ch
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

前往频道在 Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

显示更多

📈 Telegram 频道 BootUse UA 的分析概览

频道 BootUse UA (@bootuse) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 12 840 名订阅者,在 技术与应用 类别中位列第 9 909,并在 乌克兰 地区排名第 4 656

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 12 840 名订阅者。

根据 23 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -63,过去 24 小时变化为 -4,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 66.08%。内容发布后 24 小时内通常能获得 35.86% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 8 482 次浏览,首日通常累积 4 603 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 58
  • 主题关注点: 内容集中在 струм, напруга, бмс, продавець, f2400 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

凭借高频更新(最新数据采集于 24 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 技术与应用 类别中的关键影响点。

12 840
订阅者
-424 小时
-127
-6330
帖子存档
Переможці: @Oleksii_Mohylevskyi

Переможці: M

Вкотре нагадую, що у нас є форум для спілкування. https://t.me/bootus_public_chat А там є розділ Радіоринок - https://t.me/bootus_public_chat/4043 Можна щось продати/купити. Але прошу розміщувати об'яви з ціною, не частіше 1 об'яви на тиждень. Якщо не купують, знижуйте ціну. І спілкування переносити в приватні повідомлення, а не в гілці Радіоринок.

Вимикачі Aqara E1 є з нейтральною лінією, а є без. Хороший дизайн. Тихо спрацьовують. Працюють з zigbee2mqtt. Є можливість ві
Вимикачі Aqara E1 є з нейтральною лінією, а є без. Хороший дизайн. Тихо спрацьовують. Працюють з zigbee2mqtt. Є можливість відв'язати реле та кнопку. https://s.click.aliexpress.com/e/_olUU1Wi

Підрихтував конвертер і тепер реле та кнопку можна використовувати відокремлено. Сподіваюсь, що хтось зробить ще складніший конвертер. Коротше - ідеальний вимикач. на 99%.. У Акара Е1 - 90%. https://youtu.be/AL7maena_Ao

Приїхав вимикач сенсорний від Moes з підсвіткою. Tuya Zigbee. - Реле не відв'язується. - сірий на картинці як чорний виглядає
+2
Приїхав вимикач сенсорний від Moes з підсвіткою. Tuya Zigbee. - Реле не відв'язується. - сірий на картинці як чорний виглядає, але він сірий! - пальці будуть залишатись, купуйте білі. - дизайн - непогано. - підсвітка - непогано. - вбудована вібра - прикольно. - друга підсвітка (нічна) - круто. - для z2m конвертер не повний вже зробив. - вимикач з нейтраллю! Фото не передають може краси девайса, але я побіг за білими.. https://s.click.aliexpress.com/e/_oDtFE9G

Щодо радарів , то у Hilink цих радарів різних вистачає. LD2410S - має мале споживання, можна підкидати до zigbee пристроїв. L
+1
Щодо радарів , то у Hilink цих радарів різних вистачає. LD2410S - має мале споживання, можна підкидати до zigbee пристроїв. LD2450 - виявляє до 3х людей і зони де вони знаходяться. LD2461 - до 5 людей. LD2415H - радар швидкості від 1 до 240 км/година. Нескладно налаштовувати і можна використовувати в різних DIY пристроях.

А ось і відео про цей сенсор. Конвертер брав у Куна Кантерса, з версії zigbee2mqtt 2.4.1 буде працювати без конвертера. Споживання вимірював за допомогою Fnirsi FNB58. Іншого інструмента для цього не знайшов. https://youtu.be/dDSEl3Ih1Vg

І також є другий розіграш. Завершиться 27.06.25. Екран з тачскріном та esp32 CYD TZT ESP32 LVGL. Засвітився в якомусь відео п
І також є другий розіграш. Завершиться 27.06.25. Екран з тачскріном та esp32 CYD TZT ESP32 LVGL. Засвітився в якомусь відео про 3Д принтери. Технічний опис тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_okvDnws. Умови участі прості - тицяй на кнопу БРАТИ УЧАСТЬ, повний перегляд будь-якого відео на каналі (можна не одного, а всіх), і розлогі коментарі під будь-яким відео, бажано під останніми. Дякую за перегляди та коментарі, якось стало зовсім мало і переглядів і коментарів і це не залежить від теми. І не тільки на моєму каналі.

Сьогодні на розіграш йде регульований блок живлення GVDA 30В 10А. Служив мені вірою та правдою, але riden прийшов йому на зам
Сьогодні на розіграш йде регульований блок живлення GVDA 30В 10А. Служив мені вірою та правдою, але riden прийшов йому на заміну. Увага - десь засунув мережевий кабель, не можу знайти, тож кабель вже самостійно. Відео про нього тут - https://youtu.be/FBGoy8AbdPg Технічні характеристики тут - https://s.click.aliexpress.com/e/_olCkwnA Розіграю в суботу 28.06.25. Умови прості - повний перегляд будь-якого відео на каналі, та хороший коментар. Такі коментарі як"++", "хороше відео" і тд - це ні про що. Пишіть розлогі, де й як ви той чи інший пристрій будете використовувати. Бажано переглядати свіжі відео.

Переможці: @Aleks_Assa

Приїхав сенсор 4в1. Без конвертера не залетів в z2m. ВЖЕ додано у z2m, але з версії 2.4.1 Температуру показує правильно. Воло
Приїхав сенсор 4в1. Без конвертера не залетів в z2m. ВЖЕ додано у z2m, але з версії 2.4.1 Температуру показує правильно. Вологість теж. Освітлення показує. Мікрохвильовий датчик присутності спрацьовує одноразово, тобто якщо не рухатись, то через заданий час він напише, що нема нікого. Час можна регулювати від 5 до 28800 с. Повідомлення про виміряне освітлення від 1 хв до ... https://s.click.aliexpress.com/e/_onAOpJS З шлюзом Tuya без проблем. Доїхав за 13 днів.

- New Code! $49-$8 - SSUA08 $99-$15 - SSUA15 $199-$30 - SSUA30 $309-$45 - SSUA45 $399-$60 - 60SSUA $469-$75 - SSUA75 $569-$80 - SSUA80 Перевіряйте, чи працюють.

Вітаю панове, а хто з вас користується такими магнітними перехідниками? Бо в магазині порекомендували придбати до ноута, щоб
Вітаю панове, а хто з вас користується такими магнітними перехідниками? Бо в магазині порекомендували придбати до ноута, щоб не знищувати роз'єм самого ноута. Але якось я скептично на нього дивлюсь. Хоча вже замовив. https://s.click.aliexpress.com/e/_ok8n6Lw Тут ще посилання на кабель підкинули - https://s.click.aliexpress.com/e/_oBynuF2

З сьогоднішнього дня esphome підтримує Zigbee та Thread. Дякую пане Євгену за те, що вказав на це.
З сьогоднішнього дня esphome підтримує Zigbee та Thread. Дякую пане Євгену за те, що вказав на це.

Трішки облом з мийником вікон. Його розміри 216*216, і для його роботи потрібно, щоб відстань від краю вікна була не менше 80
Трішки облом з мийником вікон. Його розміри 216*216, і для його роботи потрібно, щоб відстань від краю вікна була не менше 80 мм з кожної сторони. Тож 4 вікна доведеться мити руками, бо вони надто вузькі по ширині. Але відгуки підписників про нього хороші. https://s.click.aliexpress.com/e/_omZy4kY

В п'ятницю 20.06 до когось поїде екран на esp32 з камерою. Відео тут - https://youtu.be/xigEqMj728A Сам екран - https://s.cli
В п'ятницю 20.06 до когось поїде екран на esp32 з камерою. Відео тут - https://youtu.be/xigEqMj728A Сам екран - https://s.click.aliexpress.com/e/_Dlyq027 Перед тим як натиснути кнопку ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ - подивіться відео, може воно вам і не потрібно.

ESP32-S3 з екраном в корпусі. Є версія з тачсенсором та батареєю, тож уважно, коли будете купувати. Екран малесенький, є мікрофон та гучномовець. Можна використовувати для голосового керування в ХА, https://s.click.aliexpress.com/e/_ok2h5wS