ch
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

前往频道在 Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

显示更多

📈 Telegram 频道 Львівський Криптан 的分析概览

频道 Львівський Криптан (@lvivcriptan22) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 40 306 名订阅者,在 加密货币 类别中位列第 3 162,并在 乌克兰 地区排名第 1 452

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 40 306 名订阅者。

根据 22 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 127,过去 24 小时变化为 130,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 10.13%。内容发布后 24 小时内通常能获得 7.21% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 4 079 次浏览,首日通常累积 2 902 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 43
  • 主题关注点: 内容集中在 біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

凭借高频更新(最新数据采集于 24 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 加密货币 类别中的关键影响点。

40 306
订阅者
+13024 小时
+987
+12730
帖子存档
Летішопс скамить криптанів🥹
Летішопс скамить криптанів🥹

Потужне крипто колесо від біржі BingX 🥹 Біржа BingX запустила промо де кожен з вас може виконати завдання та спробувати забр
Потужне крипто колесо від біржі BingX 🥹 Біржа BingX запустила промо де кожен з вас може виконати завдання та спробувати забрати пару $ Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємось на біржі BingX + KYC, якщо раніше ще не зареєструвалися! 2️⃣Переходимо на сторінку промо та реєструємось 3️⃣Виконуємо завдання (завдань багато) 4️⃣Отримаємо за це купони та крутимо колесо Там не лише завдання з обʼємом, також можна підписатись на копі трейдинг і т.д. Бачу по обсягах що багато хто трейдить, тому обовʼязково додатково лутаємо нагороди, просто жмете на одну кнопку і профіту будуть більші 🔴Реєстрація на біржі BingX

Ордер в P2P на майже лям.😨 От це вже рівень… Фінмон напевне в шоці від цього відважного козака… А людина просто промахнулась
+1
Ордер в P2P на майже лям.😨 От це вже рівень… Фінмон напевне в шоці від цього відважного козака… А людина просто промахнулась на один нуль і замість 2k$ вивела 20k$ 😁 А ну діліться, хто скільки максимально виводив одним оредером на P2P?

Новий X Launch Block Street від OKX BOOST 🥹 Стартував новий Launch X Block Street з пулом винагород 5,357,152 BSB. Launch X
Новий X Launch Block Street від OKX BOOST 🥹 Стартував новий Launch X Block Street з пулом винагород 5,357,152 BSB. Launch X одночасно проходить на біржі та web3 гаманці OKX! Мінімальні умови: 🔴Депозит — 200$ 🔴Оборот — 500$ 🔴Старт: вже 🔴Кінець: 10:00 21.03, клейм 14:00 Також, там на адресу дотичну до OKX Boost зайшло 25 000 000 KAT, відповідно розраховуємо що це призовий пул для дропу 🔴 Реєстрація в OKX BOOST (-20% на ваші затрати на комісію) 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Отримуємо додаткові гарантовані UAHG для моїх підписників!😃 Криптани, є невеличка активність разом із WhiteBIT та UAHG. Це т
Отримуємо додаткові гарантовані UAHG для моїх підписників!😃 Криптани, є невеличка активність разом із WhiteBIT та UAHG. Це той випадок, коли ви отримуєте профіт двічі: і відсотки по депозиту, і фіксований бонус зверху! Що на кону? 🔴Нові користувачі: 5 місць по 450 UAHG 🔴 Постійні юзери: 5 місць по 350 UAHG + відсотки від самого криптодепозиту! Що потрібно зробити: 1️⃣ Реєструєтесь на WhiteBIT та проходите KYC (або просто заходите у свій акаунт). 2️⃣ Купуєте UAHG на споті (якщо ще не маєте). 3️⃣ Відкриваєик криптодепозит у UAHG на 10, 20 або 30 днів. 4️⃣ Підписуєтесь на канали WhiteBIT та UAHG — це перевірять! 5️⃣ Заповнюєте форму: https://forms.gle/F9n6ZpH6zYWr9B8N8 Умови потрібно виконати до 24 березня 23:59 UTC. Винагороди будуть нараховані після закінчення активності та перевірки.

xStocks запустили систему поінтів під дроп😘 Минулого тижня згадував цей проект, а зараз вже є XP система і повноцінний фарм.
xStocks запустили систему поінтів під дроп😘 Минулого тижня згадував цей проект, а зараз вже є XP система і повноцінний фарм. 🔴 Перевірити поінти - https://defi.xstocks.fi/points Можемо формати як без вкладень: 10 XP щодня за GM, +10% за TG також можна крутити мультиакаунти! З вкладеннями поінти дають за холд активів, лендінг і додавання ліквідності, тому обираємо під себе та починаємо фармити, щоб потім не ловити ФОМО Також за реф. посиланням ви зможете отримати +20% до фарм поінтів. Поки що це рання активність, але саме з таких речей часто і виходять нормальні дропи. 🔴посилання на платформу xStocks

Стартував новий Launchpad на біржі MEXC 🙂 Маємо новий Launchpad, де ми можемо купити токен $BP із знижкою 70%, по 0.1$ для н
Стартував новий Launchpad на біржі MEXC 🙂 Маємо новий Launchpad, де ми можемо купити токен $BP із знижкою 70%, по 0.1$ для нових і 0.17$ для старих користувачів Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємо новий акаунт на біржі MEXC(якщо немає) 2️⃣Переходимо на Launchpad та виконуємо завдання 3️⃣Закидаємо в стейкінг до 5 000$ (максимальну суму можна збільшити об'ємом на ф'ючерсах) Також, для старих можна закинути до 5 000$ в стейкінг в пул USD1 або USDT 🔴 Реєстрація на біржі MEXC 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Коротко про те, як я попав на блок карт через P2P🫡 11 березня виводив ~300$ через Binance P2P на Абанк. З продавцем працював вже не раз — все завжди було чітко, тому навіть не думав, що може бути якийсь сюр. Гроші зайшли, я підтвердив ордер, спокійно користувався ними — навіть частину вже встиг витратити. І тут ввечері просто прилітає блок всіх карт банку. Без попереджень. Без пояснень. Пишу в підтримку — стандартна історія: відповіді по шаблону, нічого конкретного. Потім виходять на відеодзвінок і ставлять перед фактом: на платіж є скарга, і щоб розблокувати карти — потрібно повернути кошти. Типу вибору нема взагалі. Або повертаєш — або можеш забути про користування банком. З урахуванням того, що в мене там платинум карта, та і Приват лежить — вирішив не тягнути і погодився. Сказали докинути суму, якої не вистачає, і вони все спишуть заявнику. Пообіцяли, що це займе від кількох хвилин до 3 днів. По факту — 6 днів повного морозу. Весь цей час я паралельно відкриваю апеляцію в Binance і починаю розбиратись. І тут починається найцікавіше — продавець каже, що ніяких скарг він не подавав. І пізніше це підтверджується. Більше того — через кілька годин йому самому прилітає блок на ФОП, і всі платежі за той день просто стають на стоп. Тобто це навіть не якась «скарга», як мені розказували. Просто банк щось там собі вирішив — і все. В результаті вже через Binance домовились нормально: мені списали гривні, я дав квитанцію, і мені повернули USDT. Але сам факт… За ці дні я зрозумів одну дуже просту річ — банку абсолютно байдуже, що там у тебе реально відбулося. Ніхто не розбирається. Ніхто не шукає правду. Мені прямо сказали мені не цікаво що це за платіж, надайте згоду на писання тут і зараз якщо хочете працювати з банком надалі! По факту ти просто попадаєш під фільтр — і автоматично стаєш «винним». І навіть якщо в тебе платинум карта — це нічого не вирішує. Тепер моє ставлення до P2P максимально просте: це вже не про «зручно і швидко». Це історія про те, що в будь-який момент ти можеш лишитись без доступу до своїх грошей. І це, по факту, чиста гра з вогнем.

Історія з P2P та Abank — завершена!🥹 Якщо цікаво чим завершилось, накидайте 300🔥 і напишу змістовний пост про всю цю ситуацію яка склалась

WhiteBIT запустили потужний стейкінг під 20,26%😱 Можемо застейкати свої вічнозелені під смачний % на 1 рік. З мінусів — лише
WhiteBIT запустили потужний стейкінг під 20,26%😱 Можемо застейкати свої вічнозелені під смачний % на 1 рік. З мінусів — лише ліміт: до 1000$ на акаунт. Тобто якщо закинемо 1000$, через рік отримаємо свої 1000$ + ~202,6$ зверху Що потрібно зробити 1️⃣Реєструємось на біржі WhiteBIT + KYC (якщо раніше ще цього не робили) 2️⃣Переходимо у вкладку Earn 3️⃣Тиснемо відкрити план -> фіксований, та закидаємо свої USDT До біржі ставлення в спільноті різне, але я сам стейкаю частину портфеля на WhiteBIT, ризики є всюди, на жаль… 🔴 Реєстрація на біржі WhiteBIT

Нас готують до найбільшого обвалу в історії?🥹 Автор книги «Багатий тато — бідний тато» знову лякає нас обвалом ринку — каже,
Нас готують до найбільшого обвалу в історії?🥹 Автор книги «Багатий тато — бідний тато» знову лякає нас обвалом ринку — каже, що попереду глобальний краш 😏 Але найцікавіше — що буде ПІСЛЯ: 🔴 BTC → $750,000 🔴 ETH → $95,000 🔴 Золото → $35,000 🔴 Срібло → $200 А які настрої у вас? Куди полетимо по BTC!? 🤔 👍 — 100 000$ 👎 — 50 000$

Лутаємо 15$ за стейкінг 500$ від біржі Gate😃 Зараз на біржі можна застейкувати 500 USDT під 100%, вони автоматично конвертую
Лутаємо 15$ за стейкінг 500$ від біржі Gate😃 Зараз на біржі можна застейкувати 500 USDT під 100%, вони автоматично конвертуються в GUSD (стейбл від Gate). Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємся на біржі Gate + KYC 👈 2️⃣Переходимо в додаток > Заробляти > Стейкінг 3️⃣Шукаємо GUSD і вносимо туди до 500$ та отримуємо бонус до депозиту Виводити можна в будь-який момент, а якщо потримати до 26 березня, то з 500$ виходить приблизно ~15$ прибутку. Пул може швидко розібрати, тому краще не зволікати. 🔴Реєстрація на біржі Gate 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Там OKX накинув компенсацію за невідкриті китайські коробк, перевіряйте!😁
Там OKX накинув компенсацію за невідкриті китайські коробк, перевіряйте!😁

Чешеться рука зашортити цей ріст, зізнавайтесь? 💩

Коли портфель за сутки прибавив 7%🤤

Прощавай бідне життя 🥹 Розворот чи не розворот, ось в чому питання😃
Прощавай бідне життя 🥹 Розворот чи не розворот, ось в чому питання😃

Отримав ~$250 від Inzhur — що далі з ними робити!?🤨 Пам’ятаєте, писав про Inzhur, де давали 200 грн бонусу + 200 грн за рефе
Отримав ~$250 від Inzhur — що далі з ними робити!?🤨 Пам’ятаєте, писав про Inzhur, де давали 200 грн бонусу + 200 грн за реферала. Нарешті компанія Inzhur нарахували акції в результаті приблизно на 10000 грн. Тепер є два варіанти: 🔴Забирати дивіденди Проєкт прогнозує близько ~9.5% річних до податків (~8.2% після). Виплати приходять щомісяця прямо на карту. 🔴 Реінвестувати дивіденди Можна направляти їх назад у купівлю акцій і збільшувати позицію. Через рік акції можна продати і вивести кошти. Як для старту в інвестиціях — виглядає непогано, тим більше вхід від 10 грн. А для тих хто ще не реєструвався, маєте змогу отримати своїх 200 грн від Інжура Що потрібно зробити: 1️⃣Переходимо на сайт 2️⃣Реєструємося через Дію 3️⃣Запрошуємо друзів і очікуємо на нарахування. Нагороди ми отримуємо на наступний день після реєстрації Цікаво, хтось заходив з підписників у Inzhur на власні кошти і що думаєте про нього? 👀 🔴отримати 200 грн від Inzhur 🔴отримати 300 грн від банку Альянс - писав тут

Добрий ранок від Abank🥹
Добрий ранок від Abank🥹

Біржа Binance перезапускає Super Earn😃 Першим проєктом у новому форматі (щось між Launchpool і Flash Earn) став токен NIGHT.
Біржа Binance перезапускає Super Earn😃 Першим проєктом у новому форматі (щось між Launchpool і Flash Earn) став токен NIGHT. У рамках програми планують роздати 480 млн NIGHT, з яких 120 млн піде у першому раунді. Як розподілять: 🔴 108 млн NIGHT — за стейкінг BTC, BNB, WBETH, BNSOL, XRP та ADA 🔴 12 млн NIGHT — за холд активів (BTC, ETH, BNB, SOL, ADA, XRP та ін.) на момент 11 червня 2025 Схема стандартна: закидаємо активи → Фармимо нові токени. 🔴 Старт активності — 14:00 за Києвом. 🔴Реєстрація на біржі Binance 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Мій топ-рейтинг інфло в крипті😎 Я не люблю сотні сповіщень, тому давно читаю одних і тих самих перевірених хлопців. За останні пару днів близько 10 людей у приватних повідомленнях запитали кого я читаю — вирішив поділитися секретом) ДОДАТИ МОЄ ІНФОПОЛЕ Щоб не заспамивати, я незабаром видалю цей пост*