ivvheza
Kanalga Telegram’da o‘tish
Канал присвячений моїй сюжетці та творчості У мене всюди один нік 16+ (Присутні дуже disturbing речі)
Ko'proq ko'rsatish616
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
+107 kunlar
+10830 kunlar
Ma'lumot yuklanmoqda...
O'xshash kanallar
Ma'lumot yo'q
Muammo bormi? Iltimos, sahifani yangilang yoki bizning qo'llab-quvvatlash boshqaruvchimizga murojaat qiling>.
Kirish va chiqish esdaliklari
---
---
---
---
---
---
Obunachilarni jalb qilish
Iyun '26
Iyun '26
+102
6 kanalda
May '26
+13
2 kanalda
Get PRO
Aprel '26
+88
5 kanalda
Get PRO
Mart '26
+31
2 kanalda
Get PRO
Fevral '26
+380
11 kanalda
Get PRO
Yanvar '260
5 kanalda
Get PRO
Dekabr '25
+34
3 kanalda
| Sana | Obunachilarni jalb qilish | Esdaliklar | Kanallar | |
| 23 Iyun | 0 | |||
| 22 Iyun | 0 | |||
| 21 Iyun | +3 | |||
| 20 Iyun | +1 | |||
| 19 Iyun | +2 | |||
| 18 Iyun | +1 | |||
| 17 Iyun | 0 | |||
| 16 Iyun | +3 | |||
| 15 Iyun | +2 | |||
| 14 Iyun | +6 | |||
| 13 Iyun | +3 | |||
| 12 Iyun | +10 | |||
| 11 Iyun | 0 | |||
| 10 Iyun | +1 | |||
| 09 Iyun | +1 | |||
| 08 Iyun | +3 | |||
| 07 Iyun | +4 | |||
| 06 Iyun | +6 | |||
| 05 Iyun | +56 | |||
| 04 Iyun | 0 | |||
| 03 Iyun | 0 | |||
| 02 Iyun | 0 | |||
| 01 Iyun | 0 |
Kanal postlari
| 2 | на якій спеціальності ви навчаєтесь?
На культурології в УКУ
ОБОЖНЮЮ свою спеціальність, цього року хочу здобути мікрокваліфікацію на роботу з дисонантною спадщиною, це уся спадщина яка для людей має болісне чи суперечливе значення. Наприклад усі радянські пам'ятки чи імперська спадщина, дуже мрію отримати PhD в сфері охорони культурної спадщини і на міжнародному рівні представляти нашу неньку няняняня | 272 |
| 3 | а чого вас мають відміняти? я просто не шарю за лор, але по тому опису шо ви дали вище вроді нема за шо
Та просто страшно за зайву агресію в людей шарите
Я ж не розумію за що мене можуть засрати в наступний раз, минулого разу назвали мізогінкою за те що я не вмію жінок малювати і не малюю їх часто, після цього срака зжимається від всього | 286 |
| 4 | як крутооооо!!!!!
чи хотіли б ви колись зробити комікс для тиражу?? розумію, що, звичайно, треба ще цей закінчити і таке інше, але !!
Якщо мене не відмінять і не засруть, чого я безперечно страшно боюсь, то заїбашу взагалі всьо, мені багато для мотивації не треба ❤️❤️❤️ | 293 |
| 5 | чи буде можливість почитати комікс?🥺 дуже цікаво
Єсс! Дай Бог пропустять на зенко, буду поститись там.
Якщо нє, то планую донатело і там за донат в 30 гривень щоб татові на збір закинути (він військовий який сам був свідком усіх подій про які я пишу, тож комікс кайнда присвячений йому ахпхаха)
Скоро буде анонс вступної частини!!! Колись!!!! Хз коли!!!! | 299 |
| 6 | Як довго вже займаєтеся коміксом та чи плануєте випускати в тираж?
Та як ви знайшли тему для коміксу, де прям відчули от, хочу робити саме це?
Дякую!
Комікс робиться тільки 3 місяці, але в голові жив роками, випускати в тираж точно не буду оскільки ‼️ на мій погляд‼️ мій скіл не достатньо харош для комерції, плюс це вебтун формат і дуже малий проєкт, нехай ним і лишається
А концепт це моя любов до культури та історії України з кінця 70х - середини 90х і бажання більше не єбланити а щось зробити, навіть якщо погано 💔💔💔💔
В чому завʼязка/концепт коміксу ?:•р
Два друга з одного СМТ у 84 році здають останні екзамени і намагаються поступити.
Один в медичний без жодних звʼязків, інший їблан.
Пацанів чекає купу пригод, наприклад спроба відстрочити себе від армії, провал цієї спроби, чи застрягання в Берліні під час падіння берлінського муру і отримання пизди, ну і намагання пережити пубертат щоб поняти хто вони є (живуть в Україні але один напівнімець а інший з Туркменістану)
Але жанр у мене комедія тож страдати не доведеться….напевно….хз…. | 311 |
| 7 | 😾😾😾скучаю…давайте поговоримо 40 хвилинок а потім всьо удалю і буду робити вигляд ніби нічого не було….тільки тіха…..
https://t.me/IncogNoteBot?start=ix53vm7nh0
Хочу ще похвалитись апдейтом до коміксу який я нарешті сама собі затвердила мухахахах | 352 |
| 8 | друзі, йду в гори на два тижні, буду скучати, з вами весело... | 667 |
| 9 | Порекомендуйте будь ласка якийсь файний український мальопис на вечір почитати 🙏 | 6 |
| 10 | 🏔 ТЕ ЩО НЕ ВМІСТИЛОСЬ
▫️Усі роботи з моїми коментарями я перешлю до себе на канал у день оголошення результатів. Вони залишаться там рівно на тиждень, окрім роботи переможця (вона лишається назавжди). Ви можете відмовитися від цього за бажанням
‼️ Залишаю за собою право відмовити в участі або не прийняти роботу, якщо побачу неповажну поведінку чи образливі висловлювання щодо інших учасників. Це також стосується сумнівного контенту у ваших соцмережах, я перевірятиму
знову таки ОБОВʼЯЗКОВО гляньте канву!!
Дуже чекаю вашого переосмислення цієї картинки | 360 |
| 11 | Довгоочікуваний #DTIYS з призами 🏔
Умови:
🏔 Зробити репост на свій канал (або одне поширення знайомим) та скинути скріншот в коментарі
🏔Ваш тг канал має бути україномовним (принаймні останні шість місяців) або ж англомовним
🏔Не використовувати ШІ
🏔 ОБОВʼЯЗКОВО скинути мені в приват (@ivhez) готову роботу
Суть:
Перемалюйте цю картинку у своєму стилі так, ніби ця ідея спала саме ВАМ на голову. Головне це загальна впізнаваність персонажки та вайб, але ви можете змінювати практично все: позу, освітлення, композицію, малювати чи не малювати фон і тд!
Ваші межі це лише ваша фантазія
Важливо:
❗️Переможця обиратиму я
❗️ПОСИЛАННЯ НА КАНВУ (Тут зібрані детальні референси та фул картинка без тексту)
🏔 ПРИЗИ
🥇 Перше місце — 1200 гривень та арт (по плечі) від мене
🥈 Друге місце — 800 гривень та арт (по плечі) від мене
🏔ДЕДЛАЙН: 29 липня 2026 року 20.00 | 1 859 |
| 12 | https://t.me/ivhezzd/164
Завтра о 15:00 старт дтіусу
Тематика буде така типу 🌲🌤️🏔️👩🏻❄️
І ще щодо призів
Я вас не так давно питала що краще, гроші чи малюнок. Довго думала і вирішила…а нашо обирати, якщо можна обидва варіанти правда
До завтра, няшки | 293 |
| 13 | Цієї ночі померла неймовірна людина та чарівна художниця Кікі.
Ми були м'ючами, тому я навіть уявити не можу всього болю через який зараз проходить її родина, її близькі та друзі. Мені дуже шкода. Я хотів би мати можливість дізнатися її краще, та цієї можливості більше не має. Вічна пам'ять добрій, щирій, світлій людині.
З дозволу її сестри, я прошу вас розповсюдити цей пост та допомогти родині загиблої за номером рахунку: 5457082514804322
Роботи Кікі можна подивитися в твіттері, блускаї та її телеграм каналі. Вони чудові, і я був її великим фанатом.
Дякую всім хто піклувався про неї, любив її та цінував. Бережіть себе. | 435 |
| 14 | Une dernière danse
Pour oublier ma peine immense
Je veux m'enfuir que tout recommence
Oh ma douce souffrance
#spamtenna | 246 |
| 15 | Катя була найсвітліша та наймиліша людина в нашому артпросторі, легка та приємна в спілкуванні і завжди на якомусь нескінченному позитиві, не можу до кінця прийняти те що сталось і не знаю які слова підібрати
Мої співчуття друзям та рідним
Вічна памʼять | 777 |
| 16 | Якщо вам не складно зробіть репост анонсу пліз...
там сюжет справді дуже класний...там про Україну кінця 80-х...про дружбу...про любов...про дорослішання.....і він буде повністю в кольорі!! якщо буде 10+ поширень можу спойлерів накидати… | 1 118 |
| 17 | Усім привіт!
Готова повідомити про розробку мого дебютного коміксу, анонс якого буде на початку липня :^)
до зустрічі 👹👹
*це не готова обкладинка а кадр з коміксу в процесі | 5 081 |
| 18 | 🙏 Невеличке прохання до всіх, бо ця історія стабільно повторюється кожні кілька місяців і переслідує мене вже третій чи четвертий рік поспіль..
По перше, я НЕ адмінка ЮАартіст!!! Будь ласка, не пишіть мне в приватні повідомлення щодо банів чи розбанів, я абсолютно за це не відповідаю
По друге, буду дуже вдячна, якщо в мережі ви звертатиметеся до мене саме за нікнеймом, а не за реальним ім'ям. Це тепер питання моєї безпеки та спокою!!! За ці роки через постійну плутанину я натерпілася двох погроз доксингу та частих фріків в ОП, які доводять, що я чийсь запасний акаунт, і це викликає в мене купу тривоги, тому будь ласка візьміть це до уваги, я буду дуже дуже вдячна | 1 206 |
| 19 | дякуюююю за зірочки і за таку хорошу реакцію!😭😭 | 0 |
| 20 | Шукаю трьох волонтерів на вичитку мого коміксу
У ваші обов'язки буде входити прочитання першої глави за посиланням та заповнення гугл форми, буду дуже вдячна за допомогу 🙏
Писати мені в пп @ivhez | 0 |
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
