ar
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

الذهاب إلى القناة على Telegram

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

إظهار المزيد
9 334
المشتركون
-224 ساعات
-247 أيام
-11130 أيام
أرشيف المشاركات
Виродки вдарили по Кривому Розі... Є загиблий і травмовані.
+1
Виродки вдарили по Кривому Розі... Є загиблий і травмовані.

🔥🔥🔥

Москва знову палає 😈 🔥Горить будівля федеральної митної служби.

А ще дуже помічні ваші поширення. Дуже прошу поширити пости про збір для розвідки у Твіттер Фейсбук Інста

Маємо вже 75 тис із необхідних 250 для розвідників. Гляньте відео, після останнього прильоту у хлопців мінус 2 автівки. Тому дуже треба ваш донат 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

З нагоди дня воєнної розвідки оголошуємо збір на авто для розвідників 110 ОМБР, які воюють в районі Авдіївки. У хлопців у роті практично не залишилось придатного транспорту, то ж, нам потрібно оперативно закрити питання. Сума збору 250тис.грн. На банці вже є 40 тис. Дуже треба ваші донати розвідці! Погнали 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

З днем воєнної розвідки України! 😈

А ще Блінкен з Кулебою повечеряли в Макдональдсі на Богдана Хмельницького 😃 Очевидно, український Мак смачніший)))
+2
А ще Блінкен з Кулебою повечеряли в Макдональдсі на Богдана Хмельницького 😃 Очевидно, український Мак смачніший)))

США, в новому пакеті допомоги на 1 млрд$ передають нам танки Абрамс.

Сашко "Сіль", підрозділу аеророзвідки якого ми з вами передали вже дві автівки, зараз на Запорізькому напрямку. Пише багато цікавого. Підпишіться і читайте)

Repost from Сіль
​​Запитання для знавців або задача для роздумів. Не солдатська справа говорити про стратегію чи оперативне мистецтво. Але якщо хтось говорить про це з дивана, жодного разу не побувавши на війні, то чому ні? Отже, Токмацький напрямок і вклинення в позиції російських окупантів. Уже відомо, що ЗСУ вклинилися в те, що називають першою лінією оборони в районі Вербового. Йде робота щодо поглиблення і розширення цього "прориву". При цьому, також відомо, що росіяни кинули в цей район десантників. Але. Не в місце прориву, а на фланги. Якщо відкрити "книжку" і почитати про що говорить їх військова наука, я майже впевнений, що в таких випадках вона вимагає атакувати фланги ЗСУ в цій зоні вклинення, оточити і знищити передові підрозділи наших військ, ліквідувати прорив. Рішуче і швидко. І отут цікаво. Російські ботоферми почали розкручувати тему про те, що росіяни готують для ЗСУ котел в цьому місці. Мовляв, відійшли від села Роботине щоб заманити в пастку. Питання. Навіщо пропаганда оголошує супернику, що росія збирається зробити на полі бою? Очевидно, що це частина психологічної гри. Наприклад, для того, щоб змусити кинути на фланги ті резерви, які можуть бути кинуті на розширення і поглиблення прориву. А десантники на флангах мають переконати нас, що загроза флангових ударів і оточення - реальні. Я, як і багато хто тут, можуть точно дати відповідь лише на одне питання. Росіяни точно мріють про це. Але не факт, що матимуть ресурси на реалізацію. На решту питань має знайти правильні відповіді командування. А може вже знайшло:)

Сайт петицій впав, від напливу охочих проголосувати за дану петицію!

+1
Російські терористи вдарили ракетою по центру Костянтинівки, біля ринку... Вже 16 загиблих, понад 20 поранених. Нелюди

До України, окрім Блінкена, приїхала прем'єрка Данії Метте Фредеріксен. Вона виступає у ВРУ. Цікаво, вона приїхала на Укрзалі
До України, окрім Блінкена, приїхала прем'єрка Данії Метте Фредеріксен. Вона виступає у ВРУ. Цікаво, вона приїхала на Укрзалізниці, чи прилетіла маршруткою F-16?)))

Слава ППО 🇺🇦🙏 А русня не люди!

Велика пожежа біля ленінградського вокзалу у Москві. Москва наближається до свого перманентного стану 🔥

+3
Друзі, ви врятували і врятуєте ще багато життів наших воїнів! Дякуючи вашим донатам ми придбали і доставили на передок медикам 10 гірсько-штурмової бригади мобільну ультразвукову систему для УЗД внутрішніх органів - Vscan Air, а також планшет iPad. На відео можете побачити принцип його роботи. Це незамінна річ для медиків. Бюджет портативного УЗД - 5154 євро, планшет - 300$. Велика подяка співзасновнику нашого фонду Юрі Клебану, який і сам задонатив і знайшов меценатів, а також курував увесь процес пошуку, купівлі та передачі апарату в Україну та на фронт воїнам. Ще раз велика всім подяка і нагадую, що ми продовжуємо збір на чергову автівку. Дуже важко йде, то ж, дуже треба ваші 6,66,666 грн на смерть окупантам 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976