es
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

Ir al canal en Telegram

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

Mostrar más
9 326
Suscriptores
-524 horas
-297 días
-11230 días
Archivo de publicaciones
Традиційно прошу вподобати допис та вліпіть + в коментах! Доброго дня і гарного тижня! Дякцючи ЗСУ живемо у вільній країні! П
Традиційно прошу вподобати допис та вліпіть + в коментах! Доброго дня і гарного тижня! Дякцючи ЗСУ живемо у вільній країні! Пам'ятаймо це і продовжуємо допомагати! Продовжуємо збір для розвідки 110 омбр з-під Авдіївки! Залишилось зібрати 100 тис.грн! Реквізити 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

+1
А тим часом вночі до Бєлгорода завітали добрі безпілотники 😈

100%! Тому з вас донат на автівку для розвідки. Вас тут 15тисяч, тобто по 10 гривень з кожного буде достатньо, щоб закрити це
100%! Тому з вас донат на автівку для розвідки. Вас тут 15тисяч, тобто по 10 гривень з кожного буде достатньо, щоб закрити цей запит! Дякую за небайдужість! 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Дякуємо силам ППО і продовжуємо донатити! Маємо вже половину необхідної суми на авто для розвідників! Ранкова кава з вас, відео від хлопців 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Щойно хлопці надіслали фото, як посікло осколками останню тачку... Треба ваші донати. Залишилось зібрати 140 тис.грн. 👇 🫙:
+2
Щойно хлопці надіслали фото, як посікло осколками останню тачку... Треба ваші донати. Залишилось зібрати 140 тис.грн. 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Завдяки вам маємо 100 тис.грн із необхідних 250 на авто для розвідників під Авдіївкою. З вас ранкова кава - 30-100 грн, а з хлопців ось таке відео їх ювелірною роботи по підарах. 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Виродки вдарили по Кривому Розі... Є загиблий і травмовані.
+1
Виродки вдарили по Кривому Розі... Є загиблий і травмовані.

🔥🔥🔥

Москва знову палає 😈 🔥Горить будівля федеральної митної служби.

А ще дуже помічні ваші поширення. Дуже прошу поширити пости про збір для розвідки у Твіттер Фейсбук Інста

Маємо вже 75 тис із необхідних 250 для розвідників. Гляньте відео, після останнього прильоту у хлопців мінус 2 автівки. Тому дуже треба ваш донат 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

З нагоди дня воєнної розвідки оголошуємо збір на авто для розвідників 110 ОМБР, які воюють в районі Авдіївки. У хлопців у роті практично не залишилось придатного транспорту, то ж, нам потрібно оперативно закрити питання. Сума збору 250тис.грн. На банці вже є 40 тис. Дуже треба ваші донати розвідці! Погнали 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

З днем воєнної розвідки України! 😈

А ще Блінкен з Кулебою повечеряли в Макдональдсі на Богдана Хмельницького 😃 Очевидно, український Мак смачніший)))
+2
А ще Блінкен з Кулебою повечеряли в Макдональдсі на Богдана Хмельницького 😃 Очевидно, український Мак смачніший)))

США, в новому пакеті допомоги на 1 млрд$ передають нам танки Абрамс.

Сашко "Сіль", підрозділу аеророзвідки якого ми з вами передали вже дві автівки, зараз на Запорізькому напрямку. Пише багато цікавого. Підпишіться і читайте)

Repost from Сіль
​​Запитання для знавців або задача для роздумів. Не солдатська справа говорити про стратегію чи оперативне мистецтво. Але якщо хтось говорить про це з дивана, жодного разу не побувавши на війні, то чому ні? Отже, Токмацький напрямок і вклинення в позиції російських окупантів. Уже відомо, що ЗСУ вклинилися в те, що називають першою лінією оборони в районі Вербового. Йде робота щодо поглиблення і розширення цього "прориву". При цьому, також відомо, що росіяни кинули в цей район десантників. Але. Не в місце прориву, а на фланги. Якщо відкрити "книжку" і почитати про що говорить їх військова наука, я майже впевнений, що в таких випадках вона вимагає атакувати фланги ЗСУ в цій зоні вклинення, оточити і знищити передові підрозділи наших військ, ліквідувати прорив. Рішуче і швидко. І отут цікаво. Російські ботоферми почали розкручувати тему про те, що росіяни готують для ЗСУ котел в цьому місці. Мовляв, відійшли від села Роботине щоб заманити в пастку. Питання. Навіщо пропаганда оголошує супернику, що росія збирається зробити на полі бою? Очевидно, що це частина психологічної гри. Наприклад, для того, щоб змусити кинути на фланги ті резерви, які можуть бути кинуті на розширення і поглиблення прориву. А десантники на флангах мають переконати нас, що загроза флангових ударів і оточення - реальні. Я, як і багато хто тут, можуть точно дати відповідь лише на одне питання. Росіяни точно мріють про це. Але не факт, що матимуть ресурси на реалізацію. На решту питань має знайти правильні відповіді командування. А може вже знайшло:)

Сайт петицій впав, від напливу охочих проголосувати за дану петицію!