Артур Selfdotcom
Kanalga Telegram’da o‘tish
2 435
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
+17 kunlar
+730 kunlar
Postlar arxiv
2 434
Поки я ще у своїй "відпустці", так би мовити, то хотів записати відео. Прийшла мені одна цікава ідея і дуже закортіло її реалізувати.
Але якісь настільки погані новини довкола, що я просто не зможу з себе вичавити сьогодні щось говорити на запис. Таке буває деколи, читаєш інфу якусь і тебе ніби в пику б'ють і ходиш потім весь день, відходиш від струсу ...
2 434
Тудивик зробив просто нажосткіший едіт мені на ще на ДН, а я пропустив.. але це просто шедевр, без жартів:
https://youtu.be/GDKT3mngUdw
2 434
На цьому, мабуть рубрику "ДН Ґедзя" можна закрити)
Щира подяка вам за ваші привітання, я люблю вас♥️
Особливо люблю двох чоловіків на ім'я Максим і Володимир 🥵
2 434
+3
Тут був я, nonflamigo, Flau та Олена, дякую вам також за донатики і за привітання♥️
Ну чисто найкращий ДН сьогодні в мене)!
2 434
Ось, до речі, фотозвіт мене з відпустки🥰
Дякую Анстасії за таке привітання, це дуже приємно ♥️♥️
Це інстаграм художниці: https://instagram.com/selly.wb?utm_source=qr&igshid=NGExMmI2YTkyZg%3D%3D
2 434
Ну і на десерт... Я чесно, ЧЕСНО, коли робачив цей донат, то чухав очі і перераховував кількість нулів поки не дійшло... Це ж капець скільки...
МАКСИМ! Fedotom2! Я неймовірно вдячний за таку велику підтримку! Навіть важко підібрати слова, щоб висловити рівень цієї моєї вдячності. От є слово "дякую", воно ніби першого рівня, далі мабуть "спасибі", воно на другому (ну або навпаки), а от третього рівня подяки нема...
Але знай, якби був третій рівень подяки, то я б використав зараз саме його♥️♥️♥️
Це, до речі, стосується Пана Володимира також 👀
Це якийсь сон реально...
2 434
Щурику, дякую! І Маринка, також дякую велике!)) 1000 від бідних студентів автоматично множиться на x10, тому це дуже цінно!!! Дякую за ці теплі слова♥️♥️♥️
Я також вдячний алгоритмам, що іони приводять до мене таких класних людей❤️🔥!!!
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
