Читацькі нотатки 📝
Kanalga Telegram’da o‘tish
Про книжкове📚 Щирі і чесні враження Обговорення і спільні читання Зв'язатись зі мною ✉️ @l_drahan
Ko'proq ko'rsatish1 714
Obunachilar
+1224 soatlar
+667 kunlar
+3530 kunlar
Postlar arxiv
1 713
Я — людина, в якої нема Монобанку.
Читаю оті всі повідомлення про лимони 🍋і відчуваю себе якось так
1 713
✨ Вітаю, друзі!
Як ви можете знати, а можете і не знати😁 - тут будуть проходити час від часу спільні читання. Я, власне, і створювала канал, бо мені мало було книжкових обговорень💁♀️
Минулого місяця ми читали і обговорювали Емілі Генрі "Кумедна історія"
Пропоную цього разу взяти трилер/детектив. Кому цікаво - давайтесь знати в коментарях. Пропозиції щодо книг, питання чи уточнення - все вітається і обговорюється👌
✨ Від себе можу запропонувати такі варіанти для читання:
🌊 Острів темряви — атмосферний трилер з елементами загадки й психологічної драми.
🔸Єдина вціліла - детективний трилер Райлі Сейґера, автора бестселерів «Останні дівчата» та «Востаннє, коли я збрехала».
🖤 Хороша дівчинка, погана дівчинка - стрімкий та емоційний трилер! Майкл Роботам - то має бути файно
👉 Нагадаю і розкажу як все буде відбуватись:
🔹 обираємо книгу разом (шляхом голосування) 🗳
🔹читаємо певну кількість розділів (орієнтовно 100 сторінок) 📖
🔹 раз у 2-3 дні публікуватиму пости для обговорення і у коментарях можна буде ділитися враженнями, думками 😉
🔹стартуємо орієнтовно 20 числа🗓
За цим тегом #читацькі_нотатки_спільночит все, що стосується спільних читань
1 713
«Як тобі таке, Ілон Маск?»
Читаю собі «Мова Драконів» від @readberry_ua , поки триває відбілювання 🦷📖
1 713
📖 Збирачі ягід
✍️ Автор: Аманда Пітерс
📝 @vivatbookstore @vivat_publishing
❤️жанр: історична проза
Якщо коротко - то мені сподобалось!
🔖 Про сюжет
Спекотного дня у штаті Мен 1960-х років шестирічний Джо спостерігає за молодшою сестрою Руті, яка сидить на своєму улюбленому камені край чорничних полів, тимчасом як їхня родина, індіанці племені мікмаків з Нової Шотландії (Канада), збирає ягоди. Того ж дня Руті безслідно зникає. Серце Джо, який останнім бачив ї ї, краятиметься довгі роки.
У передмісті неподалік Норма зростає єдиною дитиною в заможній родині. Вона розумна не по літах, але ї ї бентежать питання про дивні яскраві сни; про зниклі дитячі фотографії... Норма відчуває, що батьки щось від неї приховують, і їй знадобляться десятиліття, щоб розгадати ці таємниці.
💡 Мої враження
Тут все як я люблю - історична основа (хоча мені того було тут замало), навколо якої плететься сюжет.
І, хоча, заявлено, що жанр книги - історична проза, для мене це ж було більше як сімейна драма. Сімейна драма із переживаннями матері, які вона проживає, коли втрачає своїх дітей. Як, незважаючи на всі п'ятдесят років, які минули від зникнення її дитини - мати все одно вірила, що її дитина жива і зберігала малесенькі чобітки Руті.
Що переживає інша матір, яка одна за одною втрачає своїх ще ненароджених дітей (в результаті викрадає дитину) і на які вчинки здатна людина в стані відчаю
... Такий біль примушує людей до вчинення дій, на які вони зазвичай не здатніДжо — брат Руті, який останнім бачив її перед зникненням. Він живе з нестерпним почуттям провини й постійно запитує себе: "А що якби я тоді зробив щось інакше?" Намагаючись заглушити біль, Джо шукає розраду в алкоголі… Та замість полегшення втрачає дружину, дитину й усе, що мав 💔 Мені трішки не вистачило в книзі розкриття самого «процесу збирання ягід» 🫐 Та й загалом хотілося б більше деталей про життя мікмаків 🪶 Але попри це — історія мені сподобалась! 💛📖 ⭐️ Моя оцінка: 4/5 і не продаю🚫📚 #Читацькі_нотатки_підсумки_відгук
1 713
«Спіймана» мені таааак подобається, що я не можу відірватися від читання 😍📖
P.S. Той рідкісний момент, коли я готую 😂
Буде зелений борщ 🥬🥣
1 713
✨ Трішки яскравих барв у цей похмурий день 🌧️💛
Можливо, хтось уже читав цю історію? Якщо так — дуже чекаю на ваші враження в коментарях 🫶📚
P.S. Дякую моїй книжковій подрузі 😘, що ми сьогодні вибрались
1 713
🎬 Видавництво Artbooks зібрало всі новини про екранізації книжок Емілі Генрі 🩷
Йдіть у коментарі та розповідайте — яка ваша улюблена історія Емілі Генрі? 📚
Я от все ще вагаюся між «Книголюби» та «Кумедна історія» 😄🤨
1 713
📖 Кістки серця
✍️ Автор: Колін Гувер
📝 @rm_publisher
❤️жанр: романтична проза
🔖 Про сюжет
Беї 19. Вона живе з матір'ю наркоманкою та звикла сама про себе дбати. Коли мати помирає від передозування і її виселяють із житла за несплату - Бея переїжджає жити до свого батька на літо. Окрім нової сім'ї батька - вона зустрічає тут хлопця Самсона. Вони обоє - зранені душі, яких тягне одне до одного. І Бея і Самсон мають поїхати за два місяці, проте вони все ж вирішують провести час, що залишився разом
💡 Мої враження
Ох... ну ця книга так в стилі Колін Гувер💔
В мене завжди мокрі очі, коли я читаю її книги 😭
Книга дуже легко читається, хоча тут порушуються багато важливих тем - про стосунки з батьками, про важке дитинство, про втрату близьких людей.
Бея та Самсон - дві травмовані душі, які шукають розраду одне в одному
- [...] Можна наповнити своє життя гарними речима, але гарні речі не залатають дір у душі. - А що їх латає? Самсон кілька секунд розглядає моє обличчя. - Часточки ще чиєїсь душі.Батько Беї виявився не такий вже й мудак, його дружина та її донька - такі котіки хороші😻 Мені трохи не вистачило об'єму - тут хотілося б все таки трохи довших відносин Беї та Самсона. Бо по факту їх відносини тривають менше двох місяців і мені того було замало 🤷♀️ ⭐️ Моя оцінка: 4/5 і не продаю🚫📚 (поки, ще є місце на полицях😁) #Читацькі_нотатки_підсумки_відгук
1 713
Нарешті коментарів «Коли буде продовження “Безсилої”?» на каналі Readberry — не буде 😂
…хоча не факт 👀
Тепер, мабуть, почнуться нові: «А коли буде третя книга?»😅
1 713
✨ Дочитала я «Кістки серця» і скоро повернусь із відгуком 💙
А тепер — муки вибору… що ж читати далі, коли хочеться все й одразу? 🫣
Допомагайте вирішити 😄📚 Ну і потім вам же читати той відгук 😈
1 713
Сьогодні у мене Колін Гувер "Кістки серця" видавництва 🌟
А ви що читаєте сьогодні? 🌧
Діліться у коментарях 👇💬
1 713
Живу я в Києві 16 років, але моє рідне місто - Старокостянтинів на Хмельниччині.
Так от, мій шок в шоці 😱бо КСД відкриє там книгарню
Цей день став прекрасний! 🥰
1 713
📦 А ви як робите?
Розпаковуєте свої книжечки одразу чи зберігаєте в тому самому пакуванні, в якому прийшли?
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
