uz
Feedback
Гальчин в крипті

Гальчин в крипті

Kanalga Telegram’da o‘tish

Показую як виносити хороші кошти з крипти. Без лишньої води! Стосовно співпраці чи реклами пишіть @nazar_qwe Менеджер: @qwe_ads | @S0ni_k | @ostapsmm | @movebyAyro | @pifagor_dao | @kassurp | @castomy | @Arch1k3 | @mka301 | @cryptojohans | @vo1tage_web

Ko'proq ko'rsatish
1 596
Obunachilar
-224 soatlar
-147 kunlar
-3630 kunlar
Postlar arxiv
+400% до депозиту 😱 Реальність? Вирішив за 7 днів спробувати половити спреди виключно безкоштовними трекерами, виділявши 30-60 хвилин вдень. Результат мене чесно вразив з 30$ на MEXC я зміг зробити 150$ (хтось таке за 1 позицію має) В принципі пост буде навчальним та буде корисний для тих хто хоче спробувати Як ловити спреди? Для цього є трекери, вони є платними і безкоштовними, платні від 65$/місяць, платні надсилають спред на 10 секунд швидше ніж фрі, тому великого сенсу купувати платний трекер особисто я не бачу ⚫️Додаємо фрі трекер (посилання будуть в коментарях) ⚫️Сидимо за пк та очікуємо повідомлення від трекера, а з телефона заходимо в позицію ⚫️Якщо на біржі ціна нижча чим на дексі, відкриваєте лонг та чекаємо поки зрівняють ціну. Якщо на біржі ціна вища чим на дексі, відкриваєте шорт і чекаємо поки зрівняють ціну Впринципі щоб не прогоріти найголовніше виділити дп який вам не жалко буде втратити. Репостіть пост та ставте реакції) 😉 Halchyn Crypto | Підписатися | Чат

Заганяю акаунти в новий TS $AMI 😁 Ринок потихеньку оживає та дає нам все новіші акції щоб заробити. Зараз відпрацювати можем
Заганяю акаунти в новий TS $AMI 😁 Ринок потихеньку оживає та дає нам все новіші акції щоб заробити. Зараз відпрацювати можемо цей токенсплеш Що робити для нових? ⚫️Реєструємо новий акаунт ⚫️Вносимо чистий депозит 101$ ⚫️Торгуємо на 100$ в парі AMI/USDT Не рекомендую набивати обєм для старих так як там майжен у всіх випадках виходить мінус. Я буду заганяти 5 акаунтів та 5 ще на інший токен сплеш пост зроблю пізніше 😉 Halchyn Crypto | Підписатися | Чат

Приходять реварди 18$ за промку з IP
Приходять реварди 18$ за промку з IP

Смарт
+1
Смарт

В чаті посиалння на фрі трансляцію (дякую Максу) Чат:

Вболіваємо за наших живчиків 😁 Ви за кого? 👍 - Україна 🐳 - Бельгія
Вболіваємо за наших живчиків 😁 Ви за кого? 👍 - Україна 🐳 - Бельгія

Сьогодні відпочиваю, також трішки фліпав та найголовніше проспав $DHN 😁

Чим я сьогодні займався 😁 Також надсилайте фото хто чим займається, комусь закину грошенят)
Чим я сьогодні займався 😁 Також надсилайте фото хто чим займається, комусь закину грошенят)

Корисні канали для любителів лудити трекери по цінам та спредам 😁 ⚫️https://t.me/mexcTracker ⚫️https://t.me/PumpDumpTrack Нічим не гірший за ті що вам пробують продати, використовуйте!

Туторіал як ставити реакції 😁 Не забувайте про них, мені ж приємно)

Туторіал як ставити реакції 😁 Не забувайте про них, мені ж приємно)

За квіз декс начебто прийшло 5$ на ОКХ

Шортили $SUPRA під клейм токенів? 😁 Інфу побачив за хвилину до клейму та самого шорта, тому не встиг написати. В загальному вийшло +20$ 😉 Halchyn Crypto | Підписатися | Чат | Гальчин alph

Спитав значить у Мами куди піде монета 😁 За грамотним аналізом графіка Мама обрала що монета піде вниз, тим самим Ми зайшли
Спитав значить у Мами куди піде монета 😁 За грамотним аналізом графіка Мама обрала що монета піде вниз, тим самим Ми зайшли в шорт і винесли 50$ / 100% , Мама свій % від профіту отримала) Хто хоче такі ж самі сигнали та аналіз ринку пишіть в лс 😂

Також десь в 13.45 можна зайти в легенький шорт!

Воркаю Нову роздачу токенів на Binance WEB3 😁 За деп до 3 $BNB (можна менше) в гаманці Binance роздадуть токени $BR. Цього р
Воркаю Нову роздачу токенів на Binance WEB3 😁 За деп до 3 $BNB (можна менше) в гаманці Binance роздадуть токени $BR. Цього разу більше обмеження по часу. Заморозити можна о 12:00 по Києву, і вже о 14:00 фіксуємо профіт. Що робити? ⚫️Поповнюємо Web3 гаманець до 3 BNB в BSC ⚫️У Web3 додатку натискаємо на банер і депозитимо кошти (початок з 12:00) або переходимо по посиланню; ⚫️Чекаємо на розадчу та продаємо Деталі сейлу: Ціна за токен: ~$0,025 Обмеження на акаунт до 3 BNB (~1700$) Період участі: з 12:00 до 14:00

Невеличка лудка під реварди по токену $ROAM 😁 З 11 по 12 будуть роздавати реварди за токен сплеш, тому більшість будуть сливати в стакан свої отримані токени, тому виглядає добре щоб зайти (в шорт якщо що) Я позицію ще вчора набирав, зараз маю +15% DYOR

Bitrue x Halchyn Crypto знову замутив для вас партнер промо 😁 Зробили для вас нове партнер промо де за холд та оборот 3к$ на
Bitrue x Halchyn Crypto знову замутив для вас партнер промо 😁 Зробили для вас нове партнер промо де за холд та оборот 3к$ на ф'ючах можна залутати легкі +-30$ чистими Що робити? ⚫️Реєструємо новий акаунт на Bitrue ⚫️Підтверджуємо свій номер телефону (обов'язково) ⚫️Робимо чистий депозит 100$ але ще треба 10-15$ на комсу ⚫️Торгуємо 3к$ обороту на споті або ф'ючерсах Нагороди: $20-$40 USDT кожному Період кампанії: 18 березня - 31 березня Детальніше: тик-тик в будь-якому випадку ви будете в плюсі, також щоб на довго не заморожувати кошти воркайте в останній день, всерівно багато хто не відпрацьовує 😉 Halchyn Crypto | Підписатися | Чат | Гальчин alpha

Та на пости, а не на повідомлення де я прошу це зробити, я такі пости видаляю! 😁

Братіки і сестри про реакції забули? Для кого я стараюсь)

Гальчин в крипті - Telegram kanali @halchyn_crypto statistikasi va tahlili