es
Feedback
Дідушнілка

Дідушнілка

Ir al canal en Telegram

Кружочки, фоточки, відео розважального формату і не тільки. Займаюсь благодійністю, але не тільки цим) Для тих, кому цікаво трішки більше дізнатись про мене - ю ар велком Стрімлю на твічі: https://www.twitch.tv/didushok

Mostrar más
503
Suscriptores
+124 horas
+647 días
+11030 días
Archivo de publicaciones
Юху треба почати його слухати 😁 Ще на атлас поїду, але він аж в середині липня буде Хочеться зараз і вже кудись Може знаєте
Юху треба почати його слухати 😁 Ще на атлас поїду, але він аж в середині липня буде Хочеться зараз і вже кудись Може знаєте якісь цікаві події найближчі в Рівному чи в сусідніх містах?

Доповню попередній допис Я дуже хотів сімʼю, жив фанатично цією думкою Не будьте як я і живіть для себе, думайте про себе, навчіться жити в свій кайф Розкривайте свою особистість, вивчайте себе і не віддавайте всього себе іншим Я до цього року навіть уявити не міг який я є, я просто гадав, що сформував свою особистість ще раніше Маю мрії, маю цілі, мислення структуроване, коли чогось невистачає я одразу думаю наперед про рішення проблем, але це не так, я не взагалі не розумію хто я шо я (я маленький гвинтик) І типу бля, наче ж добрий, емпатичний чєлікс, але нещасливий зовсім І всьо не так і світ не такий красочний І то я навіть не про стосунки з іншою людиною, а загалом про все і всіх Скільки живеш стільки і вчишся як то кажуть Помилок я зробив дофіга, головне їх вчасно усвідомити і бляха йти напролом до мрій і до того, чого хоче розум та серце Правда ж да? Короче я думаю що іноді писатиму сюди якісь цікаві думки Бо їх є багато, досвід є хороший, а ділитись можу тільки з своїми нотатками Може комусь то буде цікаво і комусь допоможе не допустити лишніх помилок, не знаю навіть Знову ж таки всі ми різні і всі сходяться та розходяться, це норм Просто це прямо зараз для мене жива болюча рана і от на таких емоціях дуже цікаві нові думки відкриваються в голові

Так як мої стосунки були публічними я публічно хочу написати що вони закінчились, бо так мені стане краще Так як в кожному др
Так як мої стосунки були публічними я публічно хочу написати що вони закінчились, бо так мені стане краще Так як в кожному другому спільному відео чи в своїх сторіс з Ольою я для інших людей її називав «майбутньою дружиною/жінкою» до мене є і буде багато питань «а де Оля?» «передавай привіт Олі» «як там Оля?» «коли весілля з Ольою?» я хочу перестати чути ці питання так як і питання про те чому ми розійшлись Так як цей тгк за цей рік став більше не про мене і мою діяльність, а про нас з Ольою Так як я є повністю самотнім без друзів які б могли мене підтримати, чи я міг би виговоритися, просто зайняти свій час Так як в моїй сімʼї не прийнято мене підтримувати так як мені це треба, а тільки вийобувать мозок Я і пишу цей пост саме сюди Допомагав іншим але тепер допомога потрібна мені, проте я ні в якому не прошу її ні в кого з вас Всі зустрічались і розходились це норм Просто йобаним емпатам з великим серцем і маленьким мозком якось цей світ важко зрозуміти і прийняти. Таких сильних почуттів до людини я ніколи не мав тож відповідно і біль відчуваю неймовірно сильну Хочу цим дописом закрити цю історію і через деякий час або делітнуть себе з соц мереж вслід за цими фото, або навчусь жити для самого себе і ділитимусь з вами своїм життям на якомусь іншому рівні Дякую за увагу і ще мені дійсно стало легше 🤝

Сьодня виставлю на продаж цю красотку Побажайте удачі щоб вдало продав 🤝🤝
Сьодня виставлю на продаж цю красотку Побажайте удачі щоб вдало продав 🤝🤝

Проходив медогляд перед влаштуванням на роботу Просто не питайте…
Проходив медогляд перед влаштуванням на роботу Просто не питайте…

Є тіпи які допоможуть зорієнтуватись по питанням при виборі електро авто? Щось порівняти, щось підказати, про щось розказати Буду супер вдячний за інфу

всіх з першим днем літа! Рівно рік назад ми були в Харкові, літо почалось з купівлі машини від якої я кайфую досі ніби вперше
+4
всіх з першим днем літа! Рівно рік назад ми були в Харкові, літо почалось з купівлі машини від якої я кайфую досі ніби вперше І саме тоді я відчув що Харків це окремий світ наче Неймовірно красиве місто в якому живуть афігєнні люди До речі машинку в цьому місяці буду продавати Тож ностальгую сам і ділюсь кадрами з вами 💜

photo content
+1

Я трохи змінив вид діяльності Сьогодні хвилин 30 спілкувався з бомжом який в запої Знайшли спільні теми бо я вже півтора тижня бухерю Він три Можу змонтувати відео коротеньке сюди закинути якщо хочете Але там без трешняка я просто по доброму його відговарював бухать і купив просто по людські водички і похавать

Я гамно 💩
Я гамно 💩

11 раундів нервував шо просто срака🙏 І тут на тобі Ейфорія!!! 🖕

А ви побачили??? У Ріко пробитий анус 🥲

Я думав таке тільки в пабліках десь можна побачити Щойно чувіха бігла з падіка метрів 300 за дитиною якій на вигляд років 3-4 Дитина була в рушнику (гола) Забрала його на руки, йшла і сварилась на нього голосно Всі люди в ахує я в ахує Дитина походу з ванної якось на вулицю втікла, пройшла дофігіще метрів боса гола і чуть не потрапила в халепу (це моя думка я хз як було насправді) Поки писав історію вище біля мене поліція зупинила чувака який вийшов з машини з немовлям на руках Якось так швидко все сталось шо я тупо не встиг ні фото ні відео зробить 😐

https://www.tiktok.com/t/ZTB1sfyGp Зацініть відос

Repost from N/a
//ловіть вайбік сьогоднішнього вечора// 🥰

Ґарно 😍

Ну я і шо
Ну я і шо

https://www.tiktok.com/t/ZTkb89jDh Така от історія Уявіть як зараз почувається чоловік та його жінка Це пздц

Осьо https://www.instagram.com/reel/DXpB4ZkjNK9/?igsh=OXR2NDBiNjU3dGNn https://www.tiktok.com/t/ZTk4G3RuB/ Проявіть актив, будь ласка 🙏♥️