uz
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Kanalga Telegram’da o‘tish

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

Ko'proq ko'rsatish
2 435
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
+17 kunlar
+730 kunlar
Postlar arxiv
В ютуба почались проблеми, тому змушений був закінчувати... І як завжди на найцікавішому👀 Отже, короткий переказ того що сталося з нашим головним героєм (далі "гг": -гг прокинувся без пам'яті вночі серед поля оточеним лісами та горами зі всіх сторін -в гг при собі були:кілька срібних і золотих монет, зламаний компас, шматок мапи, і ніж -між гір, вдалині, ми помітили село і вирушили до нього. -в селі була кузня, в якій, в коваля, ми розпитали про ніж, що був з нами. Він сказав, що це рідкісних ельфійський клинок, зачарований на вічну гостроту. -далі ми відправились в таверну, в якій двоє бандюків вчинили галас, щоб непомітно обікрасти відвідувачів. -гг побився з ними і зміг перемогти. За це корчмар безкоштовно нас погодував і дозволив залишитись на ніч (також безкоштовно) -наступного дня ми придбали трохи їжі в дорогу і вирушили в ліс біля села попрактикуватись в володінні ножем. -перед виходом в ліс ми також знову зайшли до коваля і запитали чи він впізнає місце яке позначено на мапі, що була з нами коли ми поокинулись -Коваль сказав, що впізнає місцевість, це були Чорні Гори, але точно він не міг сказати (Чорні Гори знаходяться десь в районі території орків) -далі в лісі ми провели весь день і вечір за тренуванням, і коли зовсім звечоріло, ми вирішили пополювати на нічних тварин. -помітивши зайця гг спробував його вполювати, але заєць виявився пруткішим(розумнішим) від гг і зміг втекти. -поки ми ганялись за зайцем на нас напав вовк, але гг зміг його відлякати почавши голосно кричати -трохи заблукавши ми змогли знайти дорогу назад до села -вже в селі ми вирішили погуляти нічними околицями і зустріли таємничу незнайомку в чорній накидці, яка сказала нам, що знає хто такий гг І на цьому ютуб почав лагати, тому я вирішив на цьому закінчити😌 Наче нічого не забув.. якщо забув, то напишіть в коментах) Дякую всім хто був на трансляції і подвійне дякую всім хто донатив, люблю вас♥️

наче перший раз не надіслалось, тому кидаю ще раз. Стрім почався: https://youtube.com/live/Giib24Nuni0?feature=share

photo content

До речі, сьогодні буде стрімчик (як завжди о 18:xx) Налаштуйте себе на фентезі пригоду)

На відео ви бачите наслідки російського обстрілу, тачки, на які збирають звичайні українці - теж ламаються 231 батальйон 128 бригади Сухопутних військ України потребує нашої допомоги! Гроші підуть на ремонт машин. В одній пошкоджена підвіска, проблеми з ходовою, форсунками та гідро-підсилювачем керма. Також необхідно купити нову резину, і це лище 1 з 3. Закиньте скільки зможете, це все допоможе нашим захисникам відремонтувати машини і продовжувати нищити окупантів 🎯Ціль: 70 000.00 ₴ 🔗Посилання на банку https://send.monobank.ua/jar/99KJUjrrqX 💳Номер картки банки 5375 4112 1327 2532

Осьо до мене звернулись щоб я поширив збір. Тому долучайтесь в кого є можливість:

Найкраще що я бачив за сьогодні 💯 Я б глянув і 20+ серій такої штуки 😇

той хто поставив ригачку буде їсти страву в сьомому слоті, зроз?

поки ось так. Оцей підбір їжі не такий вже і простий, як може здатися. Основна ціль нових страв полягає в тому, щоб гравець м
поки ось так. Оцей підбір їжі не такий вже і простий, як може здатися. Основна ціль нових страв полягає в тому, щоб гравець міг в одному слоті носити їжу, яка відновлює більше хп, бо в софтвінді їжа не стакається. Тобто, бутер з м'ясом відновлює менше хп ніж окремо один хліб і один шматок смаженого м'яса, але він займає один слот, в цьому його перевага, бо їжа не стакається. Фактично можна додати що завгодно, навіть (вставте слово), але потрібно щоб ця їжа була практичною. Наприклад, додати уху - не практично, бо вона, скажімо, має готуватись з двох рибин і однієї миски. Навіть якщо вона буде відновлювати стільки скільки дві риби, то вона залишить за собою миску після вживання, а це те саме, що носити з собою дві риби (не зовсім, але ви мене зроз) Саме через це я обрав додавати сендвічі, бо це дуже очевидна річ, коли треба вмістити кілька інгредієнтів в одну страву. Тому якось так) На скріні, до речі, BTS, ось вони з ліва на право: Бутер з Рибою, Половина Хліба, Плитка Шоколаду, Бутер з Яйцем, Бутер з М'ясом, Бутер з Медом, ???, Яєшня і Морозиво.

P.S. паску не пропонувати

сиджу над новою їжею для софт вінду, вже додав яєшню, сендвіч з яєшнею, сендвіч з медом, сендвіч з м'ясом і половину хлібини.
сиджу над новою їжею для софт вінду, вже додав яєшню, сендвіч з яєшнею, сендвіч з медом, сендвіч з м'ясом і половину хлібини. Також м'ясо тепер буде падати тільки зі свиней і воно буде називатися "meet" замість "porkchop". Є якісь пропозиції по їжі?) от чого не вистачає в майнкрафті, але воно аж проситься?

Ще хочу відмітити, що поки в мене була відпустка то я не сидів за ПК взагалі, і зараз досить важко просидіти за монітором ту кількість годин, яку я сидів до відпустки. Реально, сиджу і все аж ниє від того, що мозок і тіло ще не в'їхали в той робочий стан, що був раніше. Або в мене просто температура...

Хто був вчора на стрімі, то чули, як я розповідав, що Fondy більше не працює в Україні, а донати я на Donatello приймав якраз через платіжну систему Fondy, там і вибору інакшого не було. Альтернативи нормальної немає для неї, але це не головний прикол: Я не можу вивести на карту кошти, які я вже отримав отримав з донатів через платіжну систему Fondy і які просто лежали в мене на цьому рахунку... Техпідтримка каже, що це протягом місяця мають виправити і Fondy поверне ці всі кошти, по ідеї, але це не точно.... Ось такий ось прикол вийшов з донатами(

по-трохи починаєм) https://youtube.com/live/CllEr-3LKNE?feature=share

Го стрімчик сьогодні ввечері😎 Орієнтовно о 18:хх

Ці малюнки старші за всіх моїх підписників 😎

photo content
+8

Добре, це трохи допомагає розслабитись💅 Дякую Пан Володимир 😇
Добре, це трохи допомагає розслабитись💅 Дякую Пан Володимир 😇

Переніс я візит до стоматолога на кілька днів, ще почілю трохи поки є можливість