uz
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Kanalga Telegram’da o‘tish

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

Ko'proq ko'rsatish
2 434
Obunachilar
-224 soatlar
-17 kunlar
+430 kunlar
Postlar arxiv
Новий крафт столу зачарування в Софт Вінді :))
+1
Новий крафт столу зачарування в Софт Вінді :))

🗣️Ренді Ортон повернувся в WWE🤯

це останнє...

photo content

Зупиніться, пліс)

Слуга Дідорка – Сила Магічного Вогню-Вогню! Дорогі співгромадяни! Сьогодні я, Ґедзь, стою перед вами, як посланець Слуги Дідо
Слуга Дідорка – Сила Магічного Вогню-Вогню! Дорогі співгромадяни! Сьогодні я, Ґедзь, стою перед вами, як посланець Слуги Дідорка – унікальної ідеології, що приносить силу та магію магічного вогню-вогню в наше політичне життя. Наша країна потребує нового, сильного лідера, яким може стати тільки прихильник Слуги Дідорка! Хто такий Дідорк? Він – маг-воїн, символ сили та мудрості, який взяв на себе відповідальність за великі подвиги у світі Skyrim. Так само, як Дідорк підкорив свій світ, ми повинні підкорити виклики, що стоять перед Україною. Обираючи Слугу Дідорка, ми обираємо нестандартність, мудрість та силу. Ми обираємо непередбачуваність, що надихає на краще. Нехай Слуга Дідорка принесе свою магію магічного вогню-вогню до нашого політичного життя та веде нас до нового світу, де кожен з нас може бути справжнім героєм своєї долі. Голосуй за Слугу Дідорка – голосуй за магічний вогонь-вогонь, голосуй за Україну, яку ми заслуговуємо! З любов'ю до кожного магічного серця, Ґедзь - ваш Слуга Дідорка!

Не зроз

УВАГА!!! ПЛАКАТ ПРЕҐЕДЕНТА ПОМІТИЛИ НА ПРІОРЦІ!!!
УВАГА!!! ПЛАКАТ ПРЕҐЕДЕНТА ПОМІТИЛИ НА ПРІОРЦІ!!!

Мені вимкнули світло ;-) виходить, що кінець етеру. Дякую всім, хтобкв присутній і подвійне дякую всім хто донатив ♥️

А, ні, ще через пів години 😇

Коротше, буде скайрим) десь через пів години)))

🤔
Anonymous voting

Ого, оце я поспав круто замість того щоб пострімити🗣️

Остання серія Ітана Картера записана)

Ок, я купив цей адаптер і все працює тепер... Ще й штани купив собі.. кляті корпорації знову виграли

Ок, монопольні копрорації продажу цифрової техніки, я прогнуся під вас сьогодні і куплю usb адаптер для локальної мережі🙄 Ок, вмовили... Але якщо і це не буде працювати, то 🔫

Переставив драйвери і отака приколюха вистрибнула мені... Каже мені: плаґ зе кабель... АЛЕ Я І ТАК ПЛАҐ ЗЕ КАБЕЛЬ! Може реаль
Переставив драйвери і отака приколюха вистрибнула мені... Каже мені: плаґ зе кабель... АЛЕ Я І ТАК ПЛАҐ ЗЕ КАБЕЛЬ! Може реально порт згорів(