ім'я мені кіча
Открыть в Telegram
вже не качан | малюємо, звучимо, чілимо і шрексуємо🤌 .* для зв'язку — @ksoksob .* підтримати авторку та шреку на каву — https://send.monobank.ua/jar/AX3YiuBS4x .* TIKTOK — https://www.tiktok.com/@ksoksoksob?_t=ZM-8vcJdxdcIuD&_r=1
БольшеУкраина36 242Категория не указана
269
Подписчики
Нет данных24 часа
+137 дней
+1730 день
Архив постов
Repost from N/a
Привіт, янголята! 👼👁️👼
Хочемо представити вам трейлер аніме, нам яким наша команда вже старанно працює❕
Це тайтл 2024 року під назвою:
"Опівнічний Удар" 🎙
🔗Переглянути його можна на нашому YouTube каналі
ℹ️Коротко про сам тайтл:
Кар'єра Масакі на NewTube різко обривається, коли подруги вирішують вигнати її під час прямого етеру. З поганою репутацією Масакі має мало шансів повернути свою популярність. Її засипають ненависними коментарями. Невдовзі головна героїня знайомиться з вампіркою, яка щойно прокинулася від сну. Вважаючи, що це відкриття стане новою інтернет-сенсацією, Масакі укладає з вампіркою цікаву угоду.
ну і, на останок, поспішаю поділитись і ще одною новиною!! під кінець року трошки встигла стати акторкою озвучення ііііі ЙЙЙЄЄЄЄ З ДЕБЮТОМ МЕНЕ \0/
а тепер до важливих новин. РЕБРЕНДИНГ
після довгих думок і нескінченних бесід з башкою, прийшла до висновку, що, все ж, варто б й трохи оновитись
знаєте як люди чхають? так от тепер так й звучатиме мій оновлений творчий нікнейм — панна кіча
ну а раніше запощена оска у зірковому вбранні тепер й буде маскотом цього каналу
всім дякую за увагу та з наступаючим!!!
взагалі ВЗАГАЛІ
в мене зранку був неймлвірно паршивий настрій
А ЗАРАЗ ТАК ДОБРЕ
бляха
я вас люблю
дякую:"(
хто знов такий бєшаний аж зірку влупив—
рібята купіть собі краще смачненького, серйозно😭😭😭
+1
підводячи підсумки року, все виглядає доволі сумно. проте, тим не менш, цей рік був в рази продуктивніший за минулий, вздох
в наступному році обов'язково докладу більше зусиль для покращення своїх навичок та старатимусь більше часу приділяти творчості!! 😤😤😤
Уже доступно! Исследование Telegram 2025 — ключевые инсайты года 
