Аронець Live
الذهاب إلى القناة على Telegram
Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
إظهار المزيد9 334
المشتركون
-224 ساعات
-247 أيام
-11130 أيام
أرشيف المشاركات
9 334
⚡⚡⚡
Російські "Шахеди" влучили по території Румунії, - МЗС України.
Під час атаки на Одещину у ніч проти 4 вересня запущені росіянами "Шахеди" впали та здетонували на території Румунії, — речник МЗС Ніколенко.
9 334
Repost from Сіль
Тепер нам наочно показали що доволелося подолати на схід від села Роботине в неймовірно важких боях. Зайве підтвердження того наскільки це було складне завдання. І причина того, чому серед російських пропагандистів багато хто так засумував.
Коли ми вивчали ці окопи, в яких тоді ще сиділи росіяни, ми звернули увагу на те, що в цій зоні особливо складна і звивиста система укріплень. Очевидно було витрачено дуже багато часу та зусиль щоб так якісно окопатися саме тут, прямо поряд із селом.
Тут нетипово складний рельєф для цієї місцевості. Позиції побудовані на підвищенні відносно ділянки, яка серед інших використовувалися для штурмів. Тож місце було дуже перспективне і може найбільш вигідне для оборони на багато кілометрів навколо.
Тим не менш, ЗСУ вдалося вирішити цю задачу і пробитися. Це був виснажливий марафон. А після перегляду відео від 47 ОМБр приходить розуміння, що це було ще більш складно, ніж ми уявляли спочатку, коли тільки починали супроводжувати тут будь-які дії.
9 334
Поляки чітко зрозуміли останні заяви Папи...
Думаю, для Ватикану ця обкладинка тижневика вже дуже боляче вдарила по репутації. Форпост католицизму Польща теж прозріває...
9 334
Створив вотсап канал. І відразу ж тестую, чи забанять за слово русня 🤡
Підписуйтесь, якшо шо 👇
https://whatsapp.com/channel/0029Va6ql77DzgTL8h02ag2M
9 334
Repost from N/a
Допомогли 14 зенітно ракетному полку з придбанням комплекту болотних шин, ревунів, та 55 ліхтарів для виявлення низьколітаючих апаратів.
Дякую громаді Норвегії та ГО "Heartbeat for Ukraine", які допомогли фінансово. На закупівлю та передачу обладнання нами витрачено 34400 грн. Дякую співзасновнику нашого фонду Станіславу Крупею, який був ініціатором та курував даний проект із підсилення сил оборони України! Разом переможемо!
Також закликаю вас, Друзі, донатити на наступну автівку для ЗСУ. Збір йде дуже повільно, на банці лише 32тис.грн. Нагадаю, малих донатів не існує. Кожен донат - це цеглинка у фундаменті нашої спільної перемоги!
Реквізити👇
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 334
Незбагненна історія!
Під час звільнення Роботине знайдено бійця ЗСУ із 47 бригади, який вважався зниклим безвісті з 23 липня після невдалого штурму села.
Але він тоді вижив, і цілий місяць переховувався по підвалах в селі від росіян.
А під час наступу наших, ще й примудрився активно заважати окупантам!
Фантастика!
Слава Герою! Слава "Маестро"!
9 334
Через півтори доби з'явились супутникові знімки з авіабази у Пскові. Дуже добре видно 2 повністю знищені Іл-76, та ще 2 пошкоджені. Збитки на понад 200 млн $.
І це ми ще не починали!
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
