uz
Feedback
Напиши мені інтерфейс

Напиши мені інтерфейс

Kanalga Telegram’da o‘tish

UX-райтерські будні. Розповідаю про тексти та інтерфейси, ділюся цікавими кейсами <3 Авторка: @Svitladivchinka

Ko'proq ko'rsatish
1 628
Obunachilar
+324 soatlar
-17 kunlar
+930 kunlar
Postlar arxiv
Цього тижня остаточно закінчилася моя менторська програма з UX райтингу🙂 Всі домашки перевірені, все лекції та практичні від
+3
Цього тижня остаточно закінчилася моя менторська програма з UX райтингу🙂 Всі домашки перевірені, все лекції та практичні відведені. І я перебуваю у стані змішаної ейфорії і прострації. Це було круто! Мені пощастило на неймовірно крутих менті. Було багато людей з топових українських компаній, і від цього усвідомлення я бігаю по стелі. І дуже вдячна за таку довіру! Було багато роботи: години теорії, практики, 1-2-1 зустрічей і переписок у чатах. Кропітка робота менті над ДЗ і моя захоплена їх перевірка. Були і провтики – свої побажання на майбутнє студенти залишили мені у формі зворотного звʼязку і я обовʼязково врахую їх у наступних потоках. Але можу сказати точно: це був абсолютно шикарний досвід. Тому що вдалося зібрати дуже класних людей і створити круту атмосферу, в якій навчання відбувається в кайф. Йду з цим досвідом і замітками, що можу покращити. І ще раз дякую безмежно кожному і кожній менті за ці круті 5 тижнів разом❤️‍🔥

Маю цікаву роботу👀 От щойно зідзвонювалась з колегою, щоб він розповів мені про в'язкість моторної оливи і її підбір на змовий період. Нащо це UX райтеру, спитаєте ви мене? Заглиблююсь у продукт🤌😄 Насправді, я поки відповідаю за написання розсилок, тому теми доводиться покривати найрізноманітніші. І загалом – специфіка роботи в автомобільному сегменті вимагає від мене розуміння проблем і болючих місць юзерів. Тому за час роботи тут я нормально так розширила свої знання про авто і особливості цього ринку. Цікаво. Але як же, бляха, часом складно)))

Жестячок від NovaPay: чому це погано? Розбір максимально короткий🤝 1. ToV не попадає в ЦА. Користувачі NovaPay – дуже різні. Старші, молодші, різних гендерів та статі, різних політичних поглядів та з різних сфер діяльності. Навіть якщо ви хочете бути дружніми і прикольними, не варто забувати про факт дуже різної авдиторії. Тобто: не переходимо на зменшувально-пестливі. 2. Багато емодзі. По-перше, це не інклюзивно. По-друге, це банально заважає читати текст) 3. Зменшувально-пестливі заважають сприймати суть. Мозку треба більше часу, щоб продратися через цю навалу сюсюкання і зрозуміти, що ж йому говорять. Тобто, є великі шанси, що меседж не дочитають, бо тупо стомляться десь посередині. Робити прикольно і дружньо – можна і треба. Просто NovaPay трошки перестарались🤷‍♀️

Repost from БЛІЦ
🫠 Це дійсно дивний тон оф войс – наче чат дитячого садочку, а не комунікація з дорослою людиною
🫠 Це дійсно дивний тон оф войс – наче чат дитячого садочку, а не комунікація з дорослою людиною

Провела останнє практичне на жовтневому потоці менторства😱 Скоро мене тут стане більше☺️

Який кошмар🤢
Який кошмар🤢

Шукаємо UX-райтера в MacPaw Робота безпосередньо в продуктовій команді разом з дизайнерами, все як ми любимо. Також гарантовані теплі лампові зустрічі й фідбек-сесії зі мною та прекрасною UX Writers Lead. Ми всі працюємо кожен над своєю частиною продукту, але активно обмінюємося досвідом Якщо любите підписки, керування акаунтами й оце все — кайфонете особливо. Компанія хороша і максимально базована (зараз ось збираємо на кейсевак для ЗСУ, ще один MacPaw передали самі). Подавайтеся: https://macpaw.com/careers/ux-writer

Шикарна вакансія в шикарну компанію🔥

Repost from БЛІЦ
👏 Ще до теми інклюзивності: в застосунку Uklon з’явився словник жестової мови із фразами, які найчастіше використовують під
👏 Ще до теми інклюзивності: в застосунку Uklon з’явився словник жестової мови із фразами, які найчастіше використовують під час поїздки — "Відчиніть, будь ласка, вікно", "Відкрийте багажник", "Дякую". Це дозволить простіше комунікувати з водіями із порушеннями слуху.

Це дуууууже класно!❤️‍🔥

10 евристик Нільсена: застосування в UX райтингу🔎 Запускаю серію постів про те, як знамениті евристики Нільсена, які так допомагають нам у дизайні, можна застосовувати і адаптувати під UX райтинг. Бо, по факту (і як стверджує одна відома книга), письмо – це дизайн. Тож, почнемо з самого початку: 1. Visibility of System Status Або Видимість статусу системи, якщо перекладати українською. Евристика стверджує, що ми маємо повідомляти людині у флоу про те, в якому стані є система, і давати фідбек на кожну дію юзера максимально швидко. Тобто, натиснули кнопочку – візуалізуємо дію (особливо якщо на виконання дії потрібно багато часу). Саме так ми можемо зменшити відчутний час очікування, хоч фактичний час очікування залишатиметься таким самим. Чому про цю евристику важливо знати інтерфейсним райтерам та як саме нам нею користуватися? Створюючи тексти, ми маємо пам'ятати, що слід давати нашему юзеру максимально чіткий опис того, що зараз відбувається. Якщо на завантаження файлу потрібен деякий час – пишемо якомога конкретніше, просимо дизайнера зробити прогрес-бар. Якщо якийсь процес ділиться на етапи – для кожного етапу слід додавати зрозумілий опис. Як, наприклад, в Glovo видно, на якому етапі зараз перебуває ваша доставка улюблених чизбургерів з Макдональдса. Якщо людина натискає кнопку, після якої відбувається дія, не забуваємо давати саксесс-стейт: «Заявку надіслано», «Підписку оформлено», «Документи пройшли перевірку» тощо. І якщо є додаткова інформація – час опрацювання заявки, умови початку дії підписки, інформацію про те, де знайти документи etc. – це даємо в підзаголовку. Так само і з помилками. Не просто говоримо «Помилка» або підсвічуємо поля червоним. Пояснюємо, що саме за помилка. Що взагалі ця помилка є (а не залишаємо людину думку гадати, чи спрацювало щось, чи ні). Ця та інші евристики покликані полегшити нашим юзерам – клієнтам, гостям, друзиям або як ви називаєте людей, що користуються вашим продуктом – життя та користування застусунком або сайтом. Бо все має бути легко, якщо ми хочемо, щоб люди любили проводити час у наших продуктах і витрачати у нас кошти. Життя і так занадто складне, тож не варто ускладнювати його ще і складними текстами та іншими елементами інтерфейсів❤️ У наступному пості розповім про евристику «Match Between the System and the Real World». Stay tuned, як то кажуть🙂

Про Дизаріум🦖 Якщо коротко: це було дуууууже круто🔥 Якщо довго. Мені найбильше запам'яталося і зайшло: 1. Вікторія Гладинец
Про Дизаріум🦖 Якщо коротко: це було дуууууже круто🔥 Якщо довго. Мені найбильше запам'яталося і зайшло: 1. Вікторія Гладинець. Лекція про Пубертатних і Зрілих дизайнерів. Зокрема – про те, що треба з розумом підходити до досліджень і розуміти, яку саме інформацію нам потрібно отримати і яким способом це краще зробити. 2. Стас Говорухін і його vibes driven design. Було дуже важливо почути про те, що варто робити те, що в кайф, і не бути таким, як усі. 3. Дмитро Растовцев. Ця лекція вкрала моє серце не лише через те, який чувак класний і щирий, і ми сміялися усю годину, але і через те, ЯК він підходить до дизайну шрифтів. Кожна рисочка має свій сенс і аргументацію, це просто вау😱 4. KyivUX і «Воркшоп як борщ». Цікавий формат, приємні знайомі обличчя і простий та доступний опис того, наскільки легким і ефективним може бути воркшоп. Навіть дискусія відбувалась у форматі воркшопу – і це було легко, цікаво та весело💖 5. Олена Найда і дизайн-принципи Сільпо. Кайфонула від того, як все структуровано, як завдяки цьому налагоджується робота команди і загалом які важливі поінти вони ставлять для себе головними. 6. Андрій Федорів. Не зовсім про інтерфейси, але точно про дизайн і про креативність. Дуже надихаючий виступ, після якого хочеться бігти творити, пробувати нове, бути сміливішою в ідеях і не здаватися перед обличчям невдач. І, авжеж, нетворкінг. Це, мабуть, взагалі основне, від чого я кайфонула. Можливість побути з людьми, які тебе розуміють, з кимось розвіртуалитись, з кимось познайомитись, комусь поставити запитання, від когось здивуватися, що вони мене знають. Дякую всім, хто був. Дякую всім, хто виступав і організовував. Дякую всім хто підходив і спілкувався. Це було незабутньо🔥

Друзі, а у кого є доступ у застосунки «Єдина школа» і «Мрія»? Дуже хочу подивитися на флоу і тексти, а я ж не учениця і не мати, не можу дійти далі перших екранів😅

Динозавриня вже на базі🫡 Тут дууууже класно❤️
Динозавриня вже на базі🫡 Тут дууууже класно❤️

Нова гра у застосунку «Сільпо»: аналізуємо тексти👀 Улюблена моєму серцю Сільпошечка викатила гру про Самур-мурая і це прото
+6
Нова гра у застосунку «Сільпо»: аналізуємо тексти👀 Улюблена моєму серцю Сільпошечка викатила гру про Самур-мурая і це прото в саме серденько. Можна грати і збирати собі на прикольні знижки та бонуси в Сільпо. Щодо текстів. Загалом усе класно, однак помітила пару моментів, які можна виправити: 1. Неконсистентна подача. На першому скріні видно, що перший пункт на «ви», другий – на «ти». І вступ-передісторія у гру теж на «ви», а комунікація всередині на «ти» 2. Немає гендерної нейтральності. Розумію, що персонаж – котик, але мені як дівчині приємніше було б грати від імені неозначеної статі або дівчини, власне. Як цього можна досягти? В українській мові комунікація на «ти» і на «ви» відповідає не лише за звучання тону голосу, але і за гендерну нейтральність. І коли ми спілкуємось на «ви», це дозволяє нам досягти бажаного результату: звертатися до обох статей водночас. Наприклад, кнопку з другого скріна можна було б пісдписати «Зрозуміло», а комунікацію «тепер ти точно готовий» з третього скріна подати «тепер ви точно готові». Розумію, втрачається трошки фанове звучання. Зате зникає проблема статі. Але це, насправді, справа смаку. Гра вийшла чудова, стильна, з приємною відсилкою до Панди Кунг-фу (обожнюю цей мультик!), класним візуалом, зрозумілою механікою і приємними нагородами. Тож, грайте. Дуже рекомендую❤️

Збір під шумок: допомагаємо «Берлінго»🔥 Моя колега і хороша приятелька Лєна збирає на ремонт автівок та зимові шини для Роти зв'язку Окремого Штурмового Полку 210 «Берлінго». Ви можете знати Лєну за лекціями з UX досліджень в APOLLO. Зараз «Берлінго» захищають Покровський напрямок і дуже потребують нашої підтримки. Давайте усі, хто буде на Дизаріумі, закинуть по 10 грн? І ті, хто не буде на Дизаріумі, теж закиньте по 10 грн❤️ Де звіти? Ось тут https://t.me/berlingo_zvyazok 🎯Ціль: 70 000.00 ₴ 🔗Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/Aa1z53zbhY 💳Номер картки банки 5375 4112 2021 2349 Я дуже рідко пощу тут збори і завжди – перевірені й «для своїх». Поки ми маємо можливість відвідувати конференції та івенти, працювати і вкладати у себе, усі вони роблять внесок у майбутнє країни. Давайте допоможемо?

Вже у Львові в очікуванні Дизаріума☺️ Підходьте завтра. Будемо нетворчити❤️
Вже у Львові в очікуванні Дизаріума☺️ Підходьте завтра. Будемо нетворчити❤️

Не завжди все іде гладко і не завжди звичні підходи працюють👀 Якщо вам раптом здавалось, що у мене всі задачки вдаються з першого разу, а коли я бачу текст, то я одразу знаю, що з цим робити... То ні) Я б дуже хотіла, щоб було так, але я просто людина🤷‍♀️ До прикладу: зараз я працюю зі специфічною тематикою у компанії з процесами, які відрізняються від тих, з якими я працювала раніше. У нас часто задачки змінюються в процесі не один раз – і до остаточного варіанту флоу від початкового не лишається майже нічого. Ми часто по мільйону (за відчуттями) разів переробляємо тексти і підходи, щоб зробити текст максимально влучним. І часто задачки лежать тижнями, поки до них дійдуть руки – у мене або у інших членів коменди. Авжеж, це накладає свій відбиток на результат. І на процес. Це ж дуже пов'язані речі. Зараз, наприклад, мені загалом потрібно передивитися свої підходи до роботи і оптимізувати їх. Навчитися більше мислити out of the box. І повірте, для мене це ой як нелегко))) Але це робота. І таке стається. Хоч яку б сильну фрустрацію воно не спричиняло і якими б складними не здавалися виклики – усьому можна навчитися. Тож мій план на найближче майбутнє: - Проаналізувати свої слабкі місця. - Більше запитувати і слухати та менше поспішати видавати рішення. - Вчитися виходити за рамки. - Читати більше професійної літарути та шукати інформацію, яка закриє прогалини у моїх знаннях. Бо навіть коли досвіду і знань багато, це не завжди означає, що варто йти знайомими шляхами. Загалом, UX райтинг про те, щоб створювати оптимальний шлях під конкретний продукт, а не намагатися підлаштувати продукт під знайомий шлях. Хоч як би іноді не хотілося, щоб усе було саме так просто)

До Дизаріума готова🫡 Щоб мене легко було знайти у натовпі☺️
+1
До Дизаріума готова🫡 Щоб мене легко було знайти у натовпі☺️

Я їду на Дизаріум🔥 Дизаріум – дизайн-конференція, на якій відбудеться: - Q&A сесія з засновником Fedoriv Agency - Івент з Женьою Дворецькою – Team Leader у Banda Agency - Презентація довідника творчих професій від засновника Креативної практики Анатолія Попеля та Михайла Самоварова — співзасновника і дизайн-директор League Design Agency - Презентація UI візії застосунку Сільпо від Олени Найди, дизайн менеджерки Silpo E-com та LOKO Та купа інрших крутих подій, стендів, нетворкінгу та двіжу. Я їду з кількох причин: - Крута можливість обговорити best practices в дизайні та продуктах - Ще крутіша можливість понетворчити та поспілкуватися - Змінити обстановку і побувати у Львові – завжди хороша ідея) Тож, запрошую класно провести суботу 5 жовтня разом🙂 Підходьте, якщо побачите мене – буду дуже рада поспілкуватися! А записатися на конференцію можна ось тут: https://www.dysarium.com/ Це безкоштовно)