uz
Feedback
круррі

круррі

Kanalga Telegram’da o‘tish

PUBLIC ENEMY #1

Ko'proq ko'rsatish
2 643
Obunachilar
+124 soatlar
Ma'lumot yo'q7 kunlar
+4430 kunlar
Postlar arxiv
Вітаю всіх! На моєму ютуб каналі вийшло відео огляд на скетчбук!! Посилання 🦦🦦🦦
Вітаю всіх! На моєму ютуб каналі вийшло відео огляд на скетчбук!! Посилання 🦦🦦🦦

КРУРРІ І ЯДА ГРАЮТЬ В MECCA CHAMELEON!! https://youtu.be/ItZvk8JmmKg
КРУРРІ І ЯДА ГРАЮТЬ В MECCA CHAMELEON!! https://youtu.be/ItZvk8JmmKg

третій розділ в процесі🫡
третій розділ в процесі🫡

Ситуація якби Михайло був твіч стрімером

❔Чи плануєте ви займатись викладацькою діяльністю онлайн? 🦦 Поки що не планую. Викладання ірл вже займає багато ресурсів🙂‍↕️

❔підскажіть, як краще зробити😭😭😭 мені пропонують вести телеграм канал зі своїми малюнками, в основному я веду соцмережі англійською, щоб набрати більшу аудиторію, але англомовним людям цей телеграм нахрін не всцявся, та і самій вже набридло мізки включати, щоб кожен раз писати англійською….. англійська відпадає в цьому випадку, а тепер най страшніше питання, українською чи російською☠️☠️ крім англомовних та україномовних мене переглядають також і люди з інших країн, які переважно розмовляють російською, їх, чомусь, більше і не обовʼязково, що вони з росії.. що ж робити, буду вести українською - люди, що пропонували скоріш за все не долучаться до тґк, буду вести російською - зрада і всі засруть мене 🦦: в мене більше до вас питання, а нашо вам російськомовна аудиторія. якшо для вас загалом ок шо вас будуть дивитись купа росіян в тому числі, то у вас є фрі віл робити все шо захочеться. і якщо при цьому вам ще тривожно отримати хейт, то можливо дійсно не варто.

❔Давно хотіла приєднатися до укр арт комюніті та бути більш активною у арт комюніті але трішки страшно це робити через постійні драми, та кенселинг людей. Особливо укр арт комюніті через те що багато художників малюють персонажів з проблематичних фандомів і потім вони далі висять в своїх тг каналів напів-закенселені. Чи рекомендуєте ви йти новачку в це арт комюніті, особливо якщо в мене зв'язків в ньому немає 🦦: я не думаю що украрт ком'юніті настільки озлоблене, щоб сюди прям боятись йти. якщо у вас плюс мінус адекватний моральний компас і ви ознайомлені з самими поширеними проблематік фд тут то просто не постіть їх і проблеми не буде. І я не дуже розумію як те, що хтось малює проблематик персонажів на вас повпливає. шукайте собі оточення з схожими поглядами і буде вам щастя

❔Чи краще мати стиль який не дуже відрізняється від мейнстрвмовських але продається чи особливий але до якого тяжче прийти власними зусиллями 🦦: Я думаю, що можна одночасно мати декілька стилів спокійно. Вам нічого не заважає малювати комерцію і паралельно шукати шось своє. І взагалі не варто недооцінювати наскільки здавальось би некомерційний стиль може зайти людям і принести вам заробіток. Я вам як приклад можу навести Яду в якого з здавалось би таким хаотичним стилем є стабільно замовлення. ❔Як ставитеся до нової хвилі "13 річних Леонардо да Вінчі" які колор піклять роботи відомих художників, копіюючи їх стиль на виставляють то в мережі з підписом "support 13 year old artist" а не як "*artists name* style study" 🦦: Ну а шо ще робити 13 річній дитині. Я думаю що місцями копіювання може реально принести користь у навчанні. Якщо їм не набридне малювання то пізніше вони будуть вже від цього відходити в користь своєї творчості. Ну а те що вони роблять такі пости, то це просто набирає перегляди плюс хочеться потішити себе, що ти класно малюєш на свій вік. Не знаю в мене немає до них ніякого негативу

🦦🦦🦦Q&A🦦🦦🦦 ❔На вашу думку використовувати bases в своїх роботах для поз, особливо для комішок це гріх чи не гріх (якщо т
🦦🦦🦦Q&A🦦🦦🦦 ❔На вашу думку використовувати bases в своїх роботах для поз, особливо для комішок це гріх чи не гріх (якщо ті бази безкоштовні звісно). 🦦: Та боже ні звичайно. Якщо ці бази зроблені для вільного використання то взагалі без проблем. Часто ж буває таке, що замовник приходить вже з ними як з рефом. Ви ж все одно будете модифікувати цю базу під себе і у вас вийде своя картинка. Звісно треба уточнить, що до них тоже треба з умом підходити і не юзать по кд, все ж таки треба і самому шось вчитись робити. ❔Ким ви надихалися створюючи свій стиль. 🦦: Ішіда Суй на мене мав найбільший вплив. Звичайно паралельно я знаходила купу худів в яких шось доя себе брала, але нема сенсу щаперечувати шо Ішіда мене більше всього зліпив. Я рада що зараз мій стиль здвинувся від його впливу, але все одно багато хто бачить схожість.

привіт! я дуже давно не робила анонку. Хочеться трохи з вами поговорити! можете писати ваші різні запитання та можливо у вас
привіт! я дуже давно не робила анонку. Хочеться трохи з вами поговорити! можете писати ваші різні запитання та можливо у вас є теми на які б ви хотіли щоб я зняла відео.🙂‍↕️ https://t.me/IncogNoteBot?start=0sayjcaye6 🦦🦦🦦🦦🦦🦦🦦🦦🦦

товя
товя

ще одна комішка завершена🙂‍↕️
ще одна комішка завершена🙂‍↕️

Другий розділ вже у відкритому доступі на зенко! Буду чекати на ваші відгуки🩵
+2
Другий розділ вже у відкритому доступі на зенко! Буду чекати на ваші відгуки🩵

доробила портретик☺️
доробила портретик☺️

Нагадую що вже завтра ви зможете почитати другий розділ Амор Фаті на зенко у вільному доступі!

ще одна комішка🙂‍↕️
ще одна комішка🙂‍↕️

Repost from YADA🏳️‍🌈
я гуль XXL ранга

Другий розділ Amor Fati вже є в ранньому доступі на донатело за підпискою! Реліз на зенко буде 14.06 Також на донателло буде
+1
Другий розділ Amor Fati вже є в ранньому доступі на донатело за підпискою! Реліз на зенко буде 14.06 Також на донателло буде завантажуватись додатковий контент! Таймлапси сторінок, поетапки, скетчі розкадровки і тутори!

нове відео на моєму каналі! https://youtu.be/w_3XZgH_ujk?si=HhwF43AN3lUtgSli
нове відео на моєму каналі! https://youtu.be/w_3XZgH_ujk?si=HhwF43AN3lUtgSli

Repost from ivvheza
Усім привіт! Готова повідомити про розробку мого дебютного коміксу, анонс якого буде на початку липня :^) до зустрічі 👹👹 *ц
Усім привіт! Готова повідомити про розробку мого дебютного коміксу, анонс якого буде на початку липня :^) до зустрічі 👹👹 *це не готова обкладинка а кадр з коміксу в процесі #комікс