es
Feedback
Читацькі нотатки 📝

Читацькі нотатки 📝

Ir al canal en Telegram

Про книжкове📚 Щирі і чесні враження Обговорення і спільні читання Зв'язатись зі мною ✉️ @l_drahan

Mostrar más
1 714
Suscriptores
+1224 horas
+667 días
+3530 días
Archivo de publicaciones
Я — людина, в якої нема Монобанку. Читаю оті всі повідомлення про лимони 🍋і відчуваю себе якось так

Прохання голосувати тих, хто справді планує брати участь 🙏

Обираємо книгу на спільночит📖
Anonymous voting

Ранок сильної і незалежної починається не з кави, а з заміни гуми 💪🚗☕
Ранок сильної і незалежної починається не з кави, а з заміни гуми 💪🚗☕

✨ Вітаю, друзі! Як ви можете знати, а можете і не знати😁 - тут будуть проходити час від часу спільні читання. Я, власне, і с
✨ Вітаю, друзі! Як ви можете знати, а можете і не знати😁 - тут будуть проходити час від часу спільні читання. Я, власне, і створювала канал, бо мені мало було книжкових обговорень💁‍♀️ Минулого місяця ми читали і обговорювали Емілі Генрі "Кумедна історія" Пропоную цього разу взяти трилер/детектив. Кому цікаво - давайтесь знати в коментарях. Пропозиції щодо книг, питання чи уточнення - все вітається і обговорюється👌 ✨ Від себе можу запропонувати такі варіанти для читання: 🌊 Острів темряви — атмосферний трилер з елементами загадки й психологічної драми. 🔸Єдина вціліла - детективний трилер Райлі Сейґера, автора бестселерів «Останні дівчата» та «Востаннє, коли я збрехала». 🖤 Хороша дівчинка, погана дівчинка - стрімкий та емоційний трилер! Майкл Роботам - то має бути файно 👉 Нагадаю і розкажу як все буде відбуватись: 🔹 обираємо книгу разом (шляхом голосування) 🗳 🔹читаємо певну кількість розділів (орієнтовно 100 сторінок) 📖 🔹 раз у 2-3 дні публікуватиму пости для обговорення і у коментарях можна буде ділитися враженнями, думками 😉 🔹стартуємо орієнтовно 20 числа🗓 За цим тегом #читацькі_нотатки_спільночит все, що стосується спільних читань

«Як тобі таке, Ілон Маск?» Читаю собі «Мова Драконів» від @readberry_ua , поки триває відбілювання 🦷📖
«Як тобі таке, Ілон Маск?» Читаю собі «Мова Драконів» від @readberry_ua , поки триває відбілювання 🦷📖

Mensaje de video00:15

📖 Збирачі ягід ✍️ Автор: Аманда Пітерс 📝 @vivatbookstore @vivat_publishing ❤️жанр: історична проза Якщо коротко - то мені с
📖 Збирачі ягід ✍️ Автор: Аманда Пітерс 📝 @vivatbookstore @vivat_publishing ❤️жанр: історична проза Якщо коротко - то мені сподобалось! 🔖 Про сюжет Спекотного дня у штаті Мен 1960-х років шестирічний Джо спостерігає за молодшою сестрою Руті, яка сидить на своєму улюбленому камені край чорничних полів, тимчасом як їхня родина, індіанці племені мікмаків з Нової Шотландії (Канада), збирає ягоди. Того ж дня Руті безслідно зникає. Серце Джо, який останнім бачив ї ї, краятиметься довгі роки. У передмісті неподалік Норма зростає єдиною дитиною в заможній родині. Вона розумна не по літах, але ї ї бентежать питання про дивні яскраві сни; про зниклі дитячі фотографії... Норма відчуває, що батьки щось від неї приховують, і їй знадобляться десятиліття, щоб розгадати ці таємниці. 💡 Мої враження Тут все як я люблю - історична основа (хоча мені того було тут замало), навколо якої плететься сюжет. І, хоча, заявлено, що жанр книги - історична проза, для мене це ж було більше як сімейна драма. Сімейна драма із переживаннями матері, які вона проживає, коли втрачає своїх дітей. Як, незважаючи на всі п'ятдесят років, які минули від зникнення її дитини - мати все одно вірила, що її дитина жива і зберігала малесенькі чобітки Руті. Що переживає інша матір, яка одна за одною втрачає своїх ще ненароджених дітей (в результаті викрадає дитину) і на які вчинки здатна людина в стані відчаю
... Такий біль примушує людей до вчинення дій, на які вони зазвичай не здатні
Джо — брат Руті, який останнім бачив її перед зникненням. Він живе з нестерпним почуттям провини й постійно запитує себе: "А що якби я тоді зробив щось інакше?" Намагаючись заглушити біль, Джо шукає розраду в алкоголі… Та замість полегшення втрачає дружину, дитину й усе, що мав 💔 Мені трішки не вистачило в книзі розкриття самого «процесу збирання ягід» 🫐 Та й загалом хотілося б більше деталей про життя мікмаків 🪶 Але попри це — історія мені сподобалась! 💛📖 ⭐️ Моя оцінка: 4/5 і не продаю🚫📚 #Читацькі_нотатки_підсумки_відгук

«Спіймана» мені таааак подобається, що я не можу відірватися від читання 😍📖 P.S. Той рідкісний момент, коли я готую 😂 Буде
«Спіймана» мені таааак подобається, що я не можу відірватися від читання 😍📖 P.S. Той рідкісний момент, коли я готую 😂 Буде зелений борщ 🥬🥣

✨ Трішки яскравих барв у цей похмурий день 🌧️💛 Можливо, хтось уже читав цю історію? Якщо так — дуже чекаю на ваші враження
✨ Трішки яскравих барв у цей похмурий день 🌧️💛 Можливо, хтось уже читав цю історію? Якщо так — дуже чекаю на ваші враження в коментарях 🫶📚 P.S. Дякую моїй книжковій подрузі 😘, що ми сьогодні вибрались

🎬 Видавництво Artbooks зібрало всі новини про екранізації книжок Емілі Генрі 🩷 Йдіть у коментарі та розповідайте — яка ваша улюблена історія Емілі Генрі? 📚 Я от все ще вагаюся між «Книголюби» та «Кумедна історія» 😄🤨

📖 Кістки серця ✍️ Автор: Колін Гувер 📝 @rm_publisher ❤️жанр: романтична проза 🔖 Про сюжет Беї 19. Вона живе з матір'ю нарк
📖 Кістки серця ✍️ Автор: Колін Гувер 📝 @rm_publisher ❤️жанр: романтична проза 🔖 Про сюжет Беї 19. Вона живе з матір'ю наркоманкою та звикла сама про себе дбати. Коли мати помирає від передозування і її виселяють із житла за несплату - Бея переїжджає жити до свого батька на літо. Окрім нової сім'ї батька - вона зустрічає тут хлопця Самсона. Вони обоє - зранені душі, яких тягне одне до одного. І Бея і Самсон мають поїхати за два місяці, проте вони все ж вирішують провести час, що залишився разом 💡 Мої враження Ох... ну ця книга так в стилі Колін Гувер💔 В мене завжди мокрі очі, коли я читаю її книги 😭 Книга дуже легко читається, хоча тут порушуються багато важливих тем - про стосунки з батьками, про важке дитинство, про втрату близьких людей. Бея та Самсон - дві травмовані душі, які шукають розраду одне в одному
- [...] Можна наповнити своє життя гарними речима, але гарні речі не залатають дір у душі. - А що їх латає? Самсон кілька секунд розглядає моє обличчя. - Часточки ще чиєїсь душі.
Батько Беї виявився не такий вже й мудак, його дружина та її донька - такі котіки хороші😻 Мені трохи не вистачило об'єму - тут хотілося б все таки трохи довших відносин Беї та Самсона. Бо по факту їх відносини тривають менше двох місяців і мені того було замало 🤷‍♀️ ⭐️ Моя оцінка: 4/5 і не продаю🚫📚 (поки, ще є місце на полицях😁) #Читацькі_нотатки_підсумки_відгук

Починаю❤️

Нарешті коментарів «Коли буде продовження “Безсилої”?» на каналі Readberry — не буде 😂 …хоча не факт 👀 Тепер, мабуть, почну
Нарешті коментарів «Коли буде продовження “Безсилої”?» на каналі Readberry — не буде 😂 …хоча не факт 👀 Тепер, мабуть, почнуться нові: «А коли буде третя книга?»😅

Що далі читати?
Anonymous voting

✨ Дочитала я «Кістки серця» і скоро повернусь із відгуком 💙 А тепер — муки вибору… що ж читати далі, коли хочеться все й одр
✨ Дочитала я «Кістки серця» і скоро повернусь із відгуком 💙 А тепер — муки вибору… що ж читати далі, коли хочеться все й одразу? 🫣 Допомагайте вирішити 😄📚 Ну і потім вам же читати той відгук 😈

Сьогодні у мене Колін Гувер "Кістки серця" видавництва 🌟 А ви що читаєте сьогодні? 🌧 Діліться у коментарях 👇💬
Сьогодні у мене Колін Гувер "Кістки серця" видавництва 🌟 А ви що читаєте сьогодні? 🌧 Діліться у коментарях 👇💬

Живу я в Києві 16 років, але моє рідне місто - Старокостянтинів на Хмельниччині. Так от, мій шок в шоці 😱бо КСД відкриє там
Живу я в Києві 16 років, але моє рідне місто - Старокостянтинів на Хмельниччині. Так от, мій шок в шоці 😱бо КСД відкриє там книгарню Цей день став прекрасний! 🥰

📦 А ви як робите? Розпаковуєте свої книжечки одразу чи зберігаєте в тому самому пакуванні, в якому прийшли?
Anonymous voting

Mensaje de video00:12