ar
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

الذهاب إلى القناة على Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

إظهار المزيد

📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام Львівський Криптан

تُعد قناة Львівський Криптан (@lvivcriptan22) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 40 296 مشتركاً، محتلاً المرتبة 3 162 في فئة العملات المشفرة والمرتبة 1 452 في منطقة أوكرانيا.

📊 مؤشرات الجمهور والحراك

منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 40 296 مشتركاً.

بحسب آخر البيانات بتاريخ 22 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار 127، وفي آخر 24 ساعة بمقدار 130، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.

  • حالة التحقق: غير موثّقة
  • معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 10.13‎%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 7.21‎% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
  • وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 4 079 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 2 902 مشاهدة.
  • التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 43.
  • الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan.

📝 الوصف وسياسة المحتوى

يصف المؤلف القناة بأنها مساحة للتعبير عن الآراء الذاتية:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 23 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة العملات المشفرة.

40 296
المشتركون
+13024 ساعات
+987 أيام
+12730 أيام
أرشيف المشاركات
Замість Abank — тестую криптокартку від Bybit + 15$ бонусу🥹 P2P зараз лотерея: банки все частіше морозять перекази. Тому вир
Замість Abank — тестую криптокартку від Bybit + 15$ бонусу🥹 P2P зараз лотерея: банки все частіше морозять перекази. Тому вирішив оформити криптокарту від Bybit.Картка безкоштовна, є кешбек, і можна забрати +15$ на спот, якщо витратити 100$ за місяць. Що потрібно зробити: 1️⃣ Заходимо Bybit розділ Фінанси → Card або за посиланням 2️⃣ Відкриваємо картку і вводимо промокод 769GZ8 (без нього бонусу не буде) 3️⃣ Користуємось картою і отримуємо кешбек 4️⃣ Витрачаємо 100$ → забираємо +15$ Працює в Україні.Apple Pay на iPhone поки не підтримується (Android — ок). Також можна замовити фізичну картку.

Криптани, що робити коли підрізають такі!?🌚
Криптани, що робити коли підрізають такі!?🌚

P2P на Binance – СКАМ! -ABANK🥹 Вивів 300$ на поїсти і прилетів блок всіх карт, п2п вже не те, блоки прилітають дуже часто! Т
P2P на Binance – СКАМ! -ABANK🥹 Вивів 300$ на поїсти і прилетів блок всіх карт, п2п вже не те, блоки прилітають дуже часто! Тепер онлі фіз. обмінку буду юзати…

Криптани, не забудьте пройти KYC на Backpack!🙂 Сьогодні останній день, щоб пройти в черговий раз KYC. А вже 23 березня BackP
Криптани, не забудьте пройти KYC на Backpack!🙂 Сьогодні останній день, щоб пройти в черговий раз KYC. А вже 23 березня BackPack проведуть TGE, якщо фармили поінти, обов’язково перепровірте свої акаунти, Polymarket оцінює FDV BackPack у перший день +- в $300 млн

Апдейти по китайські рулетці від OKX + новий OKX BOOST😎 Рулетку яку планували крутити 30 днів, розібрали буквально за кілька
Апдейти по китайські рулетці від OKX + новий OKX BOOST😎 Рулетку яку планували крутити 30 днів, розібрали буквально за кілька годин. Участь взяли 40+ тис. користувачів, які розоділили ~$950k нагород. Проте в багатьох не відкривались коробки або не зарахувались нагороди через баги платформи. Зараз команда OKX розглядає компенсації для тих, хто: 🔴 накрутив об’єм, але не отримав коробки 🔴 не зміг їх відкрити 🔴 не отримав нагороди через помилки Якщо ще й компенсацію накинуть — буде дуже смачно🙂 Також, буквально тільки що анонсували новий LaunchX від OKX Пул маємо 10 000 000 $UP . Для отримання дропа, потрібно середній баланс: 200$ та середній обсяг: 400$ 🔴Дедлайн через 24 години 🔴 Реєстрація в OKX BOOST (-20% на ваші затрати на комісію) 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Моє інфополе і коротко про них — забирайте собі… кого забув вибачайте друзі адміни ;)
🔵 ₿lackCrypto$ — це не про «успішний успіх». Це про шлях. Де адмін з Одеси, пише про особисте життя та крипту з нуля — без багатих батьків та великих грошей 🔵INCRYPTO — КУПИВ НОВУ BMW В 20 РОКІВ З КРИПТИ 🥉 НАСТУПНА ЗУПИНКА LAMBORGHINI… 🔵MF CRYPTO — публічний виніс з ком'юніті на $100к+ без мінусових угод. Карлл, 0 мінусових угод, таке ти лише можеш побачити в MF 🥂 🔵Крипта без москалів 😎 — покрокові гайди, зручна навігація в постах та круті відеоінструкції на YouTube + навчання з нуля 🔵МК — канал з думками, без копіпасту з швидкими та прибутковими мувами, а що головне без обмежень на одній темі - заробляє на всьому на чому позволяє ринок 😎
ДОБАВИТИ ПІДБІРКУ ОДНИМ КЛІКОМ💡

Лутаємо $ на OKX😱 Заходьте за посиланням і спробуйте натиснути OKX. Робите 10k об'єму на ф'ючерсах, відзначаєте спроби і просто без зупинки натискаєте знизу на "Показати нагороди" Зараз сильно лагає, але бачив як підписникам випадало 17$

Стейкінг на WhiteBIT зменшують відсоткову ставку з 15 квітня🥹 Юзаєте ці жирні %?
Стейкінг на WhiteBIT зменшують відсоткову ставку з 15 квітня🥹 Юзаєте ці жирні %?

Новий фарм намічається — xStocks😎 xStocks — платформа з токенізованими акціями, яку розвивають за підтримки Kraken та Nasdaq
Новий фарм намічається — xStocks😎 xStocks — платформа з токенізованими акціями, яку розвивають за підтримки Kraken та Nasdaq. Проєкт поступово набирає обертів: TVL вже ~ $380 млн і росте разом з інтересом до токенізованих активів. Зараз запустили поінт-програму, де можна почати фармити майбутній дроп. Що можна зробити вже зараз: 1️⃣ Зайти на платформу 2️⃣ Підключити гаманець 3️⃣ Натиснути Secure Your Boost За це дають +20% буст до фарму поінтів. Поки що це рання активність, але саме з таких речей часто і виходять нормальні дропи. Я вже прогнав кілька гаманців. 🔴посилання на платформу xStocks

Обідився🌚
Обідився🌚

Трамп знову робить сходку криптанів😁 Для холдерів свого токена TRUMP 25 квітня в Мар-а-Лаго він влаштовує гала-вечерю для 29
Трамп знову робить сходку криптанів😁 Для холдерів свого токена TRUMP 25 квітня в Мар-а-Лаго він влаштовує гала-вечерю для 297 найбільших власників, а 29 VIP ще й отримають персональну зустріч. На фоні цієї новини токен підскочив приблизно на +55%. Але є нюанс — від свого ATH він досі в мінусі майже на 90%.

Новий LaunchX від OKX BOOST 🥹 Сьогодні анонсували новий проект на Launch X в рамках програми OKX Boost - XDC Network. Виділе
Новий LaunchX від OKX BOOST 🥹 Сьогодні анонсували новий проект на Launch X в рамках програми OKX Boost - XDC Network. Виділено 600к USDC. Це 61й дроп який можна буде отримати саме на WEB3 DEX OKX. Мінімальний баланс 200$ та обсяг 400$ для участі Як приймати участі в дропах OKX Alpha: 1️⃣Потрібно мати аккаунт в OKX BOOST 2️⃣ Переходимо в OKX WEB3 і підключаємо гаманець 3️⃣ Тиснемо приєднатися (+знижка 20% на комсу) 4️⃣ Тримаємо депозит та крутимо обсяг на DEX OKX XDC триватиме до 10:00 14 березня, а клейм буде о 14:00 14 березня. 🔴 Реєстрація в OKX BOOST (-20% на ваші затрати на комісію) 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Знову 100% Кешбек в Temu від Letyshops 😉 Сьогодні знову зʼявився кешбек - місць обмежено для перших 2000 користувачів! Що по
Знову 100% Кешбек в Temu від Letyshops 😉 Сьогодні знову зʼявився кешбек - місць обмежено для перших 2000 користувачів! Що потрібно зробити: 1️⃣ Реєструємось у LetyShops 2️⃣ Через розділ «Магазини» заходимо на Temu (ВАЖЛИВО — створюємо новий акаунт) 3️⃣ Купуємо товарів до 2200 грн 4️⃣ Чекаємо ~60 днів → отримуємо 100% кешбек → виводимо гроші Оформляти замовлення потрібно саме через сайт. Якщо купите через додаток — кешбек не зарахують. В результаті маємо товар на 2200 грн. який залишається у нас, а 2200 грн повертаються кешбеком За 60 днів до нас прийде 100% Cashback. Якщо протягом 24 год не зʼявиться кешбек в кабінеті Letyshops - створіть заявку в підтримці.🤑

В Телеграмі масштабний збій – проблеми фіксують майже по всій території України. У вас теж не фуричить?
В Телеграмі масштабний збій – проблеми фіксують майже по всій території України. У вас теж не фуричить?

А ну Криптани діліться в коментарях, хто які обмінники використовує, думаю буде цікаво підписникам 🚽 А то курс на п2п не тішить

Та невже 💩
Та невже 💩

Маємо новий Xpool на біржі BingX😎 Запустили новий пул, у який можна закинути до 5000 USDT і отримувати ION-бали. Пізніше їх
Маємо новий Xpool на біржі BingX😎 Запустили новий пул, у який можна закинути до 5000 USDT і отримувати ION-бали. Пізніше їх конвертують у токени. Це не класичний лаунчпул, але варіант, куди можна пристроїти стейбли та щось заробити 🔴Старт через 20 хв в 12:00 та триватиме до 14 березня 🔴Посилання на пул 🔴Реєстрація на біржі BingX

WhiteBIT знову в центрі уваги🥲 Цього тижня, а саме 13 березня на крипторинок мають розлочитись токени на понад $4.3 млрд, бл
WhiteBIT знову в центрі уваги🥲 Цього тижня, а саме 13 березня на крипторинок мають розлочитись токени на понад $4.3 млрд, близько 81.5 млн токенів. Паралельно з цим у медіа почали активно розганяти черговий FUD навколо WhiteBIT. З’явилась інформація про кримінальне провадження, де фігурують структури харківського бізнесмена Антона Ткаченка. За версією слідства, через мережу обмінників могли легалізовувати кошти через криптооперації, частина транзакцій нібито проходила через інфраструктуру біржі. Але важливо розуміти — це лише матеріали слідства, а не доведені факти. Раніше WhiteBIT вже намагались “ховати” через Інтерпол та різні політичні зв’язки, але біржа продовжує працювати. Поки що це більше виглядає як звичайний ринковий FUD.Але базове правило крипти просте: на біржах тримаємо лише ті кошти, які не критично втратити! Я свої кровні тримаю під %! Думаю просто розганяють суєту під розлок, хочуть уронити WBT…

Нарешті Трамп базує🥹 "Не хочу хвалитися, але жоден інший президент не зміг би зробити таке лайно, як я" По іншому і не скажеш, спасибі від всієї крипто спільноти, і не тільки…

Швидка активність від Trustee в Instagram😱 Фактично можна за кілька хвилин спробувати зловити подарунок до 200 USDC. Механіка максимально проста — потрібно лише зробити скрін сторіз. Що потрібно зробити: 1️⃣Зайти в Instagram на @trustee.global 2️⃣ Відкрити останні сторізи із подарунками 3️⃣ Зробити скріншот у будь-який момент 4️⃣ Викласти цей скрін у свою сторіз і відмітити акаунт @trustee.global Далі команда рандомно обере 3 учасників і оплатить той подарунок, який потрапив на їхній скрін. Тобто який подарунок заскрінив — той і можеш отримати. 🔴 Активність коротка — залишилось 4 години до того як сторізи зникнуть.