uz
Feedback
ivvheza

ivvheza

Kanalga Telegram’da o‘tish

Канал присвячений моїй сюжетці та творчості У мене всюди один нік 16+ (Присутні дуже disturbing речі)

Ko'proq ko'rsatish
616
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
+107 kunlar
+10830 kunlar

Ma'lumot yuklanmoqda...

O'xshash kanallar
Ma'lumot yo'q
Muammo bormi? Iltimos, sahifani yangilang yoki bizning qo'llab-quvvatlash boshqaruvchimizga murojaat qiling>.
Kirish va chiqish esdaliklari
---
---
---
---
---
---
Obunachilarni jalb qilish
Iyun '26
Iyun '26
+102
6 kanalda
May '26
+13
2 kanalda
Get PRO
Aprel '26
+88
5 kanalda
Get PRO
Mart '26
+31
2 kanalda
Get PRO
Fevral '26
+380
11 kanalda
Get PRO
Yanvar '260
5 kanalda
Get PRO
Dekabr '25
+34
3 kanalda
Sana
Obunachilarni jalb qilish
Esdaliklar
Kanallar
23 Iyun0
22 Iyun0
21 Iyun+3
20 Iyun+1
19 Iyun+2
18 Iyun+1
17 Iyun0
16 Iyun+3
15 Iyun+2
14 Iyun+6
13 Iyun+3
12 Iyun+10
11 Iyun0
10 Iyun+1
09 Iyun+1
08 Iyun+3
07 Iyun+4
06 Iyun+6
05 Iyun+56
04 Iyun0
03 Iyun0
02 Iyun0
01 Iyun0
Kanal postlari
Дякую всім за питання!! Удаляю за 30 секунд

2
на якій спеціальності ви навчаєтесь? На культурології в УКУ ОБОЖНЮЮ свою спеціальність, цього року хочу здобути мікрокваліфікацію на роботу з дисонантною спадщиною, це уся спадщина яка для людей має болісне чи суперечливе значення. Наприклад усі радянські пам'ятки чи імперська спадщина, дуже мрію отримати PhD в сфері охорони культурної спадщини і на міжнародному рівні представляти нашу неньку няняняня
272
3
а чого вас мають відміняти? я просто не шарю за лор, але по тому опису шо ви дали вище вроді нема за шо Та просто страшно за зайву агресію в людей шарите Я ж не розумію за що мене можуть засрати в наступний раз, минулого разу назвали мізогінкою за те що я не вмію жінок малювати і не малюю їх часто, після цього срака зжимається від всього
286
4
як крутооооо!!!!! чи хотіли б ви колись зробити комікс для тиражу?? розумію, що, звичайно, треба ще цей закінчити і таке інше, але !! Якщо мене не відмінять і не засруть, чого я безперечно страшно боюсь, то заїбашу взагалі всьо, мені багато для мотивації не треба ❤️❤️❤️
293
5
чи буде можливість почитати комікс?🥺 дуже цікаво Єсс! Дай Бог пропустять на зенко, буду поститись там. Якщо нє, то планую донатело і там за донат в 30 гривень щоб татові на збір закинути (він військовий який сам був свідком усіх подій про які я пишу, тож комікс кайнда присвячений йому ахпхаха) Скоро буде анонс вступної частини!!! Колись!!!! Хз коли!!!!
299
6
Як довго вже займаєтеся коміксом та чи плануєте випускати в тираж? Та як ви знайшли тему для коміксу, де прям відчули от, хочу робити саме це? Дякую! Комікс робиться тільки 3 місяці, але в голові жив роками, випускати в тираж точно не буду оскільки ‼️ на мій погляд‼️ мій скіл не достатньо харош для комерції, плюс це вебтун формат і дуже малий проєкт, нехай ним і лишається А концепт це моя любов до культури та історії України з кінця 70х - середини 90х і бажання більше не єбланити а щось зробити, навіть якщо погано 💔💔💔💔 В чому завʼязка/концепт коміксу ?:•р Два друга з одного СМТ у 84 році здають останні екзамени і намагаються поступити. Один в медичний без жодних звʼязків, інший їблан. Пацанів чекає купу пригод, наприклад спроба відстрочити себе від армії, провал цієї спроби, чи застрягання в Берліні під час падіння берлінського муру і отримання пизди, ну і намагання пережити пубертат щоб поняти хто вони є (живуть в Україні але один напівнімець а інший з Туркменістану) Але жанр у мене комедія тож страдати не доведеться….напевно….хз….
311
7
😾😾😾скучаю…давайте поговоримо 40 хвилинок а потім всьо удалю і буду робити вигляд ніби нічого не було….тільки тіха….. https
😾😾😾скучаю…давайте поговоримо 40 хвилинок а потім всьо удалю і буду робити вигляд ніби нічого не було….тільки тіха….. https://t.me/IncogNoteBot?start=ix53vm7nh0 Хочу ще похвалитись апдейтом до коміксу який я нарешті сама собі затвердила мухахахах
352
8
друзі, йду в гори на два тижні, буду скучати, з вами весело...
667
9
Порекомендуйте будь ласка якийсь файний український мальопис на вечір почитати 🙏
6
10
🏔 ТЕ ЩО НЕ ВМІСТИЛОСЬ ▫️Усі роботи з моїми коментарями я перешлю до себе на канал у день оголошення результатів. Вони залишаться там рівно на тиждень, окрім роботи переможця (вона лишається назавжди). Ви можете відмовитися від цього за бажанням ‼️ Залишаю за собою право відмовити в участі або не прийняти роботу, якщо побачу неповажну поведінку чи образливі висловлювання щодо інших учасників. Це також стосується сумнівного контенту у ваших соцмережах, я перевірятиму знову таки ОБОВʼЯЗКОВО гляньте канву!! Дуже чекаю вашого переосмислення цієї картинки
360
11
Довгоочікуваний #DTIYS з призами 🏔 Умови: 🏔 Зробити репост на свій канал (або одне поширення знайомим) та скинути скріншот
Довгоочікуваний #DTIYS з призами 🏔 Умови: 🏔 Зробити репост на свій канал (або одне поширення знайомим) та скинути скріншот в коментарі 🏔Ваш тг канал має бути україномовним (принаймні останні шість місяців) або ж англомовним 🏔Не використовувати ШІ 🏔 ОБОВʼЯЗКОВО скинути мені в приват (@ivhez) готову роботу Суть: Перемалюйте цю картинку у своєму стилі так, ніби ця ідея спала саме ВАМ на голову. Головне це загальна впізнаваність персонажки та вайб, але ви можете змінювати практично все: позу, освітлення, композицію, малювати чи не малювати фон і тд! Ваші межі це лише ваша фантазія Важливо: ❗️Переможця обиратиму я ❗️ПОСИЛАННЯ НА КАНВУ (Тут зібрані детальні референси та фул картинка без тексту) 🏔 ПРИЗИ 🥇 Перше місце — 1200 гривень та арт (по плечі) від мене 🥈 Друге місце — 800 гривень та арт (по плечі) від мене 🏔ДЕДЛАЙН: 29 липня 2026 року 20.00
1 859
12
https://t.me/ivhezzd/164 Завтра о 15:00 старт дтіусу Тематика буде така типу 🌲🌤️🏔️👩🏻❄️ І ще щодо призів Я вас не так давно питала що краще, гроші чи малюнок. Довго думала і вирішила…а нашо обирати, якщо можна обидва варіанти правда До завтра, няшки
293
13
Цієї ночі померла неймовірна людина та чарівна художниця Кікі. Ми були м'ючами, тому я навіть уявити не можу всього болю чере+4
Цієї ночі померла неймовірна людина та чарівна художниця Кікі. Ми були м'ючами, тому я навіть уявити не можу всього болю через який зараз проходить її родина, її близькі та друзі. Мені дуже шкода. Я хотів би мати можливість дізнатися її краще, та цієї можливості більше не має. Вічна пам'ять добрій, щирій, світлій людині. З дозволу її сестри, я прошу вас розповсюдити цей пост та допомогти родині загиблої за номером рахунку: 5457082514804322 Роботи Кікі можна подивитися в твіттері, блускаї та її телеграм каналі. Вони чудові, і я був її великим фанатом. Дякую всім хто піклувався про неї, любив її та цінував. Бережіть себе.
435
14
Une dernière danse Pour oublier ma peine immense Je veux m'enfuir que tout recommence Oh ma douce souffrance #spamtenna
Une dernière danse Pour oublier ma peine immense Je veux m'enfuir que tout recommence Oh ma douce souffrance #spamtenna
246
15
Катя була найсвітліша та наймиліша людина в нашому артпросторі, легка та приємна в спілкуванні і завжди на якомусь нескінченному позитиві, не можу до кінця прийняти те що сталось і не знаю які слова підібрати Мої співчуття друзям та рідним Вічна памʼять
777
16
Якщо вам не складно зробіть репост анонсу пліз... там сюжет справді дуже класний...там про Україну кінця 80-х...про дружбу...про любов...про дорослішання.....і він буде повністю в кольорі!! якщо буде 10+ поширень можу спойлерів накидати…
1 118
17
Усім привіт! Готова повідомити про розробку мого дебютного коміксу, анонс якого буде на початку липня :^) до зустрічі 👹👹 *ц
Усім привіт! Готова повідомити про розробку мого дебютного коміксу, анонс якого буде на початку липня :^) до зустрічі 👹👹 *це не готова обкладинка а кадр з коміксу в процесі
5 081
18
🙏 Невеличке прохання до всіх, бо ця історія стабільно повторюється кожні кілька місяців і переслідує мене вже третій чи четвертий рік поспіль.. По перше, я НЕ адмінка ЮАартіст!!! Будь ласка, не пишіть мне в приватні повідомлення щодо банів чи розбанів, я абсолютно за це не відповідаю По друге, буду дуже вдячна, якщо в мережі ви звертатиметеся до мене саме за нікнеймом, а не за реальним ім'ям. Це тепер питання моєї безпеки та спокою!!! За ці роки через постійну плутанину я натерпілася двох погроз доксингу та частих фріків в ОП, які доводять, що я чийсь запасний акаунт, і це викликає в мене купу тривоги, тому будь ласка візьміть це до уваги, я буду дуже дуже вдячна
1 206
19
дякуюююю за зірочки і за таку хорошу реакцію!😭😭
0
20
Шукаю трьох волонтерів на вичитку мого коміксу У ваші обов'язки буде входити прочитання першої глави за посиланням та заповнення гугл форми, буду дуже вдячна за допомогу 🙏 Писати мені в пп @ivhez
0