ch
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

前往频道在 Telegram

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

显示更多
2 435
订阅者
无数据24 小时
+17
+730
帖子存档
Поки я ще у своїй "відпустці", так би мовити, то хотів записати відео. Прийшла мені одна цікава ідея і дуже закортіло її реалізувати. Але якісь настільки погані новини довкола, що я просто не зможу з себе вичавити сьогодні щось говорити на запис. Таке буває деколи, читаєш інфу якусь і тебе ніби в пику б'ють і ходиш потім весь день, відходиш від струсу ...

Ой, це я не сюди хотів кинути👀 Ну хай буде вже🥸

视频消息00:30

Тудивик зробив просто нажосткіший едіт мені на ще на ДН, а я пропустив.. але це просто шедевр, без жартів: https://youtu.be/GDKT3mngUdw

Всім обов'язково до перегляду: https://youtu.be/7EU1yiMNYG4

😇
😇

视频消息00:12

视频消息00:20

Я промив і там отака штука, це щось цінне?
Я промив і там отака штука, це щось цінне?

视频消息00:43

На цьому, мабуть рубрику "ДН Ґедзя" можна закрити) Щира подяка вам за ваші привітання, я люблю вас♥️ Особливо люблю двох чоловіків на ім'я Максим і Володимир 🥵

Тут був я, nonflamigo, Flau та Олена, дякую вам також за донатики і за привітання♥️ Ну чисто найкращий ДН сьогодні в мене)!
+3
Тут був я, nonflamigo, Flau та Олена, дякую вам також за донатики і за привітання♥️ Ну чисто найкращий ДН сьогодні в мене)!

Ще артик на деньнароджувальску тематику😇 by Олена Сонько
Ще артик на деньнароджувальску тематику😇 by Олена Сонько

Ось, до речі, фотозвіт мене з відпустки🥰 Дякую Анстасії за таке привітання, це дуже приємно ♥️♥️ Це інстаграм художниці: https://instagram.com/selly.wb?utm_source=qr&igshid=NGExMmI2YTkyZg%3D%3D

Fedotom2 = ♥️

Ну і на десерт... Я чесно, ЧЕСНО, коли робачив цей донат, то чухав очі і перераховував кількість нулів поки не дійшло... Це ж
Ну і на десерт... Я чесно, ЧЕСНО, коли робачив цей донат, то чухав очі і перераховував кількість нулів поки не дійшло... Це ж капець скільки... МАКСИМ! Fedotom2! Я неймовірно вдячний за таку велику підтримку! Навіть важко підібрати слова, щоб висловити рівень цієї моєї вдячності. От є слово "дякую", воно ніби першого рівня, далі мабуть "спасибі", воно на другому (ну або навпаки), а от третього рівня подяки нема... Але знай, якби був третій рівень подяки, то я б використав зараз саме його♥️♥️♥️ Це, до речі, стосується Пана Володимира також 👀 Це якийсь сон реально...

Щурику, дякую! І Маринка, також дякую велике!)) 1000 від бідних студентів автоматично множиться на x10, тому це дуже цінно!!!
Щурику, дякую! І Маринка, також дякую велике!)) 1000 від бідних студентів автоматично множиться на x10, тому це дуже цінно!!! Дякую за ці теплі слова♥️♥️♥️ Я також вдячний алгоритмам, що іони приводять до мене таких класних людей❤️‍🔥!!!