uz
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

Kanalga Telegram’da o‘tish

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Ko'proq ko'rsatish

📈 Telegram kanali BootUse UA analitikasi

BootUse UA (@bootuse) Ukrain til segmentidagi kanali faol ishtirokchi. Hozirda hamjamiyat 12 840 obunachidan iborat bo'lib, Texnologiyalar & Aralashmalar toifasida 9 909-o'rinni va Ukraina mintaqasida 4 656-o'rinni egallagan.

📊 Auditoriya ko‘rsatkichlari va dinamika

невідомо sanasidan buyon loyiha tez o‘sib, 12 840 obunachiga ega bo‘ldi.

23 Iyun, 2026 dagi oxirgi ma’lumotlarga ko‘ra kanal barqaror faollikka ega. Oxirgi 30 kunda obunachilar soni -63 ga, so‘nggi 24 soatda esa -4 ga o‘zgardi va umumiy qamrov yuqori darajada qolmoqda.

  • Tasdiqlash holati: Tasdiqlanmagan
  • Jalb etish (ER): Auditoriya o‘rtacha 66.08% darajada jalb etiladi. Nashrdan keyingi dastlabki 24 soatda kontent odatda umumiy obunachilar sonining 35.86% ini tashkil etuvchi reaksiyalarni to‘playdi.
  • Post qamrovi: Har bir post o‘rtacha 8 482 marta ko‘riladi; birinchi sutkada odatda 4 603 ta ko‘rish yig‘iladi.
  • Reaksiyalar va o‘zaro ta’sir: Auditoriya faol: har bir postga o‘rtacha 58 ta reaksiya keladi.
  • Tematik yo‘nalishlar: Kontent струм, напруга, бмс, продавець, f2400 kabi asosiy mavzularga jamlangan.

📝 Tavsif va kontent siyosati

Muallif resursni shaxsiy fikrni ifoda etish maydoni sifatida ta’riflaydi:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Yuqori yangilanish chastotasi (oxirgi ma’lumot 24 Iyun, 2026 da olingan) sababli kanal doimo dolzarb va katta qamrovli bo‘lib qoladi. Analitika auditoriya kontent bilan faol hamkorlik qilishini, uni Texnologiyalar & Aralashmalar toifasidagi muhim ta’sir nuqtasiga aylantirishini ko‘rsatadi.

12 840
Obunachilar
-424 soatlar
-127 kunlar
-6330 kunlar
Postlar arxiv
Переможці: @Oleksii_Mohylevskyi

Переможці: M

Вкотре нагадую, що у нас є форум для спілкування. https://t.me/bootus_public_chat А там є розділ Радіоринок - https://t.me/bootus_public_chat/4043 Можна щось продати/купити. Але прошу розміщувати об'яви з ціною, не частіше 1 об'яви на тиждень. Якщо не купують, знижуйте ціну. І спілкування переносити в приватні повідомлення, а не в гілці Радіоринок.

Вимикачі Aqara E1 є з нейтральною лінією, а є без. Хороший дизайн. Тихо спрацьовують. Працюють з zigbee2mqtt. Є можливість ві
Вимикачі Aqara E1 є з нейтральною лінією, а є без. Хороший дизайн. Тихо спрацьовують. Працюють з zigbee2mqtt. Є можливість відв'язати реле та кнопку. https://s.click.aliexpress.com/e/_olUU1Wi

Підрихтував конвертер і тепер реле та кнопку можна використовувати відокремлено. Сподіваюсь, що хтось зробить ще складніший конвертер. Коротше - ідеальний вимикач. на 99%.. У Акара Е1 - 90%. https://youtu.be/AL7maena_Ao

Приїхав вимикач сенсорний від Moes з підсвіткою. Tuya Zigbee. - Реле не відв'язується. - сірий на картинці як чорний виглядає
+2
Приїхав вимикач сенсорний від Moes з підсвіткою. Tuya Zigbee. - Реле не відв'язується. - сірий на картинці як чорний виглядає, але він сірий! - пальці будуть залишатись, купуйте білі. - дизайн - непогано. - підсвітка - непогано. - вбудована вібра - прикольно. - друга підсвітка (нічна) - круто. - для z2m конвертер не повний вже зробив. - вимикач з нейтраллю! Фото не передають може краси девайса, але я побіг за білими.. https://s.click.aliexpress.com/e/_oDtFE9G

Щодо радарів , то у Hilink цих радарів різних вистачає. LD2410S - має мале споживання, можна підкидати до zigbee пристроїв. L
+1
Щодо радарів , то у Hilink цих радарів різних вистачає. LD2410S - має мале споживання, можна підкидати до zigbee пристроїв. LD2450 - виявляє до 3х людей і зони де вони знаходяться. LD2461 - до 5 людей. LD2415H - радар швидкості від 1 до 240 км/година. Нескладно налаштовувати і можна використовувати в різних DIY пристроях.

А ось і відео про цей сенсор. Конвертер брав у Куна Кантерса, з версії zigbee2mqtt 2.4.1 буде працювати без конвертера. Споживання вимірював за допомогою Fnirsi FNB58. Іншого інструмента для цього не знайшов. https://youtu.be/dDSEl3Ih1Vg

І також є другий розіграш. Завершиться 27.06.25. Екран з тачскріном та esp32 CYD TZT ESP32 LVGL. Засвітився в якомусь відео п
І також є другий розіграш. Завершиться 27.06.25. Екран з тачскріном та esp32 CYD TZT ESP32 LVGL. Засвітився в якомусь відео про 3Д принтери. Технічний опис тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_okvDnws. Умови участі прості - тицяй на кнопу БРАТИ УЧАСТЬ, повний перегляд будь-якого відео на каналі (можна не одного, а всіх), і розлогі коментарі під будь-яким відео, бажано під останніми. Дякую за перегляди та коментарі, якось стало зовсім мало і переглядів і коментарів і це не залежить від теми. І не тільки на моєму каналі.

Сьогодні на розіграш йде регульований блок живлення GVDA 30В 10А. Служив мені вірою та правдою, але riden прийшов йому на зам
Сьогодні на розіграш йде регульований блок живлення GVDA 30В 10А. Служив мені вірою та правдою, але riden прийшов йому на заміну. Увага - десь засунув мережевий кабель, не можу знайти, тож кабель вже самостійно. Відео про нього тут - https://youtu.be/FBGoy8AbdPg Технічні характеристики тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_olCkwnA Розіграю в суботу 28.06.25. Умови прості - повний перегляд будь-якого відео на каналі, та хороший коментар. Такі коментарі як"++", "хороше відео" і тд - це ні про що. Пишіть розлогі, де й як ви той чи інший пристрій будете використовувати. Бажано переглядати свіжі відео.

Переможці: @Aleks_Assa

Приїхав сенсор 4в1. Без конвертера не залетів в z2m. ВЖЕ додано у z2m, але з версії 2.4.1 Температуру показує правильно. Воло
Приїхав сенсор 4в1. Без конвертера не залетів в z2m. ВЖЕ додано у z2m, але з версії 2.4.1 Температуру показує правильно. Вологість теж. Освітлення показує. Мікрохвильовий датчик присутності спрацьовує одноразово, тобто якщо не рухатись, то через заданий час він напише, що нема нікого. Час можна регулювати від 5 до 28800 с. Повідомлення про виміряне освітлення від 1 хв до ... https://s.click.aliexpress.com/e/_onAOpJS З шлюзом Tuya без проблем. Доїхав за 13 днів.

- New Code! $49-$8 - SSUA08 $99-$15 - SSUA15 $199-$30 - SSUA30 $309-$45 - SSUA45 $399-$60 - 60SSUA $469-$75 - SSUA75 $569-$80 - SSUA80 Перевіряйте, чи працюють.

Вітаю панове, а хто з вас користується такими магнітними перехідниками? Бо в магазині порекомендували придбати до ноута, щоб
Вітаю панове, а хто з вас користується такими магнітними перехідниками? Бо в магазині порекомендували придбати до ноута, щоб не знищувати роз'єм самого ноута. Але якось я скептично на нього дивлюсь. Хоча вже замовив. https://s.click.aliexpress.com/e/_ok8n6Lw Тут ще посилання на кабель підкинули - https://s.click.aliexpress.com/e/_oBynuF2

З сьогоднішнього дня esphome підтримує Zigbee та Thread. Дякую пане Євгену за те, що вказав на це.
З сьогоднішнього дня esphome підтримує Zigbee та Thread. Дякую пане Євгену за те, що вказав на це.

Трішки облом з мийником вікон. Його розміри 216*216, і для його роботи потрібно, щоб відстань від краю вікна була не менше 80
Трішки облом з мийником вікон. Його розміри 216*216, і для його роботи потрібно, щоб відстань від краю вікна була не менше 80 мм з кожної сторони. Тож 4 вікна доведеться мити руками, бо вони надто вузькі по ширині. Але відгуки підписників про нього хороші. https://s.click.aliexpress.com/e/_omZy4kY

В п'ятницю 20.06 до когось поїде екран на esp32 з камерою. Відео тут - https://youtu.be/xigEqMj728A Сам екран - https://s.cli
В п'ятницю 20.06 до когось поїде екран на esp32 з камерою. Відео тут - https://youtu.be/xigEqMj728A Сам екран - https://s.click.aliexpress.com/e/_Dlyq027 Перед тим як натиснути кнопку ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ - подивіться відео, може воно вам і не потрібно.

ESP32-S3 з екраном в корпусі. Є версія з тачсенсором та батареєю, тож уважно, коли будете купувати. Екран малесенький, є мікрофон та гучномовець. Можна використовувати для голосового керування в ХА, https://s.click.aliexpress.com/e/_ok2h5wS