uz
Feedback
ім'я мені кіча

ім'я мені кіча

Kanalga Telegram’da o‘tish

вже не качан | малюємо, звучимо, чілимо і шрексуємо🤌 .* для зв'язку — @ksoksob .* підтримати авторку та шреку на каву — https://send.monobank.ua/jar/AX3YiuBS4x .* TIKTOK — https://www.tiktok.com/@ksoksoksob?_t=ZM-8vcJdxdcIuD&_r=1

Ko'proq ko'rsatish
Ukraina37 240Toif belgilanmagan
269
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
+137 kunlar
+1730 kunlar
Postlar arxiv
Video xabar00:35

Video xabar00:40

Video xabar00:23

Repost from N/a
Привіт, янголята! 👼👁️👼 Хочемо представити вам трейлер аніме, нам яким наша команда вже старанно працює❕ Це тайтл 2024 року під назвою: "Опівнічний Удар" 🎙 🔗Переглянути його можна на нашому YouTube каналі ℹ️Коротко про сам тайтл:
Кар'єра Масакі на NewTube різко обривається, коли подруги вирішують вигнати її під час прямого етеру. З поганою репутацією Масакі має мало шансів повернути свою популярність. Її засипають ненависними коментарями. Невдовзі головна героїня знайомиться з вампіркою, яка щойно прокинулася від сну. Вважаючи, що це відкриття стане новою інтернет-сенсацією, Масакі укладає з вампіркою цікаву угоду.

ну і, на останок, поспішаю поділитись і ще одною новиною!! під кінець року трошки встигла стати акторкою озвучення ііііі ЙЙЙЄЄЄЄ З ДЕБЮТОМ МЕНЕ \0/

а тепер до важливих новин. РЕБРЕНДИНГ після довгих думок і нескінченних бесід з башкою, прийшла до висновку, що, все ж, варто
а тепер до важливих новин. РЕБРЕНДИНГ після довгих думок і нескінченних бесід з башкою, прийшла до висновку, що, все ж, варто б й трохи оновитись знаєте як люди чхають? так от тепер так й звучатиме мій оновлений творчий нікнейм — панна кіча ну а раніше запощена оска у зірковому вбранні тепер й буде маскотом цього каналу всім дякую за увагу та з наступаючим!!!

жарти про тракториста вітаються

300.... їх триста..... триндець😑

взагалі ВЗАГАЛІ в мене зранку був неймлвірно паршивий настрій А ЗАРАЗ ТАК ДОБРЕ бляха я вас люблю дякую:"(
взагалі ВЗАГАЛІ в мене зранку був неймлвірно паршивий настрій А ЗАРАЗ ТАК ДОБРЕ бляха я вас люблю дякую:"(

хто знов такий бєшаний аж зірку влупив— рібята купіть собі краще смачненького, серйозно😭😭😭

вони такі ну🤌ну вони🤌🤌

ну а ось ці фотки з фотосету кофу/біши обожнюю найбільше <З
+1
ну а ось ці фотки з фотосету кофу/біши обожнюю найбільше <З

sticker.webp0.19 KB

ну а якщо щось говорити про косплани, то....... ситуація майже ідентична
ну а якщо щось говорити про косплани, то....... ситуація майже ідентична

підводячи підсумки року, все виглядає доволі сумно. проте, тим не менш, цей рік був в рази продуктивніший за минулий, вздох в
+1
підводячи підсумки року, все виглядає доволі сумно. проте, тим не менш, цей рік був в рази продуктивніший за минулий, вздох в наступному році обов'язково докладу більше зусиль для покращення своїх навичок та старатимусь більше часу приділяти творчості!! 😤😤😤

все ще вважаю що це моє найкраще творіння Я ЇЇ ЛЮБЛЮ РОЗУМІЄТЕ НУ ЛЮБЛЮЮЮ

Video xabar00:22

Video xabar00:11

ААААА А АА АААА

sticker.webp0.16 KB

ім'я мені кіча - Telegram kanali @ksoksoksob statistikasi va tahlili