uz
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Kanalga Telegram’da o‘tish

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

Ko'proq ko'rsatish
2 434
Obunachilar
-224 soatlar
-17 kunlar
+430 kunlar
Postlar arxiv
Хотів ще етер сьогодні запустити, але натомість розберуся зі своїм OBS, донателло і всім, що мене вже давно турбувало. Тому, переносимо вбивство дракона на завтрашній вечір п'ятниці)

Як і обіцяв - зробив нарізку з hардкорних етерів, вже заливаю її на другий канал. Як тільки ютуб перевірить все, то кину сюди посилання)

Раджу глянути цю штучку, може вам зайде: починається з анімації, яка потім переходить в летсплей з сюжетом. Ну це, як мінімум
Раджу глянути цю штучку, може вам зайде: починається з анімації, яка потім переходить в летсплей з сюжетом. Ну це, як мінімум нестандтартно) Коротше, видно, автор вклав душу в відео. https://youtu.be/gio9DQoICLU?si=hDE27prxmFZZo4_3

Ось) можете переходити) https://discord.gg/bV6xWEhA6Q

Сьогодні, до вечора, нарешті дороблю дискорд-сервер для софт вінда і для олдопердунської тематики по майнику) ото кайф буде) готуйте скріни своїх світів😎 вде ввечері можна буде повихвалятись)

Сьогодні, до вечора, нарешті дороблю дискорд-сервер для софт вінда і для олдопердунської тематики по майнику) ото кайф буде) готуйте скріни своїх світів😎 вде ввечері можна буде повихвалятись)

Я аніме бой, виходить)

лупасику не соромно😾
лупасику не соромно😾

Я не помер, до речі) Дякую ВСІМ хто був присутній, окрім (вставте слово) Всім хто задонив дякую x2♥️♥️♥️ Я це дуже ціную, спасибі) Добраніч 😪

Через кілька хвилин починаємо :0

Сьогодні о 18:00 +- етер по hардкору🫦

👉
👉

бляха... дійсно 5 місяців пройшло вже. ОК! 🤨 Добре! 😾!!! Збираюся з силами і беру себе в руки!!! 👊 Новий сезон софт вінду почне виходити в районі нового року. +- тиждень.. Все, дороги назад немає

Найсумніше відео інтернету, до речі... 😔

Сьогодні реально багато зробив по збірці) коли з'являється натхнення, то не можна такий шанс пропускати. Тож, раптом сьогодні
Сьогодні реально багато зробив по збірці) коли з'являється натхнення, то не можна такий шанс пропускати. Тож, раптом сьогодні хтось чекав етер, то вибачте - сьогодні в мене день софт вінду)) Тримайте натомість цей коузі скрін😇 (HD версія в коментах)

Ось, як просили в коментах, скрін разом з інтер'єром)
Ось, як просили в коментах, скрін разом з інтер'єром)

+переробив текстуру ліхтарів :3
+переробив текстуру ліхтарів :3