uz
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Kanalga Telegram’da o‘tish

Soft Wind дискорд: https://discord.gg/SwP7WYnwjw

Ko'proq ko'rsatish
2 435
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
+17 kunlar
+730 kunlar
Postlar arxiv
Через 20хв почнемо

Шо, сьогодні ввечері стрімим роблокс, виходить) це вже буде тоді традиція)) треба буде ще першоквітневий снапшот глянути від моджангів🧘‍♂️

вже замінив на ту, що була) але скажіть, що ця класна вийшла?🥹
вже замінив на ту, що була) але скажіть, що ця класна вийшла?🥹

нічого не маю проти бейбі босів, ми всі були бейбі босами колись) але прев'ю я все-таки заміню... це було фатальною помилкою👶

жостко комічна історія відбулася щойно... Вчора вночі, після етеру, мені стрельнуло в голову змінити прев'ю на першій серії b
+2
жостко комічна історія відбулася щойно... Вчора вночі, після етеру, мені стрельнуло в голову змінити прев'ю на першій серії better than wolves) Я шось посидів-поклацав і зробив досить прикольну, як на мене, прев'юшку) але схоже що вона трегернула не зовсім мою цільову аудиторію... Далі дивитись скріни👁️ + я також зловив кілька коментарів на ютубі подібного характеру)

Video xabar00:27

Го стрімчик через пів годинки?👽

Як і обіцяв, залив першу провальну спробу виживання з better than wolves для спонсорів) https://youtu.be/qtS4RibSFIo?si=Ejrb4M1tbXxPyC3L Взагалі, виглядає так, що всім дійсно сподобався BTW, тому зараз сконцентруюсь саме на ньому, поки "гаряче" так би мовити🥵

Хтось користувався монітором з вигнутим екраном, типу того, що на скріні? Якщо так, то дайте якийсь відгук, чи зручно воно вз
Хтось користувався монітором з вигнутим екраном, типу того, що на скріні? Якщо так, то дайте якийсь відгук, чи зручно воно взагалі? Мені просто треба більше робочого простору, особливо під час стрімів, а ставити третій монітор не хочу. Я пробував і це не дуже зручно, якщо чесно, тому думаю просто замінити один зі своїх, просто великим і сидіти з двома різного розміру

Цікаво, а субкультура паркуру ще жива?) я пам'ятаю це колись було капець популярною течією, ну або просто популярним способом проведення часу для дворових пацанів)

Через 10 хв почнемо

Сьогодні знову буду пробувати терафірму, але цього разу на 1.7.10👾 Я чогось впевнений, що вона мені зайле більше ніж та, що на 1.20.1, тим паче, я трохи сів почитати про неї і виявляється, що терафірма для 1.7.10 це завершена модиафікація. Те що розробка потім продовжувалась на 1.12.2 не відміняє того, що попередня версія повністю придатна для гри. Взагалі, після 1.7.10 це можна називати навіть не TerraFirmaCraft, а TerraFirmaCraft Rewrite. Тож сьогодні будем тестити ту саму трушну версію🤓

⚰️
⚰️

коротше, награвши 10+ годин в better than wolves, я зрозумів, що це просто звичайна історія діда, як він добирався до школи..

кому 35хв здаєються задовгими, вмикайте x2 і ловіть кайф😮‍💨 вставляє краще ніж тікток ⛓

Вже заливаю продовження better than wolves на канал. Через кілька годин вас чекає 30 хвилин відбірного страждання і справжнього людського відчаю🥰