defi.xstocks.fi/points Можемо формати як без вкладень: 10 XP щодня за GM, +10% за TG також можна крутити мультиакаунти! З вкладеннями поінти дають за холд активів, лендінг і додавання ліквідності, тому обираємо під себе та починаємо фармити, щоб потім не ловити ФОМО Також за реф. посиланням ви зможете отримати +20% до фарм поінтів. Поки що це рання активність, але саме з таких речей часто і виходять нормальні дропи. 🔴посилання на платформу xStocks

Стартував новий Launchpad на біржі MEXC 🙂 Маємо новий Launchpad, де ми можемо купити токен $BP із знижкою 70%, по 0.1$ для н
Стартував новий Launchpad на біржі MEXC 🙂 Маємо новий Launchpad, де ми можемо купити токен $BP із знижкою 70%, по 0.1$ для нових і 0.17$ для старих користувачів Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємо новий акаунт на біржі MEXC(якщо немає) 2️⃣Переходимо на Launchpad та виконуємо завдання 3️⃣Закидаємо в стейкінг до 5 000$ (максимальну суму можна збільшити об'ємом на ф'ючерсах) Також, для старих можна закинути до 5 000$ в стейкінг в пул USD1 або USDT 🔴 Реєстрація на біржі MEXC 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Коротко про те, як я попав на блок карт через P2P🫡 11 березня виводив ~300$ через Binance P2P на Абанк. З продавцем працював вже не раз — все завжди було чітко, тому навіть не думав, що може бути якийсь сюр. Гроші зайшли, я підтвердив ордер, спокійно користувався ними — навіть частину вже встиг витратити. І тут ввечері просто прилітає блок всіх карт банку. Без попереджень. Без пояснень. Пишу в підтримку — стандартна історія: відповіді по шаблону, нічого конкретного. Потім виходять на відеодзвінок і ставлять перед фактом: на платіж є скарга, і щоб розблокувати карти — потрібно повернути кошти. Типу вибору нема взагалі. Або повертаєш — або можеш забути про користування банком. З урахуванням того, що в мене там платинум карта, та і Приват лежить — вирішив не тягнути і погодився. Сказали докинути суму, якої не вистачає, і вони все спишуть заявнику. Пообіцяли, що це займе від кількох хвилин до 3 днів. По факту — 6 днів повного морозу. Весь цей час я паралельно відкриваю апеляцію в Binance і починаю розбиратись. І тут починається найцікавіше — продавець каже, що ніяких скарг він не подавав. І пізніше це підтверджується. Більше того — через кілька годин йому самому прилітає блок на ФОП, і всі платежі за той день просто стають на стоп. Тобто це навіть не якась «скарга», як мені розказували. Просто банк щось там собі вирішив — і все. В результаті вже через Binance домовились нормально: мені списали гривні, я дав квитанцію, і мені повернули USDT. Але сам факт… За ці дні я зрозумів одну дуже просту річ — банку абсолютно байдуже, що там у тебе реально відбулося. Ніхто не розбирається. Ніхто не шукає правду. Мені прямо сказали мені не цікаво що це за платіж, надайте згоду на писання тут і зараз якщо хочете працювати з банком надалі! По факту ти просто попадаєш під фільтр — і автоматично стаєш «винним». І навіть якщо в тебе платинум карта — це нічого не вирішує. Тепер моє ставлення до P2P максимально просте: це вже не про «зручно і швидко». Це історія про те, що в будь-який момент ти можеш лишитись без доступу до своїх грошей. І це, по факту, чиста гра з вогнем.

Історія з P2P та Abank — завершена!🥹 Якщо цікаво чим завершилось, накидайте 300🔥 і напишу змістовний пост про всю цю ситуацію яка склалась

WhiteBIT запустили потужний стейкінг під 20,26%😱 Можемо застейкати свої вічнозелені під смачний % на 1 рік. З мінусів — лише
WhiteBIT запустили потужний стейкінг під 20,26%😱 Можемо застейкати свої вічнозелені під смачний % на 1 рік. З мінусів — лише ліміт: до 1000$ на акаунт. Тобто якщо закинемо 1000$, через рік отримаємо свої 1000$ + ~202,6$ зверху Що потрібно зробити 1️⃣Реєструємось на біржі WhiteBIT + KYC (якщо раніше ще цього не робили) 2️⃣Переходимо у вкладку Earn 3️⃣Тиснемо відкрити план -> фіксований, та закидаємо свої USDT До біржі ставлення в спільноті різне, але я сам стейкаю частину портфеля на WhiteBIT, ризики є всюди, на жаль… 🔴 Реєстрація на біржі WhiteBIT

Нас готують до найбільшого обвалу в історії?🥹 Автор книги «Багатий тато — бідний тато» знову лякає нас обвалом ринку — каже,
Нас готують до найбільшого обвалу в історії?🥹 Автор книги «Багатий тато — бідний тато» знову лякає нас обвалом ринку — каже, що попереду глобальний краш 😏 Але найцікавіше — що буде ПІСЛЯ: 🔴 BTC → $750,000 🔴 ETH → $95,000 🔴 Золото → $35,000 🔴 Срібло → $200 А які настрої у вас? Куди полетимо по BTC!? 🤔 👍 — 100 000$ 👎 — 50 000$

Лутаємо 15$ за стейкінг 500$ від біржі Gate😃 Зараз на біржі можна застейкувати 500 USDT під 100%, вони автоматично конвертую
Лутаємо 15$ за стейкінг 500$ від біржі Gate😃 Зараз на біржі можна застейкувати 500 USDT під 100%, вони автоматично конвертуються в GUSD (стейбл від Gate). Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємся на біржі Gate + KYC 👈 2️⃣Переходимо в додаток > Заробляти > Стейкінг 3️⃣Шукаємо GUSD і вносимо туди до 500$ та отримуємо бонус до депозиту Виводити можна в будь-який момент, а якщо потримати до 26 березня, то з 500$ виходить приблизно ~15$ прибутку. Пул може швидко розібрати, тому краще не зволікати. 🔴Реєстрація на біржі Gate 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Там OKX накинув компенсацію за невідкриті китайські коробк, перевіряйте!😁
Там OKX накинув компенсацію за невідкриті китайські коробк, перевіряйте!😁

Чешеться рука зашортити цей ріст, зізнавайтесь? 💩

Коли портфель за сутки прибавив 7%🤤

Прощавай бідне життя 🥹 Розворот чи не розворот, ось в чому питання😃
Прощавай бідне життя 🥹 Розворот чи не розворот, ось в чому питання😃

Отримав ~$250 від Inzhur — що далі з ними робити!?🤨 Пам’ятаєте, писав про Inzhur, де давали 200 грн бонусу + 200 грн за рефе
Отримав ~$250 від Inzhur — що далі з ними робити!?🤨 Пам’ятаєте, писав про Inzhur, де давали 200 грн бонусу + 200 грн за реферала. Нарешті компанія Inzhur нарахували акції в результаті приблизно на 10000 грн. Тепер є два варіанти: 🔴Забирати дивіденди Проєкт прогнозує близько ~9.5% річних до податків (~8.2% після). Виплати приходять щомісяця прямо на карту. 🔴 Реінвестувати дивіденди Можна направляти їх назад у купівлю акцій і збільшувати позицію. Через рік акції можна продати і вивести кошти. Як для старту в інвестиціях — виглядає непогано, тим більше вхід від 10 грн. А для тих хто ще не реєструвався, маєте змогу отримати своїх 200 грн від Інжура Що потрібно зробити: 1️⃣Переходимо на сайт 2️⃣Реєструємося через Дію 3️⃣Запрошуємо друзів і очікуємо на нарахування. Нагороди ми отримуємо на наступний день після реєстрації Цікаво, хтось заходив з підписників у Inzhur на власні кошти і що думаєте про нього? 👀 🔴отримати 200 грн від Inzhur 🔴отримати 300 грн від банку Альянс - писав тут

Добрий ранок від Abank🥹
Добрий ранок від Abank🥹

Біржа Binance перезапускає Super Earn😃 Першим проєктом у новому форматі (щось між Launchpool і Flash Earn) став токен NIGHT.
Біржа Binance перезапускає Super Earn😃 Першим проєктом у новому форматі (щось між Launchpool і Flash Earn) став токен NIGHT. У рамках програми планують роздати 480 млн NIGHT, з яких 120 млн піде у першому раунді. Як розподілять: 🔴 108 млн NIGHT — за стейкінг BTC, BNB, WBETH, BNSOL, XRP та ADA 🔴 12 млн NIGHT — за холд активів (BTC, ETH, BNB, SOL, ADA, XRP та ін.) на момент 11 червня 2025 Схема стандартна: закидаємо активи → Фармимо нові токени. 🔴 Старт активності — 14:00 за Києвом. 🔴Реєстрація на біржі Binance 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Мій топ-рейтинг інфло в крипті😎 Я не люблю сотні сповіщень, тому давно читаю одних і тих самих перевірених хлопців. За останні пару днів близько 10 людей у приватних повідомленнях запитали кого я читаю — вирішив поділитися секретом) ДОДАТИ МОЄ ІНФОПОЛЕ Щоб не заспамивати, я незабаром видалю цей пост*