Артур Selfdotcom
الذهاب إلى القناة على Telegram
2 435
المشتركون
لا توجد بيانات24 ساعات
+17 أيام
+730 أيام
أرشيف المشاركات
2 434
Шо, сьогодні ввечері стрімим роблокс, виходить) це вже буде тоді традиція)) треба буде ще першоквітневий снапшот глянути від моджангів🧘♂️
2 434
нічого не маю проти бейбі босів, ми всі були бейбі босами колись) але прев'ю я все-таки заміню... це було фатальною помилкою👶
2 434
жостко комічна історія відбулася щойно...
Вчора вночі, після етеру, мені стрельнуло в голову змінити прев'ю на першій серії better than wolves) Я шось посидів-поклацав і зробив досить прикольну, як на мене, прев'юшку) але схоже що вона трегернула не зовсім мою цільову аудиторію...
Далі дивитись скріни👁️
+ я також зловив кілька коментарів на ютубі подібного характеру)
2 434
Як і обіцяв, залив першу провальну спробу виживання з better than wolves для спонсорів)
https://youtu.be/qtS4RibSFIo?si=Ejrb4M1tbXxPyC3L
Взагалі, виглядає так, що всім дійсно сподобався BTW, тому зараз сконцентруюсь саме на ньому, поки "гаряче" так би мовити🥵
2 434
Хтось користувався монітором з вигнутим екраном, типу того, що на скріні? Якщо так, то дайте якийсь відгук, чи зручно воно взагалі?
Мені просто треба більше робочого простору, особливо під час стрімів, а ставити третій монітор не хочу. Я пробував і це не дуже зручно, якщо чесно, тому думаю просто замінити один зі своїх, просто великим і сидіти з двома різного розміру
2 434
Цікаво, а субкультура паркуру ще жива?) я пам'ятаю це колись було капець популярною течією, ну або просто популярним способом проведення часу для дворових пацанів)
2 434
Сьогодні знову буду пробувати терафірму, але цього разу на 1.7.10👾
Я чогось впевнений, що вона мені зайле більше ніж та, що на 1.20.1, тим паче, я трохи сів почитати про неї і виявляється, що терафірма для 1.7.10 це завершена модиафікація. Те що розробка потім продовжувалась на 1.12.2 не відміняє того, що попередня версія повністю придатна для гри.
Взагалі, після 1.7.10 це можна називати навіть не TerraFirmaCraft,
а TerraFirmaCraft Rewrite. Тож сьогодні будем тестити ту саму трушну версію🤓
2 434
коротше, награвши 10+ годин в better than wolves, я зрозумів, що це просто звичайна історія діда, як він добирався до школи..
2 434
кому 35хв здаєються задовгими, вмикайте x2 і ловіть кайф😮💨
вставляє краще ніж тікток ⛓
2 434
Вже заливаю продовження better than wolves на канал. Через кілька годин вас чекає 30 хвилин відбірного страждання і справжнього людського відчаю🥰
متاح الآن! بحث تيليغرام 2025 — أهم رؤى العام 
