uz
Feedback
Напиши мені інтерфейс

Напиши мені інтерфейс

Kanalga Telegram’da o‘tish

UX-райтерські будні. Розповідаю про тексти та інтерфейси, ділюся цікавими кейсами <3 Авторка: @Svitladivchinka

Ko'proq ko'rsatish
1 629
Obunachilar
+324 soatlar
-17 kunlar
+930 kunlar
Postlar arxiv
Підтвердження скасування підписки🤌🤌🤌 Нетфлікс, ну за що ти так?🥲 Взяла отут.
Підтвердження скасування підписки🤌🤌🤌 Нетфлікс, ну за що ти так?🥲 Взяла отут.

Хто їде на Дізаріум?
Anonymous voting

Чи повинен UX райтер мати абсолютну грамотність? Коротка відповідь: бажано, але не обов’язково. Довга відповідь: Написані нами тексти беззаперечно мають бути грамотні. Це, щонайменше, наш імідж, а загалом – імідж компанії. Але. У роботі UX райтера на перший план завжди мають виходити такі речі, як: 1. Відповідність тону і голосу продукту. Ану ж раптом у нас ToV, у якому купа неологізмів або конструкції у стилі магістра Йоди? 2. Потреби користувача. Ми маємо писати так, як люди зрозуміють. 3. Візуальна доступність. Часом лапки, оформлені за правилами списки (з ; в кінці), а в англомовному райтингу – артиклі та інше, можуть лише зробити інтерфейс «важчим» і складнішим для швидкого сприйняття мозком. Тому наша робота – про пошук балансу. Робити так, як буде краще для користувача, але настільки грамотно, наскільки можливо. Шукати нові рішення. Вникати у суть питання. За це, зокрема, я і люблю UX райтинг. За те, що кожен продукт і тексти у ньому – можливість створити щось унікальне. Щось таке, що потрібно саме його користувачам.

Лекція про UX райтинг: 10% знижки для підписників🤫 Райтерки з Loko і Silpo вже 24.09 проведуть лекцію "UX райтери на українському ринку: нова професія, старі виклики" Для підписників мого каналу діє промокод на 10% знижки: SVITLADIVCHINKA Введіть його під час оплати і буде вам щастя☺️ На лекції розкажуть про: 1. Перехід з інших сфер райтингу в IT: самоідентифікація, навчання та налагодження зв’язків. 2. Зони відповідальності UX райтера на українському ринку: як подружити власні очікування з вимогами бізнесу. 3. Міфи та реальність у роботі UX райтера. 4. Еволюція TOV в «Сільпо» - від звичайних текстів до впізнаваного стилю. 5. Розвиток TOV LOKO, відокремлення його від «Сільпо» та проблематика дочірніх продуктів. 📍Купити квиток: https://www.apollo-school.com/event/lekciya-ux-rayteri-na-ukrayinskomu-rinku-nova-profesiya-stari-vikliki Upd: з промокодом періодичні проблеми на стороні платіжної системи, якщо знов не працюватиме, пишіть

Тим часом на менторство лишилося всього 2 місця😱 Неймовірно тішуся і дякую за таку довіру. Обіцяю, що буде корисно і цікаво. А ви ще встигаєте забрати собі одне з останніх вакантних місць🙂 Просто напишіть @Svitladivchinka в приватні.

Вчора написала перші сторінки книги😱 Це так неймовірно, дивно, страшно і прикольно водночас – нарешті переносити на «папір» слова, які формувалися в голові вже кілька місяців. А ще цікаво, що який би собі план я не намітила, в результаті текст виходить інакшим. Політ думки – цікава річ, коротше. Але зараз усе вперлося в дослідження, тому на днях точно домовлятимусь про час з усіма, хто погодився на глибинне інтерв'ю. Бо є мій досвід і мої гіпотези, але те, який шлях пройшли інші райтери та команди з райтерами – це вже цікавіша історія. А загалом, чому я взагалі сіла писати книгу? Бо я кайфую від того, чим займаюся. І дуже хочу, щоб більше людей полюбили цю справу так само, як і я. А ще є відчуття, що є речі, якими я можу поділитися. І тримати це в собі – нереально😁 Дуже цікаво, що вийде з цієї затії. Побажайте мені наснаги, друзі🤞

Тригерять емоджі 🚀 у постах?
Anonymous voting

Як ви ставитеь до емоджі 🚀? Цікавий коментар прилетів про цей смайлик на один з моїх постів в дизайнерському чаті. Людина справедливо зазначила, що в українському контексті ця ракета може зчитуватися як ті самі ракети, що летять від наших "сусідів"🤔 Я для себе сприймала його виключно як ту ракету, що літає у космос. Але подумавши, розумію, що справді: з такими емоджі зараз варто бути обережнішими. Але цікаво! Тому прийшла вас спитати: вас тригерять мої 🚀 у постах? Нижче проголосуйте у анонімному опитуванні, будь ласка.

Бонусна лекція на менторстві😍 Домовилась про додаткову лекцію для обох тарифів на жовтневу програму групового менторства. Будемо говорити про Англомовний UX райтинг🔥 І це, авжеж, входить у вартість🥰 Записуйтеся! Місць лишилося трошки🙂 Просто поставте + під цим постом або пишіть в особисті @Svitladivchinka

Початок покладено❤️
Початок покладено❤️

Шукаю людей для дослідження🔍 Я нарешті починаю працювати над ідеєю книжки про україномовний UX райтинг✨💅 Тому мені потрібні люди, які готові поділитися своїм досвідом. Кого шукаю: - UX райтерів, що працювали/працюють в українських компаніях на український ринок. - Дизайнерів, проджектів та інших членів продуктових команд, які мають досвід співпраці з UX райтерами. Якщо це – про вас і ви готові приділити мені в найближчі пару тижнів +- до години вашого часу для розмови, ставте + у коментарі або пишіть напряму @Svitladivchinka Буду дуже-дуже вдячна за вашу участь. Хочу підкріпити/спростувати свої гіпотези дослідженням, перш ніж описувати свої думки у книзі❤️

Цікаві нині вакансії на UX райтерів пішли...🚬🚬🚬 Як вам необхідність працюваи у Канві?))) Це ж таки робота UX райтера – пил
Цікаві нині вакансії на UX райтерів пішли...🚬🚬🚬 Як вам необхідність працюваи у Канві?))) Це ж таки робота UX райтера – пиляти картинки🤡 А ви як, пішли б?😁

Місячна програма менторства: оновлені умови🔥 Не дає мені спокою ідея з менторством ну ніяк) Хто хоче на жовтень зібратися покращити знання з UX райтингу? Програма: 1️⃣Базові правила UX райтингу та написання різних типів UX текстів 2️⃣Даркпатерни і табу в UX copy + як писати інклюзивно 3️⃣Голос і тон 4️⃣Флоу роботи з UX copy та дослідження текстів Тариф Basic: • Група до 6 учасників • 4 лекції з основ UX райтингу • 4 практичних, на яких можна буде відточити отримані знання • 1 індивідуальна менторська сесія на 40 хвилин для кожного учасника • Домашні завдання з перевіркою та моїм фідбеком Вартість: 150$ Тариф Pro: • Група до 3 учасників • 4 лекції з основ UX райтингу • 4 практичних, на яких можна буде відточити отримані знання • 2 індивідуальні менторські сесії на 40 хвилин для кожного учасника • Домашні завдання з перевіркою та моїм фідбеком • Мій розбір вашого UX copy кейсу з роботи/власного проєкту Вартість: 220$ Для обох тарифів: Можна оплатии 50% вартості зараз, а ще 50% – до початку курсу. Можна повністю одразу) Коли старт? Щойно набереться група🤝 Планую на початок жовтня. Який розклад? Запропоную часові слоти кожній з груп і домовимось трошки ближче до старту. Як записатися? Пишіть @Svitladivchinka Працюю офіційно через ФОП❤️

«Напиши мені інтерфейс» святкує першу річницю😱 Не можу повірити, що вже минув цілий рік з моменту, коли я піддалася спонтанному пориву душі і створила цей канал. Мета була проста: хотілося ділитися тим, що люблю і тим, що цікавить та часом болить з людьми, які зрозуміють. Я навіть не уявляла, СКІЛЬКИ всього мені дасть ця затія. Цей канал приніс мені шикарну спільноту як всередині, так і зовні: на мітапах, на які мене запрошували, я познайомилась з чудовими людьми. Завдяки «Напиши мені інтерфейс» я стала ще більше любити те, що роблю, і отримала мотивацію рости над собою та розвиватися. Провела кілька лекцій і навіть один курс. Спілкувалась з різними людьми про UX райтинг. Відчула, що те, що я роблю, комусь цікаво і в цьому є сенс. І це відчуття – безцінне❤️ Та найбільше сьогодні я хочу подякувати вам. Мої підписники, мої приятелі – ви надихаєте мене робити більше, краще, якісніше. І я так люблю розуміння, що я можу ділитися з вами цікавими, смішними, поганими та хорошими кейсами райтингу❤️ Дякую за кожен коментар, кожен скинутий скрін в ДМ, кожне слово критики і підтримки. Дякую за віру в мене і за вашу присутність. Давайте і надалі покращувати світ інтерфейсного копі разом🚀

Кейс з OLX🤔 Перед вами чудовий приклад неконсистентного вордінгу. Слова «термін» і «строк» по факту означають одне і те саме
Кейс з OLX🤔 Перед вами чудовий приклад неконсистентного вордінгу. Слова «термін» і «строк» по факту означають одне і те саме. І можна подумати: це ж зроблено, щоб уникнути повторів! Але UX райтинг працює трохи інакше. У нашому випадку навпаки, критично важливо притримуватись однієї термінології щодо однакових понять. Інакше у людей виникатимуть сумніви, чи однакове значення має текст, чи все ж є якась критична різниця? А що більше буде зайвих роздумів і питань без відповідей, тим складніше людині буде орієнтуватися в інтерфейсі. А ми ж намагаємось досягти протилежного 🙂

І знову Duolingo і його даркпаттерни☹️ В чому проблема? У маніпуляції почуттями юзерів. Не робіть так😔 Взяла звідси
І знову Duolingo і його даркпаттерни☹️ В чому проблема? У маніпуляції почуттями юзерів. Не робіть так😔 Взяла звідси

Як ваша авторка про*рала промо свого менторства😅 Всі зазвичай розповідають про успішний успіх, а про невдачі прийнято мовчати. Принаймні, переважно відбувається саме так. А мені хочеться поділитися своїм провалом: може, комусь підійме настрій або покаже, що не все завжди вдається – і це окей🙂 Пам'ятаєте, у планах на осінь у мене було групове менторство? Так от. Поцікавилась ним аж 1 людина, не записався поки ніхто😁 Бо що? Бо правильно, не слід робити анонси, а потім йти у тотальну відпустку на 2 тижні. Які ще причини провалу бачу? 1. Трохи «кусюча» ціна для першого потоку. 2. Не розкрила достатньо усі переваги і не дала зрозуміти, кому саме це буде корисно. 3. Надто мало говорила про це все. І це все, насправді, теж про текст. Про майстерність зацікавити одним повідомленням. Ну і ще – про вміння промотувати свої послуги і продавати свої ідеї. У цьому мені ще вчитися і вчитися🙂 Поки хочу подумати ще трохи над форматом групового менторства і допрацювати його. А зараз готова працювати з індивідуальними запитами. Пишіть❤️

Знову наше улюблене «успішно»🥲 А можна залишити відгук не успішно?) Як можна змінити? Ми отримали ваш відгук Дякуємо за відг
Знову наше улюблене «успішно»🥲 А можна залишити відгук не успішно?) Як можна змінити? Ми отримали ваш відгук Дякуємо за відгук Відгук вже у нас✅ Ви надіслали відгук Відгук надіслано … І ще десь мільйон варіантів)

Цікаво описані часові рамки😅 Взяла отут)
Цікаво описані часові рамки😅 Взяла отут)

Найкращий текст після двотижневих мандрів❤️‍🩹 Рада бути вдома🇺🇦
Найкращий текст після двотижневих мандрів❤️‍🩹 Рада бути вдома🇺🇦