Дідушнілка
Kanalga Telegram’da o‘tish
Кружочки, фоточки, відео розважального формату і не тільки. Займаюсь благодійністю, але не тільки цим) Для тих, кому цікаво трішки більше дізнатись про мене - ю ар велком Стрімлю на твічі: https://www.twitch.tv/didushok
Ko'proq ko'rsatish503
Obunachilar
+124 soatlar
+647 kunlar
+11030 kunlar
Postlar arxiv
503
Юху треба почати його слухати 😁
Ще на атлас поїду, але він аж в середині липня буде
Хочеться зараз і вже кудись
Може знаєте якісь цікаві події найближчі в Рівному чи в сусідніх містах?
503
Доповню попередній допис
Я дуже хотів сімʼю, жив фанатично цією думкою
Не будьте як я і живіть для себе, думайте про себе, навчіться жити в свій кайф
Розкривайте свою особистість, вивчайте себе і не віддавайте всього себе іншим
Я до цього року навіть уявити не міг який я є, я просто гадав, що сформував свою особистість ще раніше
Маю мрії, маю цілі, мислення структуроване, коли чогось невистачає я одразу думаю наперед про рішення проблем, але це не так, я не взагалі не розумію хто я шо я (я маленький гвинтик)
І типу бля, наче ж добрий, емпатичний чєлікс, але нещасливий зовсім
І всьо не так і світ не такий красочний
І то я навіть не про стосунки з іншою людиною, а загалом про все і всіх
Скільки живеш стільки і вчишся як то кажуть
Помилок я зробив дофіга, головне їх вчасно усвідомити і бляха йти напролом до мрій і до того, чого хоче розум та серце
Правда ж да?
Короче я думаю що іноді писатиму сюди якісь цікаві думки
Бо їх є багато, досвід є хороший, а ділитись можу тільки з своїми нотатками
Може комусь то буде цікаво і комусь допоможе не допустити лишніх помилок, не знаю навіть
Знову ж таки всі ми різні і всі сходяться та розходяться, це норм
Просто це прямо зараз для мене жива болюча рана і от на таких емоціях дуже цікаві нові думки відкриваються в голові
503
Так як мої стосунки були публічними я публічно хочу написати що вони закінчились, бо так мені стане краще
Так як в кожному другому спільному відео чи в своїх сторіс з Ольою я для інших людей її називав «майбутньою дружиною/жінкою» до мене є і буде багато питань «а де Оля?» «передавай привіт Олі» «як там Оля?» «коли весілля з Ольою?» я хочу перестати чути ці питання так як і питання про те чому ми розійшлись
Так як цей тгк за цей рік став більше не про мене і мою діяльність, а про нас з Ольою
Так як я є повністю самотнім без друзів які б могли мене підтримати, чи я міг би виговоритися, просто зайняти свій час
Так як в моїй сімʼї не прийнято мене підтримувати так як мені це треба, а тільки вийобувать мозок
Я і пишу цей пост саме сюди
Допомагав іншим але тепер допомога потрібна мені, проте я ні в якому не прошу її ні в кого з вас
Всі зустрічались і розходились це норм
Просто йобаним емпатам з великим серцем і маленьким мозком якось цей світ важко зрозуміти і прийняти. Таких сильних почуттів до людини я ніколи не мав тож відповідно і біль відчуваю неймовірно сильну
Хочу цим дописом закрити цю історію і через деякий час або делітнуть себе з соц мереж вслід за цими фото, або навчусь жити для самого себе і ділитимусь з вами своїм життям на якомусь іншому рівні
Дякую за увагу і ще мені дійсно стало легше 🤝
503
Є тіпи які допоможуть зорієнтуватись по питанням при виборі електро авто?
Щось порівняти, щось підказати, про щось розказати
Буду супер вдячний за інфу
503
+4
всіх з першим днем літа!
Рівно рік назад ми були в Харкові, літо почалось з купівлі машини від якої я кайфую досі ніби вперше
І саме тоді я відчув що Харків це окремий світ наче
Неймовірно красиве місто в якому живуть афігєнні люди
До речі машинку в цьому місяці буду продавати
Тож ностальгую сам і ділюсь кадрами з вами 💜
503
Я трохи змінив вид діяльності
Сьогодні хвилин 30 спілкувався з бомжом який в запої
Знайшли спільні теми бо я вже півтора тижня бухерю
Він три
Можу змонтувати відео коротеньке сюди закинути якщо хочете
Але там без трешняка я просто по доброму його відговарював бухать і купив просто по людські водички і похавать
503
Я думав таке тільки в пабліках десь можна побачити
Щойно чувіха бігла з падіка метрів 300 за дитиною якій на вигляд років 3-4
Дитина була в рушнику (гола)
Забрала його на руки, йшла і сварилась на нього голосно
Всі люди в ахує я в ахує
Дитина походу з ванної якось на вулицю втікла, пройшла дофігіще метрів боса гола і чуть не потрапила в халепу (це моя думка я хз як було насправді)
Поки писав історію вище біля мене поліція зупинила чувака який вийшов з машини з немовлям на руках
Якось так швидко все сталось шо я тупо не встиг ні фото ні відео зробить 😐
503
https://www.tiktok.com/t/ZTkb89jDh
Така от історія
Уявіть як зараз почувається чоловік та його жінка
Це пздц
503
Осьо
https://www.instagram.com/reel/DXpB4ZkjNK9/?igsh=OXR2NDBiNjU3dGNn
https://www.tiktok.com/t/ZTk4G3RuB/
Проявіть актив, будь ласка 🙏♥️
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
