ar
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

الذهاب إلى القناة على Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

إظهار المزيد

📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام Львівський Криптан

تُعد قناة Львівський Криптан (@lvivcriptan22) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 40 440 مشتركاً، محتلاً المرتبة 3 137 في فئة العملات المشفرة والمرتبة 1 441 في منطقة أوكرانيا.

📊 مؤشرات الجمهور والحراك

منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 40 440 مشتركاً.

بحسب آخر البيانات بتاريخ 25 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار 363، وفي آخر 24 ساعة بمقدار 89، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.

  • حالة التحقق: غير موثّقة
  • معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 10.24‎%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 7.08‎% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
  • وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 4 142 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 2 862 مشاهدة.
  • التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 44.
  • الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan.

📝 الوصف وسياسة المحتوى

يصف المؤلف القناة بأنها مساحة للتعبير عن الآراء الذاتية:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 26 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة العملات المشفرة.

40 440
المشتركون
+8924 ساعات
+2797 أيام
+36330 أيام
أرشيف المشاركات
Трамп роздасть по 2000$ кожному громадянину США🥹 Трамп вирішив не вигадувати велосипед, просто скопіпастив тисячу Зеленськог
Трамп роздасть по 2000$ кожному громадянину США🥹 Трамп вирішив не вигадувати велосипед, просто скопіпастив тисячу Зеленського, правда на 2000$ можна більше розгулятися. Якщо ви памʼятаєте, минулий альтсезон почався саме з чеків від уряду США під час Ковіду!

Середньостатистичний криптан, який після крипти, вирішив піти на звичайну роботу🥹

Є тут інвестори в inzhur?🤔 Поділіться своїми враженнями, і по можливості результами в коментарях

Міша Сейлор запевняє нас, що потрібно купляти BTC, саме зараз!🥹 Досить спірне питання насправді, а ви як вважаєте? 👍 - купл
Міша Сейлор запевняє нас, що потрібно купляти BTC, саме зараз!🥹 Досить спірне питання насправді, а ви як вважаєте? 👍 - купляти BTC, завжди чудова ідея. 👎 - дорого, точно дадуть кращу нам ціну і тоді вже можна.

Ось так наш портфель укатується з дня в день…🥹

Ну що, час усіх потішити! Запускається віп, причому сьогодні вхід буде абсолютно безкоштовним для всіх підписників каналу Льв
Ну що, час усіх потішити! Запускається віп, причому сьогодні вхід буде абсолютно безкоштовним для всіх підписників каналу Львівський Криптан https://t.me/+KlotaPoCrbo4ZGE0 Заходьте, сьогодні почнуться перші публікації у віп! #реклама

Альтсезон — давай бистріше!🥹
Альтсезон — давай бистріше!🥹

Trustee насипить Дроп!?😱 Trustee Plus почали нараховувати Trustee Points просто за те, що ми обмінюємо крипту і розраховуємо
Trustee насипить Дроп!?😱 Trustee Plus почали нараховувати Trustee Points просто за те, що ми обмінюємо крипту і розраховуємось карткою. НІЧОГО додатково робити не треба. Просто юзаємо додаток, як завжди → і за отримуємо TP А тепер увага: TP не згорають. А коли щось не згорає… значить, з ними щось задумано 👀 Плюс зараз іде щомісячна гонка за iPhone 17 Pro. Просто відкриваєте рейтинг і дивитись, хто вже «тіпу олігарх». Я особисто вже почав фармити і… ну, подивимося що з цього вийде 😏 🔴Більше інфи — тут

+50% до депо на ізі?🤨 За даними Polymarket, зараз уже 48% ймовірність, що BTC досягне $1,000,000 до виходу GTA 6. Для тих хт
+50% до депо на ізі?🤨 За даними Polymarket, зараз уже 48% ймовірність, що BTC досягне $1,000,000 до виходу GTA 6. Для тих хто не в курсі гра має вийти 19 листопада 2026 року (якщо звичайно в черговий раз не перенесуть)

Нарешті OKX покормить, маємо два дропи від OKX BOOST🥹 X Launch в нас $VIRTUAL та $USDT , мін. критерії для участі: 🔴Boost V
+1
Нарешті OKX покормить, маємо два дропи від OKX BOOST🥹 X Launch в нас $VIRTUAL та $USDT , мін. критерії для участі: 🔴Boost Volume - $300 🔴Boost Balance - $200 🔴Знімок було зроблено вчора (6 листопада) 🔴Дедлайн підтвердження — до 09:00, 8 листопада Найвигідніше зараз крутити BEAT — у нього множник 0.85 і додаткові +20% до обороту. Якщо крутите або плануєте це робити то оформіть гаманець за реферальним посиланням, промо нашого каналу дає максимальну знижку на комісії 20%, повірте на дистанції і якщо абузити цифри набагато приємніші з даним промокодом — https://web3.okx.com/ul/joindex?ref=LVIVCRIPTAN 🔴 Детальніше про OKX BOOST 🔴 Реєстрація в OKX WEB3

‼️Приймуть останніх 10 людей безкоштовно, після чого підписка коштуватиме 500$. Поспішайте https://t.me/+NWquaYsDCLtlMjQ0

Створено віп канал, де на відміну від інших каналів, у він буде повністю безкоштовною. Єдине правило — потрапити до неї зможу
Створено віп канал, де на відміну від інших каналів, у він буде повністю безкоштовною. Єдине правило — потрапити до неї зможуть лише перші 2000 осіб. Заходьте: https://t.me/+NWquaYsDCLtlMjQ0 #реклама

База по крипті!🫡 Немає зниження ставок → дамп Зниження ставок → дамп Підвищення тарифів → дамп Зниження тарифів → все одно д
База по крипті!🫡 Немає зниження ставок → дамп Зниження ставок → дамп Підвищення тарифів → дамп Зниження тарифів → все одно дамп Хороші новини → дамп Погані новини → супер дамп Немає новин → дамп

Кому бізнес прикрили, признавайтесь 🥹
Кому бізнес прикрили, признавайтесь 🥹

Заносимо вільні Стейбли у STABLE😁 Stable — це блокчейн першого рівня, який заточений під дешеві транзакції у стейблкоїнах —
Заносимо вільні Стейбли у STABLE😁 Stable — це блокчейн першого рівня, який заточений під дешеві транзакції у стейблкоїнах — USDT, USDC та інші. Мета проста: зробити криптоплатежі такими швидкими й дешевими, щоб Visa та Mastercard нервово курили збоку. Серед інвесторів в нас: Bitfinex, Tether, PayPal та купа великих гравців. Лише в одному раунді засвітили цифру — $28 млн, але очевидно, що вкинули значно більше. Зараз команда відкрила другу фазу Pre-Deposit кампанії. Учасники можуть внести свої USDC в пул із обмеженими лімітами — для потенційних нагород у майбутньому. Основні деталі: 🔴Депозит — тільки в USDC (Ethereum); 🔴 Ліміт — від $1,000 до $100,000 (через годину після старту максимум виросте до $20 млн на одного учасника); 🔴 Обов’язковий KYC, який стартує через 24 години після запуску; 🔴 Hard Cap: $500 млн, але навіть якщо зберуть усе — пул формально не закриють, просто “зайві” депозити не зарахують. Готуємо вільну лікву і сьогодні о 17:00 стараємось встигнути закинути у пул до того, як його розірвуть на 500 мільйонів. Так, деталей поки мало — невідомий розмір ревардів, токеноміка, дата TGE, локи, регіони під KYC і т.д., але… Після кейсу з Plasma ясно одне — цей пул розберуть миттєво. Кілька моментів: 🔴Депозити зараховують тільки через офіційний сайт, не через контракт. 🔴Перший раунд фонди закрили ще до публічного анонсу, зібравши $825 млн! 🔴На Polymarket оцінюють шанс запуску Stable у 2025 році як 94%. 🔴І так, вивести гроші можна буде у будь-який момент — якщо не потрапите у перші 500кк, просто заберете USDC назад. Stable — це мегахайповий проєкт, який уже зараз виглядає як “друга Plasma”, і шанси на x2+ після TGE більш ніж реальні.

Встигніть подати заявку за цим посиланням: https://t.me/+ITuXfT7LCkgzNDc0

Шортите $SOON ?💩

Гаразд, ви мене переконали! Оскільки багато хто з вас втратив гроші на обвалі, сьогодні я даю всім підписникам безкоштовний доступ до віпки НАЗАВЖДИ. До ранку вхід буде абсолютно безкоштовним, а ті, хто запізняться, зможуть придбати доступ лише за 1500$ на 3 місяці. Приєднатися до віп можна, подавши заявку за цим посиланням: https://t.me/+ITuXfT7LCkgzNDc0 Сподіваюся, усі встигнуть — зранку доступ буде закрито. #Реклама #Текст_надано

Новий HODLverse $XRP на біржі ByBit 🥹 Холдимо MNT/BBSOL/RLUSD на рахунку щоб розділити пул 250,000 XRP Що потрібно робити: 1
Новий HODLverse $XRP на біржі ByBit 🥹 Холдимо MNT/BBSOL/RLUSD на рахунку щоб розділити пул 250,000 XRP Що потрібно робити: 1️⃣ Зареєструватись на біржі ByBit якщо раніше ще цього не зробили 2️⃣ Підтвердити участь на сторінці HODLverse або в додатку 3️⃣ Тримати MNT/BBSOL/RLUSD на рахунку MNT з Мегадроп також рахуються до цієї події 🔴Промо проходить у період 5 листопада по 12 листопада 🔴Реєстрація на біржі ByBit 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Розділяємо пул 40к USDT від WhiteBIT🥹 На честь Дня Народження VIP-програми WhiteBIT запустили ОДРАЗУ ДВА турніри (спот та ф’
Розділяємо пул 40к USDT від WhiteBIT🥹 На честь Дня Народження VIP-програми WhiteBIT запустили ОДРАЗУ ДВА турніри (спот та ф’ючі) із призовим фондом до 40 000 USDT 🚀 Що потрібно зробити: 1️⃣Зареєструватись на біржі WhiteBIT, якщо раніше ще цього не зробили! 2️⃣ Натиснути кнопку на ленді, щоб взяти участь! 3️⃣ ВАЖЛИВО: Ваш результат почне враховуватися лише з моменту, коли ви отримаєте VIP-статус! Не втрачайте часу, отримуйте статус і вривайтеся в торгівлю! 4️⃣Ставши VIP до 7 листопада, ще й отримаєте бонус — на 1 рівень більше. Лише для перших 100 учасників Чому варто взяти участь? 🔴 Подвійний Шанс: Окремі призові пули в кожному турнірі! 🔴 100 Переможців: По 50 щасливчиків у кожному змаганні! 🔴 Максимум Можливостей: Один учасник може виграти призи в ОБОХ турнірах! 🔴 Дозволені усі торгові пари! 🔴Всі деталі за посиланням 🔴Реєстрація на біржі WhiteBIT